"Forumowa Wyprzedaż Garażowa" - INFORMACJE

Forumowe Wyprzedaże Garażowe to miejsce na forum, w którym każdy z nas może sprzedać lub oddać rzecz, która jest mu zbędna lub niepotrzebna.

Moderator: GTW

"Forumowa Wyprzedaż Garażowa" - INFORMACJE

Postautor: stentonik » ndz lut 07, 2010 1:10 pm

Cześć,

Zwracam się do Was z zapytaniem, jakie widzicie szanse na nowy dział forum dotyczący wyprzedaży? Projekt pod roboczą nazwą "Forumowe Wyprzedaże Garażowe" to będzie miejsce na forum, w którym każdy z nas będzie mógł sprzedać lub oddać rzecz, która jest mu zbędna lub niepotrzebna.

PO CO?
Zapewne każdy z Was chomikuje stare płyty które szkoda wyrzucić , dziecko wyrosło z roweru, albo pies ze smyczy, od miesięcy trzymacie nietrafiony prezent od teściowej a żona nie pozwala go wyrzucić... :) To miejsce będzie doskonałe aby pozbyć się takich przedmiotów jak również trafić i kupić coś dla siebie.

DLACZEGO BęDZIE PORZĄDEK?
Dział będzie moderowany tak aby nie ogłaszały się w nim sklepy, rzemieślnicy czy firmy a wszystkie ogłoszenia niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dopilnuję tego osobiście :twisted: Będzie odpowiedni regulamin z zasadami zamieszczania ogłoszeń. Priorytetem będzie dopilnowanie aby dział dotyczył rzeczy używanych, prywatnych i aby to była wyprzedaż na zasadach koleżeńskich a nie z chęci zysku.

JAK ZAMIESZCZAć OG£OSZENIE?
Każdy kto będzie chciał coś sprzedać/oddać, będzie mógł otworzyć swój wątek w którym przedstawi ofertę zgodnie z zasadami i w tym wątku będzie mozna dyskutować, pytać i kasztanić na temat.

ZAWSZE AKTUALNE
Aby wyprzedaże były zawsze aktualne a dział przejrzysty i czytelny, KAżDE ogłoszenie będzie usuwane po miesiącu wraz z komentarzami. Jeśli sprzedający nie sprzeda produktu przez ten czas i chce nadal się go pozbyć otwiera NOWY wątek jeszcze raz.

To tyle na wstępie. Po rozmowie z Martinem (i wstepnej akceptacji pomysłu) poddaję temat pod dyskusję, gdyż to Wy musicie zdecydować czy chcecie taki dział na forum i czy wogóle jest zainteresowanie dla tego typu projektu.
Grzesiek
Ostatnio zmieniony śr maja 12, 2010 6:36 am przez stentonik, łącznie zmieniany 4 razy
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: leny » ndz lut 07, 2010 1:35 pm

Jak dla mnie pomysł bardzo dobry. Posiadam sporo szpargałów, których już raczej nie będę używał, a których szkoda wyrzucić.
Ważne będzie stworzenie właściwego regulaminu, który określi w jasny sposób zasady handlu/wymiany/oddania różnych przedmiotów.

Jestem ZA ;)
Awatar użytkownika
leny
 
Posty: 514
Rejestracja: pt cze 12, 2009 8:49 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: looky » ndz lut 07, 2010 2:55 pm

Idea godna wprowadzenia w życie :good:
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Forumowa Wyprzedaż Garażowa

Postautor: Artur N. » ndz lut 07, 2010 4:30 pm

Ciekawy pomysł! :good:
Awatar użytkownika
Artur N.
 
Posty: 852
Rejestracja: sob lut 28, 2009 11:43 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Forumowa Wyprzedaż Garażowa

Postautor: Kacha » ndz lut 07, 2010 5:00 pm

Na razie nie mam niczego na taką forumową wyprzedaż garażową, ale może akurat ktoś z mieszkańców będzie miał coś co mnie zainteresuje. Warto spróbować z takim działem. :)
Awatar użytkownika
Kacha
 
Posty: 666
Rejestracja: pt lis 20, 2009 1:26 pm
Lokalizacja: okolice stolicy

Postautor: Sylwia » ndz lut 07, 2010 5:30 pm

Na pewno wiele osób ma rzeczy, co nie wiedzą, co z nimi zrobić, a szkoda ich wyrzucić, a komuś innemu mogłyby się przydać...
Moim skromnym zdaniem, Grzesiek, to bardzo dobry pomysł. Jestem ZA :good:
pozdrawiam
Sylwia

"w życiu piękne są tylko chwile"

zapraszam na mój fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Sylwia
 
Posty: 407
Rejestracja: pt paź 02, 2009 2:08 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne

Postautor: Leelooo » ndz lut 07, 2010 6:59 pm

Jestem za ja np mam łyzwy dzieciece do sprzedania ot co ;)
Pozdrawiam Marzena


Obrazek
Leelooo
 
Posty: 857
Rejestracja: pn sie 18, 2008 5:41 pm
Lokalizacja: PIASECZNO

Postautor: tutomash » ndz lut 07, 2010 8:07 pm

super pomysł pewnie się znajdzie kilka rzeczy które przydałyby mi się, mam też coś do oddania a szkoda tego wyrzucać także super pomysł :good:
Awatar użytkownika
tutomash
 
Posty: 569
Rejestracja: ndz maja 10, 2009 8:19 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Popieram...

Postautor: majster » ndz lut 07, 2010 10:38 pm

Bardzo użtyeczna inicjatywa.

Zamiast plątać się na Allegro
zróbmy coś sami - lokalnie.

" ... popieram w całym zakresie ciśnień i temperatur ..."

Tylko nie przekombinujcie z regulaminami i zasadami.
Cały czas myśleć o celu...
Waldemar Podgórski
Awatar użytkownika
majster
 
Posty: 227
Rejestracja: śr kwie 08, 2009 6:20 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: stentonik » pn lut 08, 2010 11:25 pm

No to szperajcie co tam macie ciekawego do sprzedania...
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: ecotango » wt lut 09, 2010 12:22 am

Grzegorz a to ? http://forum.powiat-piaseczynski.info/v ... php?t=3505 ?? Przeca to nic innego co opisałeś w swoim poście ;)

P.S. wystarczy wyrzucić usługi i inne tego typu pokrewne dziedziny i będziemy mieli Jarmark, który jest często spotykany na różnych forach.

leny pisze:Ważne będzie stworzenie właściwego regulaminu, który określi w jasny sposób zasady handlu/wymiany/oddania różnych przedmiotów.


to już by było alla Allegro ;) ....masz coś do sprzedania/oddania/wymiany, napisz o tym, ale w sposób taki żeby nie budziło to powrzechnego zgorszenia :D
"Jeśli raz posmakowałeś latania, będziesz już zawsze chodził z oczyma utkwionymi w niebo; bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić "
Awatar użytkownika
ecotango
 
Posty: 262
Rejestracja: czw sty 29, 2009 8:46 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: stentonik » wt lut 09, 2010 12:37 am

ecotango pisze:Grzegorz a to ? http://forum.powiat-piaseczynski.info/v ... php?t=3505 ?? Przeca to nic innego co opisałeś w swoim poście ;)



Dokładnie to. Problem w tym, że nikt oprócz Ciebie Mistrzu i jednego gitarzysty nie skorzystał z działu przez dwa miechy,a z tego co się orientuję to chętni są. Zmienimy tylko szyld, uatrakcyjnimy zasady zamieszczania ogłoszeń i może skusimy ludzi do zabawy w wyprzedaże. Zobaczymy..
Ostatnio zmieniony śr maja 12, 2010 6:36 am przez stentonik, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: ecotango » wt lut 09, 2010 2:35 pm

Ok, jeśli to ma być lifting który rozkręci tą cześć forum to jestem za. Myślałem, że chcesz tworzyć coś co już zostało stworzone ;).


stentonik pisze:Problem w tym, że nikt oprócz Ciebie Mistrzu i jednego gitarzysty nie skorzystał


Może nikt niemiał nic do sprzedania/oddania/wymiany.... albo niechciało się trochę poszukać, po pytać żeby Jarmark ruszył.
"Jeśli raz posmakowałeś latania, będziesz już zawsze chodził z oczyma utkwionymi w niebo; bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić "
Awatar użytkownika
ecotango
 
Posty: 262
Rejestracja: czw sty 29, 2009 8:46 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Agim6 » wt lut 09, 2010 5:07 pm

Dobra inicjatywa, pożyteczna, praktyczna..ja też coś poszukam w domu.
Pozdrawiam
A.
Agim6
 
Posty: 673
Rejestracja: pn kwie 20, 2009 1:12 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: yo!anna » wt lut 09, 2010 5:10 pm

także jestem za. zwłaszcza że odpada chodzenie na poczte lub czekanie na kuriera i płacenie za to. :lol:
Awatar użytkownika
yo!anna
 
Posty: 43
Rejestracja: ndz sie 31, 2008 3:46 pm

Następna

Wróć do Forumowa Wyprzedaż Garażowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron