Garmin Iron Triathlon Piaseczno

Informacje dotyczące Klubu Sportowego Piaseczno. Zapraszamy wszystkich kibiców KS Piaseczno, do rozmowy na tematy związane z życiem klubu: piłka nożna, koszykówka, lekka atletyka, zapasy, kick boxing, baseball. Forum Sportowe Gminy Piaseczno: KS Piaseczno, GOSiR Piaseczno, KS Grawitacja itp. Zachęcamy mieszkańców do promocji sportu i rekreacji w gminie Piaseczno. Informuj o piaseczyńskich Klubach Sportowych, Fitness itp.

Moderator: GTW

Garmin Iron Triathlon Piaseczno

Postautor: wdolinski » pt sie 03, 2018 12:05 pm

Przy okazji zapytam, dlaczego opłata za start wynosiła dla mieszkańca Piaseczna tak, jak dla innych też 200zł. A jeżeli już, to czy za tę kasę nie można było więcej oczekiwać, jak to co było? Współorganizatorem chyba był nasz GOSiR?
Czuć się lokalnym patriotą to powód do dumy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Duathlon Piaseczno 2019 - duathlon na Mazowszu

Postautor: iza » ndz mar 10, 2019 3:59 pm

Obrazek

W latach 2014 -2018 w Piasecznie odbywały się zawody triathlonowe w ramach Garmin Iron Triathlon – największego i najstarszego cyklu w Polsce. Piaseczno pozostaje na mapie rywalizacji, tym razem odbędą się tu zawody w formule duathlonu. Impreza odbędzie się 13 października 2019 r.

Duathlon Piaseczno odbędzie się na dwóch dystansach: sprint oraz standard. Na dystansie sprinterskim zawodnicy będą mieli do pokonania: 5 km biegu, 20 km jazdy na rowerze i 2,5 km biegu. Limit na ukończenie dystansu będzie wynosił 2 godziny. Dwa razy dłuższy dystans standard to: 10 km biegu, 40 km jazdy na rowerze i 5 km biegu. Wyścig trzeba będzie ukończyć limicie 4 godzin. W ramach duathlonu w Piasecznie będzie można wziąć udział w rywalizacji indywidualnej lub w sztafetach. Sztafeta może składać się z 2 lub 3 osób, które na zmianę biegną i jadą na rowerze. Imprezą towarzyszącą duathlonowi będą zawody biegowe dla dzieci – Piaseczno Kids na trzech dystansach: 200 m, 500 m i 1000 m.

„Jesteśmy ogromnie zadowoleni, że Piaseczno pozostanie gospodarzem organizowanych przez nas zawodów. Po wieloletniej historii triathlonu w tej miejscowości, przyszedł czas na zawody w formule duathlonu. Mamy nadzieję, że również ta odsłona sportowej rywalizacji przypadnie zawodnikom do gustu. Szybka trasa i dwa dystanse do wyboru umożliwiają start zarówno amatorom, jak i profesjonalistom”.– powiedział Filip Szołowski, organizator zawodów z firmy Labosport Polska.

To pierwsze tego typu zawody w Piasecznie. Centrum zawodów będzie Stadion Miejski Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piasecznie. Zawodnicy będą mieli do pokonania trasę biegową poprowadzoną po terenie stadionu oraz po okolicznych ścieżkach, ulicach oraz drogach utwardzonych biegnących w okolicy rzeki Jeziorki. Trasa kolarska prowadzić będzie Aleją Kalin, Aleją Brzóz, ul. Willanowską, ul. Dworską i następnie przez miejscowości Jazgarzew, Łbiska, Pęchery i Piskórka.

Zapisy na oba dystanse Duathlon Piaseczno oraz na zawody biegowe dla najmłodszych ruszą już 1 marca na oficjalnej stronie zawodów www.duathlonpiaseczno.pl. Dla pierwszych 100 zapisanych osób na każdym dystansie przygotowaliśmy specjalne rabaty.

Organizatorami zawodów są Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piasecznie oraz Labosport Polska

Impreza Duathlon Piaseczno odbędzie się w niedzielę 13 października 2019 r. na Stadionie Miejskim Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piasecznie. Zawodnicy będą mieli do wyboru dwa dystanse: sprint (5 km – 20 km – 2,5km) oraz standard (10 km -40 km -5 km).Zapisy na zawody zostaną uruchomione 1 marca 2019 r. o godz. 12:00.

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/577891272677201/

Zapisy http://duathlonpiaseczno.pl
iza
 
Posty: 735
Rejestracja: ndz paź 28, 2007 3:22 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Poprzednia

Wróć do Sport w Gminie Piaseczno oraz KS Piaseczno, KS Grawitacja, GOSiR Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość