Oleje cbd

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Oleje cbd

Postautor: pelek » czw sty 09, 2020 9:33 am

Słyszałem co nieco o właściwościach produktów na bazie konopii i chętnie dowiem się jak to właściwie jest - czy naprawdę poamagają na różne dolegliwości czy nie są warte zakupu? Ktoś może stosował takie produkty? :)
pelek
 
Posty: 316
Rejestracja: pn sie 31, 2015 9:13 am

Re: Oleje cbd

Postautor: dzessie » czw sty 09, 2020 9:59 am

Tak, są. Coraz więcej ludzi się przekonuje do olejków konopnych i ten rynek też generalnie staje się bardziej popularny. Ich działanie jest testowane przez wielu naukowców.... Ja uzywam też kosmetyków na bazie konopii, konopie mają mnóstwo zdrowotnych właściwości.

CBD ma wiele właściwości prozdrowotnych jak m.in. działanie antydepresyjne, przeciwzapalne, przeciwutleniające, przeciwnowotworowe, przeciwwymiotne, przeciwdrgawkowe i antypsychotyczne. https://cbdmed.pl/marihuana-medyczna-i- ... e-roznice/ Poczytaj sobie tutaj
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 689
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Re: Oleje cbd

Postautor: Kozaczek » wt lip 13, 2021 6:59 am

Stosował ktoś z was CBD na depresje? Jeśli tak w jakiej postaci i jakie były efekty?
Kozaczek
 
Posty: 477
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am

Re: Oleje cbd

Postautor: Adat » wt lip 13, 2021 7:28 am

Od 4 miesięcy stosuje dobrej jakości olejek CBD. Po kilku dniach od zastosowania poczułam się lepiej, nabrałam sił, wreszcie mogłam wyjść z łóżka i zrobić co nieco w domu. Po półtora tygodnia zaczęłam się wyciszać, spokojniej spać, wstawałam w pełni sił... Tera po 4 miesiącach, jestem uosobieniem spokoju, czasem zdarzają się jeszcze delikatne stany lękowe, ale jestem szczęśliwa. Nie sądziłam, że wyjdę z tej paskudnej choroby i że kiedyś odstawię psychotropy. Udało się.... Zakup olejku to była najlepsza decyzja w moim życiu.
https://centrum-mk.pl/jak-przechowywac- ... komendacje

Na stronie jest kilka informacji na temat przechowywania zarówno olejku cbd jak i medycznej marihuany.
Adat
 
Posty: 203
Rejestracja: czw cze 06, 2019 6:02 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 7 gości

cron