Hulajnoga elektryczna

To miejsce jest do opisywania ciekawych miejsc w gminie Piaseczno. Znasz nowe, ciekawe, atrakcyjne miejsca w Piasecznie i gminie Piaseczno? Podziel się nimi ze wszystkimi. Rozrywka, kultura, sztuka i tym podobne...

Moderator: GTW

Hulajnoga elektryczna

Postautor: pelek » ndz mar 22, 2020 12:13 pm

Cześć. Czy ktos moze ma hulajnogę elektryczną oraz moze napisać czy warto jest sobie zakupić takie urządzenie?
pelek
 
Posty: 316
Rejestracja: pn sie 31, 2015 9:13 am

Re: Hulajnoga elektryczna

Postautor: Kozaczek » wt mar 24, 2020 2:35 pm

pelek pisze:Cześć. Czy ktos moze ma hulajnogę elektryczną oraz moze napisać czy warto jest sobie zakupić takie urządzenie?


Nie jest to na pewno niezbędna rzecz ale polecam jeśli masz do roboty na tyle daleko aby chodzić piechotą oraz na tyle blisko, ze da sie tam dojechać za pomocą hulajnogi. Sam do roboty mam pół godziny piechotą. Jak mi się chce i jak pogoda jest ładna to lubię się przejść. Jednak o wiele częściej wolę sobie wskoczyć na hulajnogę oraz pojechać do pracy na niej. Oszczędzam przy tym czas i jest to bezpieczniejsze niż rower. Hulajnogą mozna jechać na chodniku a rowerem jedynie po ulicy ( niestety ale ścieżek rowerowych w naszej okolicy jest zbyt mało).

Hulajnogę kupowałem na Spokey https://sklep.spokey.pl/pol_m_Sporty_Hu ... e-469.html . Mam od dobrych 2 lat, nic sie z nia nie dzieje.
Kozaczek
 
Posty: 477
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am

Re: Hulajnoga elektryczna

Postautor: olek.kowal » czw lis 04, 2021 9:43 am

Mi by było szkoda pieniędzy na coś takiego. Poza tym mam inne zainteresowania.
olek.kowal
 
Posty: 32
Rejestracja: pt lis 10, 2017 7:16 pm


Wróć do Rozrywka w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości