Wędkowanie

To miejsce jest do opisywania ciekawych miejsc w gminie Piaseczno. Znasz nowe, ciekawe, atrakcyjne miejsca w Piasecznie i gminie Piaseczno? Podziel się nimi ze wszystkimi. Rozrywka, kultura, sztuka i tym podobne...

Moderator: GTW

Wędkowanie

Postautor: Kozaczek » pt wrz 13, 2019 10:05 am

Gdzie w Piasecznie (okolicach) można wybrać się na wędkę? Możecie polecić coś z tego zakresu? Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć - co i jak?

W sensie, gdzieś gdzie są ryby :)
Kozaczek
 
Posty: 477
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am

Wędkowanie na terenie gminy Piaseczno

Postautor: dzessie » pt wrz 13, 2019 1:59 pm

Wędkowanie - fajna opcja.
W naszych warunkach masz co najmniej kilka możliwości - mogą to być wody stojące (jeziora, stawy itd), mogą to być wody płynące - rzek Ci u nas dostatek.
Sam sprzęt - wybór jest stosunkowo duży, jak najbardziej jest więc z czego wybierać.
Odsyłam jeszcze pod niniejszego linka.
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 689
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Re: Wędkowanie

Postautor: GMak » czw gru 19, 2019 1:49 pm

Przeprowadziłem się z Mazur, wiadomo region jezior, a tutaj pustki. Wiecie może gdzie w okolicy znajdę stawy, gdzie będą brały ryby? Może ktoś chętny na wspólne wędkowanie?
GMak
 
Posty: 11
Rejestracja: pt mar 01, 2019 1:57 pm

Re: Wędkowanie

Postautor: olek.kowal » czw kwie 01, 2021 9:02 am

Ja na wędkowanie zawszę jeżdżę do moich rodziców na działkę na kaszuby. A sprzęt wędkarski to zamawiam w internecie. Czasem też warto wejść na portale z ogłoszeniami, można niezłą okazję trafić za niewielkie pieniądze.
olek.kowal
 
Posty: 32
Rejestracja: pt lis 10, 2017 7:16 pm

Re: Wędkowanie

Postautor: ruda08 » śr lis 17, 2021 11:30 am

Od czasu do czasu z moim mężem jadę na ryby. Właściwie mąż wędkuje a ja dbam o stronę kulinarną. Czasem jednak też zatnę i wyholuję rybkę.
ruda08
 
Posty: 56
Rejestracja: pn maja 19, 2014 10:52 am
Lokalizacja: Ostróda

Re: Wędkowanie

Postautor: olek.kowal » pn mar 21, 2022 10:19 am

Ja umówiłem się ze znajomymi w kwietniu, mam zamiar rozpocząć sezon wędkarski.
_____________________
bezpłatne ogłoszenia
olek.kowal
 
Posty: 32
Rejestracja: pt lis 10, 2017 7:16 pm


Wróć do Rozrywka w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron