HIP-HOP FULL POWER SPIRIT

To miejsce jest do opisywania ciekawych miejsc w gminie Góra Kalwaria. Znasz nowe, ciekawe, atrakcyjne miejsca w Góra Kalwaria? Podziel się nimi ze wszystkimi. Rozrywka, lokale, restauracje, kultura, sztuka.

Moderator: GTW

HIP-HOP FULL POWER SPIRIT

Postautor: Martin » sob sty 26, 2008 12:15 pm

28 stycznia 2008 roku, o godzinie 11:00 w budynku Zespołu Szkół Zawodowych im. Franciszka Bielińskiego przy ul. Budowlanych 14 w Górze Kalwarii odbędzie się hip-hopowy koncert Full Power Spirit (...)

więcej informacji: Full Power Spirit

ZAPRASZAM na koncert zespołu FULL POWER SPIRIT, który pochodzi z mojego rodzinnego miasta, czyli Białej Podlaskiej! W informacji podałem link do serwisu MySpace, gdzie polecam zapoznać się z teledyskiem WOJOWNIK. Na teledysku widać Białą i sporo znajomych ludzi! Jeżeli kiedyś trafią na tą informację, to pozdrawiam ich serdecznie!
Ostatnio zmieniony sob sty 26, 2008 3:01 pm przez Martin, łącznie zmieniany 1 raz
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

FULL POWER SPIRIT

Postautor: Jakub » sob sty 26, 2008 2:59 pm

Widać, że zależy Ci na promocji chłopaków z rodzinnej Białej Podlaskiej, bo pierwszy raz widzę tak obszerny opis o jakimś zespole w serwisie. Może napisz do piaseczyńskiego Ośrodka Kultury, żeby zaprosili ich do Piaseczna? :)
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

FULL POWER SPIRIT

Postautor: Martin » sob sty 26, 2008 3:05 pm

Jakub pisze:zależy Ci na promocji chłopaków z rodzinnej Białej Podlaskiej

Staram się promować i informować w serwisie o wszystkich wydarzeniach kulturalnych, organizowanych na terenie powiatu piaseczyńskiego, ale nie da się ukryć, że zawsze pozostaje w nas sentyment do ludzi z rodzinnego miasta. Tym bardziej, że Picia, Dzyroooo i Miru mieszkają na tym samym osiedlu, na który ja wychowywałem się blisko 20 lat. Tak więc jest sentyment nie tylko do miasta, osiedla ale tym bardziej do samych ludzi...
Jakub pisze:napisz do piaseczyńskiego Ośrodka Kultury, żeby zaprosili ich do Piaseczna

Napisałem maila do Kasi Hernik, z którą ściśle współpracuję przy wymianie informacji o wydarzeniach kulturalnych. Zobaczymy, czy będzie szansa zaproszenia zespołu do Piaseczna...
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

FULL POWER SPIRIT

Postautor: lucja » sob sty 26, 2008 10:01 pm

ZAPRASZAM na koncert zespołu FULL POWER SPIRIT, który pochodzi z mojego rodzinnego miasta, czyli Białej Podlaskiej

Martin, bardzo mnie zaskoczyłeś tą informacją. Twoja wiedza o sprawach powiatu piaseczyńskiego i okolic jest imponująca i do tej pory myślałam, że jesteś rodowitym mieszkańcem tego regionu. Jestem pod wrażeniem, że osoba pochodząca z innego regionu ma taką wiedzę i zapał do prowadzenia serwisu informacyjnego dla mieszkańców!
Pozdrawiam serdecznie
Łucja
Awatar użytkownika
lucja
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz kwie 08, 2007 3:50 pm
Lokalizacja: Piaseczno

FULL POWER SPIRIT

Postautor: Martin » pn sty 28, 2008 6:43 pm

lucja pisze:Jestem pod wrażeniem, że osoba pochodząca z innego regionu ma taką wiedzę i zapał do prowadzenia serwisu informacyjnego dla mieszkańców!

Nie trzeba od urodzenia mieszkać w jakimś miejscu, żeby wiedzieć coś na temat danego regionu. Wystarczy się tym interesować i próbować zarazić tym innych. Warto coś wiedzieć o okolicy, w której się mieszka. Nie traktujmy naszych okolic, tylko powierzchownie i jako noclegownie. Trzeba próbować odnaleźć coś więcej w naszym regionie. Mam nadzieję, że choć trochę udaje się za pomocą serwisu www.powiat-piaseczynski.info pokazywać, że również u nas się coś dzieje. Wystarczy otworzyć oczy i rozejrzeć dookoła, a na pewno znajdziemy coś dla siebie! Promujmy nasz region! :)

---------------------------------------------------------

Karol (Linek) umieścił zdjęcia z koncertu Full Spirit Power w Górze Kalwarii.
Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z koncertu Full Spirit Power w Górze Kalwarii:
www.gorakalwaria.net/galeria-koncert-fu ... ii,14.html

:fotograf:
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Karol » pn sty 28, 2008 9:16 pm

Koncert był świetny! Martin, masz całkowitą rację pisząc, że świetnie grają, ale jeszcze lepszy jest ich przekaz. Historie, które opowiadają docierają do młodzieży dużo lepiej niż "czyste słowa" z Biblii.

Bardzo serdecznie zapraszam do oglądania fotorelacji z koncertu Full Spirit Power w Górze Kalwarii
Karol
 
Posty: 378
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 12:11 am


Wróć do Rozrywka w gminie Góra Kalwaria

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron