Czy rowerek treningowy pomoże schudnąć

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Czy rowerek treningowy pomoże schudnąć

Postautor: Kozaczek » ndz gru 08, 2019 11:21 am

witam mam zamiar kupić rowerek treningowy czy pomoże mi on schudnąć mam do zrzucenia 10 kg dziękuje za odpowiedz
Kozaczek
 
Posty: 477
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am

Re: Czy rowerek treningowy pomoże schudnąć

Postautor: dzessie » pn gru 09, 2019 1:29 pm

Kozaczek pisze:witam mam zamiar kupić rowerek treningowy czy pomoże mi on schudnąć mam do zrzucenia 10 kg dziękuje za odpowiedz


Jasne, że tak. O ile oczywiście
będziesz trenował regularnie (najlepiej codziennie o równej porze)
wprowadzisz niskokaloryczną dietę - błedem jest pozwalanie sobie na wiecej słodyczy z uwagi na to,ze trenujesz, nie do tego droga ;) Jeśli nie wiesz jak to zrobic, polecam skontaktować się z dietetykiem, dietetyk opracuje Ci zasady żywienia.

Warto uprawiać sport również z tego powodu, ze uprawianie sportu sprawia, ze jesteśmy szczęśliwsi oraz generuje wytwarzanie endorfin. Endorfiny są hormonami produkowanymi w naszym mózgu. To one wywołują u nas stany euforyczne i dobre samopoczucie....

Zerknij sobie na Spokey.
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 689
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Re: Czy rowerek treningowy pomoże schudnąć

Postautor: Samochooodwowa » pn sie 16, 2021 6:01 pm

Tak, ale zdecydowanie lepszy od rowerka będzie orbitrek - https://www.hop-sport.pl/orbitreki/ . To sprzęt magnetyczny. Zdecydowanie mniej obciąża stawy niż rowerek treningowy. A efekty jeśli chodzi o trening kardio będą podobne.
Samochooodwowa
 
Posty: 132
Rejestracja: ndz sie 26, 2018 7:05 pm

Re: Czy rowerek treningowy pomoże schudnąć

Postautor: macierzanka » śr paź 06, 2021 4:49 pm

Każdy pomysł jest dobry,każdy rodzaj ćwiczeń wykonywany sumiennie i regularnie będzie pomocny w zrzucaniu kilogramów.
Można ćwiczyć w domu,ale można też korzystać z siłowni,na której doświadczony trener pomoże dobrać ćwiczenia do możliwości naszych jak i naszego organizmu.By dodatkowo wspomóc organizm,można stosować odżywki,preparaty,witaminy i minerały od https://supleprofit.pl/
macierzanka
 
Posty: 29
Rejestracja: czw wrz 07, 2017 5:07 pm


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron