Zajęcia z MMA w X fight Piaseczno

Informacje dotyczące Klubu Sportowego Piaseczno. Zapraszamy wszystkich kibiców KS Piaseczno, do rozmowy na tematy związane z życiem klubu: piłka nożna, koszykówka, lekka atletyka, zapasy, kick boxing, baseball. Forum Sportowe Gminy Piaseczno: KS Piaseczno, GOSiR Piaseczno, KS Grawitacja itp. Zachęcamy mieszkańców do promocji sportu i rekreacji w gminie Piaseczno. Informuj o piaseczyńskich Klubach Sportowych, Fitness itp.

Moderator: GTW

Zajęcia z MMA w X fight Piaseczno

Postautor: Kacperek » śr wrz 04, 2013 8:09 pm

http://kbpiaseczno.pl/display.php?301 pisze:Miło nam poinformować, że we współpracy z KS Piaseczno i UKS Szogun 16 września rozpoczynamy zajęcia z MMA. Treningi w Mieszanych Sztukach Walki odbywać się będą w Poniedziałki godz. 20.00 (parter) i Czwartki godz. 18.30 (stójka). Na początku pokażemy podstawowe techniki w poszczególnych płaszczyznach walki aby później móc swobodnie pracować i płynnie przechodzić z pozycji stojącej do walki w parterze. Więcej informacji u trenera (tel. 504 012 088)
Awatar użytkownika
Kacperek
 
Posty: 1734
Rejestracja: śr maja 13, 2009 5:48 am
Lokalizacja: Powiat Piaseczyński

Zajęcia z MMA w X fight Piaseczno

Postautor: Redakcja » wt wrz 17, 2013 9:09 am

Kbpiaseczno Piaseczno napisał:

Pierwszy trening MMA w XFight Piaseczno za nami. W dniu wczorajszym odbył się pierwszy trening MMA w naszym klubie, na trening otwarty stawiło się ponad 20 osób. Przygotowaniem naszych zawodników do walki w parterze zajmie się posiadacz 1 DANa w Judo - trener Robert Janiszewski. Na pierwszym treningu parteru poznaliśmy sposoby upadków, jeden ze sposobów obalenia i dźwigni. Ta forma walki cieszy się coraz większą popularnością wśród młodzieży i dorosłych. Minimalny wiek w którym można zacząć przygodę z tym sportem to 18 lat, jednak dopuszczamy do treningu osoby nieletnie, jedynym warunkiem jest pisemna zgoda rodziców lub opiekunów. Treningi będą odbywały się dwa razy w tygodniu : poniedziałki trening parteru ( godz.20.00) a w czwartki (godz. 18.30) trening stójki. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych.

filmik https://www.facebook.com/photo.php?v=553560281377375
Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11350
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński


Wróć do Sport w Gminie Piaseczno oraz KS Piaseczno, KS Grawitacja, GOSiR Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron