Gdzie w Piasecznie zrobię tatuaż?

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Piaseczno, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Gdzie w Piasecznie zrobię tatuaż?

Postautor: Kinga Panasiuk » pn sie 11, 2008 9:26 am

Gdzie w Piasecznie można zrobić tatuaż? Chodzi mi o sprawdzone przez Was miejsca, gdzie robią tatuaże w profesjonalny sposób. Chciałabym skorzystać z usług dobrego studia tatuażu, gdzie oprócz profesjonalnej obsługi będzie zachowana również czystość i higiena. Czy są w ogóle w Piasecznie jakieś profesjonalne studia tatuażu? Będę wdzięczna za Wasze opinie i uwagi na ten temat.
Awatar użytkownika
Kinga Panasiuk
 
Posty: 676
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 12:31 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Studio Tatuażu Blood&Pain w Piasecznie

Postautor: Tomasz » pn sie 11, 2008 10:01 am

Sam nie korzystałem, ale sąsiad robił ostatnio tatuaż w Studio Tatuażu Blood&Pain, które znajduje się na piaseczyńskim bazarku.
Wzory tatuaży robionych przez nich znajdziesz na stronie: www.pompczak.eu/galeria.html
Obrazek
Studio Tatuażu Blood&Pain
ul.Szkolna 11 Paw.B
Piaseczno
strona: www.pompczak.eu

tel.kontaktowy:
"POMPCZAK" +48504456547
(tylko w godzinach pracy studia)
"KASET" +48888779408

Studio tatuażu czynne jest:
Wtorek-Sobota w godz.11-18
Tomasz z Henrykowa
Awatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 451
Rejestracja: ndz sie 10, 2008 8:59 pm
Lokalizacja: okolice Piaseczna

Studio Tatuażu Blood&Pain w Piasecznie

Postautor: Kinga Panasiuk » pn sie 11, 2008 5:15 pm

Tomasz pisze:sąsiad robił ostatnio tatuaż w Studio Tatuażu Blood&Pain

Dziękuję
Awatar użytkownika
Kinga Panasiuk
 
Posty: 676
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 12:31 pm
Lokalizacja: Piaseczno

tatuaż w Piasecznie

Postautor: pawel31 » ndz paź 19, 2008 4:01 pm

zobacz to !
http://www.tattoo-piaseczno.pl

obejrzyj galerie i rysunki
ja polecam to studio, poczytaj też o higienie na podstronie "studio", a na stronie panów z bazarku nie znalazłem nic na ten temat, twój wybór bo cały ten post to chyba ich reklama...
Ostatnio zmieniony śr lut 11, 2009 11:42 pm przez pawel31, łącznie zmieniany 1 raz
pawel31
 
Posty: 7
Rejestracja: wt wrz 23, 2008 10:45 pm

Postautor: sroka » pt gru 12, 2008 11:11 pm

dziwne,bo o ile mi wiadomo pan ze studia -patrz link -http://www.tattoo-piaseczno.pl/galeria.html mial studio na ulicy pulawskiej ktore ponoc zostalo zamkniete przez sanepid a pan zebral manatki i przeniosl sie w nowe miejsce kilka numerów dalej tez na ulicy pulawskiej.i kto tu mowi o HIGIENIE!!!!!!

a ja robilam tatuaz w studiu blood&pain i jestem bardzo zadowolona.przed zrobieniem tatuazu widzialam sterylne igly i narzedzia.polecam bardzo
sroka
 
Posty: 4
Rejestracja: czw gru 11, 2008 7:08 pm
Lokalizacja: PIASECZNO

Postautor: pawel31 » czw gru 18, 2008 9:48 am

Sanepid, jeśli zamyka lokal, to robi to natychmiast, a studio, o którym piszesz www.tattoo-piaseczno.pl informowało o tym, że się przenosi przez dwa albo trzy miesiące, pozatym wystarczy zadzwonić do sanepidu i zapytać, czy studio jest zgłoszone, i czy posiada wszystkie umowy, czy spełnia wszystkie wymagania itp.

Jeśli ktoś sobie nie radzi ze zdrową konkurencją to rozpowiada, że sanepid zamknął, a wszystko można sprawdzić a co do tego czy jesteś zadowolona to twoja sprawa, bo o gustach sie nie rozmawia, jeśli chcesz mieć tatuaż, który ma 20 osób, wybrany z katalogu... Na podstronie wzory widać rysunki z podpisami autorów i z jakiej strony zostały ściągnięte, no wybacz…
Ostatnio zmieniony śr lut 11, 2009 11:54 pm przez pawel31, łącznie zmieniany 2 razy
pawel31
 
Posty: 7
Rejestracja: wt wrz 23, 2008 10:45 pm

Postautor: pawel31 » czw gru 18, 2008 9:55 am

PS
CHODZĄ S£UCHY żE PANOWIE Z BAZARKU SZUKAJĄ LOKALU, CZY TO śWIADCZY O TYM żE MAJĄ PROBLEM Z SANEPIDEM???
pawel31
 
Posty: 7
Rejestracja: wt wrz 23, 2008 10:45 pm

Postautor: sroka » czw gru 18, 2008 7:44 pm

widze ze prawda zabolala,a sprawa panie pawle robi sie juz smieszna-no tak na wlasna obrone najlepszy jest atak.jakze trudno przyznac sie do faktu ze mozna byc od kogos gorszym.a moze powinnismy sie zastanowic i nazwac sprawe po imieniu-czyzby pan pawel31 to pan tatuator ze studia na ulicy pulawskiej i chce zrobic dla swojego studia tania reklame?.-bylam u pana ale szybko zrezygnowalam,nie trudno sie domyslic dlaczego.powodzenia.pozdrawiam
sroka
 
Posty: 4
Rejestracja: czw gru 11, 2008 7:08 pm
Lokalizacja: PIASECZNO

Postautor: pawel31 » pt gru 19, 2008 7:59 pm

nie jestem panem od tatuażu z puławskiej ,tylko fanem tatuaży, jeśli oddajesz komuś swoją skóre to powinien być to ktoś kto zna sie na rzeczy, ktoś kto przeniesie na skóre, TWOJĄ wizje tatuażu, a nie powie: "siadaj i wybieraj z katalogu, tu ktoś narysował coś fajnego, a ja ci to skopiuje "
ty płacisz za to pieniądze, nieraz niemałe, więc niech się pomęczą i porysują, niech stworzą coś nowego,bez tego nie będzie rozwoju w tej dziedzinie sztuki, ale skoro wolisz tatuaż który ma twoja koleżanka to twoja sprawa, ale taniej cie wyjdzie kupić sobie chipsy i nakleić tatuaż z paczki, dla ciebie i tak nie będzie różnicy..
a kto jest lepszy ocenią ludzie którzy znają sie na tatuażu, a nie pani sroka z tatuażem z chipsów, która poleca studio bo widziała sterylne igły( takie igły mają wszystkie studia)
Ostatnio zmieniony śr lut 11, 2009 11:56 pm przez pawel31, łącznie zmieniany 1 raz
pawel31
 
Posty: 7
Rejestracja: wt wrz 23, 2008 10:45 pm

Postautor: sroka » wt gru 23, 2008 12:00 am

masz racje niech prace tatuatorów oceniaja ci ktorzy naprawde sie na tym znaja .ps-odnosnie mojego tatuazu-panie skorup ja nosze piekny kolorowy tatuaz ktory byl wlasnie stworzony dla mnie a jakos w pana galerii nie widac nic kolorowgo-czyzby to takie trdne?
sroka
 
Posty: 4
Rejestracja: czw gru 11, 2008 7:08 pm
Lokalizacja: PIASECZNO

Postautor: pawel31 » czw gru 25, 2008 10:43 pm

naprawde współczuje ci tej twojej obsesji( pani pompczak, tak zaciekle bronisz go musisz być jakoś powiązana z tym studiem, polecam poszperać w necie i poczytać co ludzie piszą na temat twojego studia) , myślisz że każdy komentarz krytykujący studio, jest inspirowany bądź pisany przez właściciela konkurencyjnego studia.
i tu po raz drugi musze cie zmartwić, nie jestem w żaden sposób powiązany z tym studiem, po prostu interesuje sie tym nurtem sztuki, a że mieszkam w Piasecznie wypowiadam się na tym poscie, żeby ludzie mieszkający w tym mieście, mieli możliwość wyboru i podjeli właściwą decyzje.
skończyły sie czasy że ludzie idą do studia które jest najbliżej ich domu, teraz ludzie wybierają jaki chcą motyw, w jakim stylu i dopiero na końcu wybierają odpowiadającego im artyste, który spełnia ich oczekiwania. podkreślam artyste czyli człowieka który przeniesie ich wizje na skóre, a nie pana który mówiąc że zaprojektował dla ciebie wzór w rzeczywistości skopiował go z internetu, i czasem jadą kawał drogi żeby zrobić sobie tatuaż u danego ARTYSTY. teraz jest specjalizacja, jedni specjalizują się w old schoolu, inni w tradycyjnym tatuażu, jeszcze inni robią kolor, realistic itp. pewnie niewiele ci to mówi, ale popatrz że te najlepsze studia w polsce, robią tatuaże w jednym, swoim stylu, dziś żeby zaistnieć trzeba być kreatywnym, mieć pojęcie o malarstwie, rysunku, kompozycji, trzeba mieć to coś tworzyć coś nowego


generalnie z czystym sumieniem polecam puławską.
[b]
tatuatorzy którzy nie potrafią rysować.. śmieszne
Ostatnio zmieniony śr lut 11, 2009 11:52 pm przez pawel31, łącznie zmieniany 2 razy
pawel31
 
Posty: 7
Rejestracja: wt wrz 23, 2008 10:45 pm

Postautor: POMPCZAK » sob gru 27, 2008 3:46 pm

Witam. Nazywam sie Pompczak i pracuje w studio Blood & Pain . Częsc mojej wypowiedzi jest skierowana do klijetów a druga do robiacego reklame panu Pawłowi z puławskiej, pana - pawła 31- w mocno dziwny sposób walczy pan na tym forum ( lekko po trupach) i ma pan duze wiadomosci jak na człowieka niebedacego tatuatorem,? Dziwne ale... te wypowiedzi sa smieszne i jedynym ich celem jest pokazac NIESWIADOMYM klijetom kto jest lepszy, ale to własnie klijet podejmuje decyzje i on wybiera do kogo idzie na tatuaz. A to jakie wzory wykonujemy to musi w nas tatuatorach byc duzo szacunku dla pomysłu klijeta ,bo to jego tatuaz wykonujemy,mozemy podsuwac lepsze pomysły i mozliwosci wykonania ale jesli ktos jest zaciecie pewny swojego wyboru to szacunek i wykonujemy to co chce.. Chyba ze powinienem takiego pewnego swojej racji klijeta wyprosic ze studia bo niechce mojego pomysłu lub rysunku...?? Nastepna sprawa to nieczuje sie artysta, w tatuazu tylko wybitnie uzdolnione osoby maja swój styl i sa Artystami samymi w sobie, nigdy tak o sobie niemówie. Jjesli komus podoba sie moja praca to spox a jesli pana z puławskiej tez spox i ida na tatuaz do niego, to chyba normalne. Jestesmy wolni i codziennie podojmujemy jakies wybory. kolejna sprawa to moje prace, czesc zdjec pochodzi z mojego pobytu za granicami naszego kraju i studio było prowadzone pod dwoma adresami stad inne pomieszczenia ( dokładnie patrzac jeden lokal był w bordowych kolorach scian a drugi w szarych, to widac na zdjeciach ,pozostala wiekszosc prac jest wykonana w studiu w piasecznie) Teraz pracuje w Piasecznie z dawnym Incydent Tattoo i jest spox. Wykonuje rózne prace i zadnej sie niewstydze. Jesli komus wykonam chinskie literki to wstyd.? Bo to nie jest cos co ja narysowalem ? Szanuje moich klijetów i wiem ze to odczuwaja, jada czasami z bardzo daleka mijajac wiele miejsc gdzie moga wstapic i zrobic tatuaz ( chyba ze zostana wyrzuceni jesli nie wybiora rysunku artysty...) Co do nagród i wystaw to czy one powoduja ze jestesmy lepsi ?? Widzialem duzo nagród , pucharów i dyplomów u kolesi którzy zbijali tylko kase ale pojecia i checi nauki w tatuazu zero.
TO KLIJET WYBIERA TATUATORA , my wykonujemy swoja prace i niemusimy na forach wypisywac głupot obrazajac siebie w chamski sposób NIECH WYGRA LEPSZY !!!! to jest uczciwe wyjscie a czas pozwoli rozstrzygnac kto nim bedzie. Pozdrawiam

ps; Pani Sroko mimo ze ukrywa sie Pani pod anonimem - dziekuje za opinie,jest mi bardzo miło.
POMPCZAK
 
Posty: 2
Rejestracja: pt gru 26, 2008 12:40 pm

Postautor: AsgAarD_xxx » ndz gru 28, 2008 11:09 am

Co prawda nie z Piaseczna, ale w sumie dosyć blisko ;).
Polecam studio AZAZEL (Milanówek). Moim zdaniem jedno z lepszych w Polsce.
Awatar użytkownika
AsgAarD_xxx
 
Posty: 776
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 2:05 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: pawel31 » pn gru 29, 2008 10:20 am

to prawda, ja też polecam Azazel, zgadzam się z przedmówcą, jedno z lepszych w Polsce, ale rozmawiamy o piaseczyńskich studiach, ich podejściu do klientów i samych siebie
Dla mnie sytuacja jest co najmniej dziwna, gdy jeden tatuator, bądz jego wysłanniczka w postaci wrony czy sroki publicznie pisze nieprawde szkalującą swoją konkurencję. tak sie nie powinno robić
generalnie polecam ludzi którzy wnoszą coś nowego do tej sztuki a nie kopiują wzory jak leci, powtarzając nawet, na skórze, błędy które popełnił rysujący ten wzór
Są tatuatorzy którzy coś wnoszą i są tacy którzy chcą czerpać garściami
Ostatnio zmieniony śr lut 11, 2009 11:58 pm przez pawel31, łącznie zmieniany 1 raz
pawel31
 
Posty: 7
Rejestracja: wt wrz 23, 2008 10:45 pm

Postautor: Lazarus » wt sty 20, 2009 1:33 pm

Witam wszystkich na tym forum. Widzę, że rozgorzała zacięta dyskusja na temat Piaseczyńskich tatuatorów i ich lokali. Nie moge się wypowiadać na temat higieny studia Blood & Pain, gdyż nigdy nie miałem okazji odwiedzenia tego lokalu, natomiast wiem na pewno że nie mam nic do zarzucenia pod wzlędem higieny studiu pana Pawła z Puławskiej jestem jego stałym klientem i jestem bardzo zadowolony z klikuletniej juz współpracy jak i z poziomu wykonania prac. Bardzo podoba mi się podejście pana Pawła do klientów jak i do wykonania prac. Sam niejednokrotnie byłem świadkiem gdzie podczas moich sesji przychodzili zainteresowani z gotowymi wzorami wciągniętymi z internetu lub wybierali na miejscu z gazety. Podobało mi się, że własciciel studia uświadamiał swoich klientów o tym iż jest to praca już wykonana i czy nie zechcieli by aby on ją w jakiś sposób przerobił lub proponował ta sama pracę, ale w swojej interpretacji. Ale to moje subiektywne zdanie, każdy ma własne preferencje, ja osobiście polecam studio na Puławskiej, profesjonalizm wykonania prac, tatuator otwarty na sugestie klienta, możliwośc komponowania własnych wzorów przy konsultacji z tatuatorem. Z czystym sumieniem mogę powiedziec że to studio dla ludzi z wyobraźnią nie ujmując oczywiście niczego innym piaseczyńskim studiom. POZDRAWIAM i PLECAM
Division Bell
Lazarus
 
Posty: 3
Rejestracja: wt sty 20, 2009 12:50 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Następna

Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

cron