Bieganie latem jesienią i zimą

Informacje dotyczące Klubu Sportowego Piaseczno. Zapraszamy wszystkich kibiców KS Piaseczno, do rozmowy na tematy związane z życiem klubu: piłka nożna, koszykówka, lekka atletyka, zapasy, kick boxing, baseball. Forum Sportowe Gminy Piaseczno: KS Piaseczno, GOSiR Piaseczno, KS Grawitacja itp. Zachęcamy mieszkańców do promocji sportu i rekreacji w gminie Piaseczno. Informuj o piaseczyńskich Klubach Sportowych, Fitness itp.

Moderator: GTW

Bieganie latem jesienią i zimą

Postautor: Roberto » pn lut 15, 2016 8:59 am

Zbliża się powoli biegowa wiosna i sezon biegowy (właściwie to trwa cały rok :wink: )
Jeśli są biegacze, którzy chcą poprawić swoje wyniki biegowe, zobaczyć jak wygląda dobrze ułożony trening, to zapraszam do nas na treningi Kondycji.
Zachęcam do wspólnego biegania, na treningach jest zajebiaszcza atmosfera i dobra zabawa. Nie ma znaczenia jaką masz obecnie formę, czy jesteś truchtaczem, biegaczem, czy na etapie marszobiegów. Są z nami wszystkie te kategorie aktywnych.
Spotykamy się we wtorek i czwartek o 18 i w sobotę o 10. W niedzielę robimy zwykle długie wybiegania o 8 rano (z tym, że w następne dwie niedziele są zaplanowane starty). Zapraszam serdecznie :)
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Bieganie latem jesienią i zimą

Postautor: Roberto » pn lut 15, 2016 9:27 am

Namawiam do biegania z Kondycją bo sam tam biegam :D ale jest na naszym terenie kilka innych fajnych formalnych i nieformalnych grup biegowych. Najlepiej to widać w Lesie Chojnowskim w trakcie niedzielnego wybiegania, kiedy mija się kilka grup biegaczy.
Uwierzcie mi lepiej biegać stadem :lol:
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Boot camp w Piasecznie cross treningi w Parku Miejskim

Postautor: Redakcja » wt cze 28, 2016 9:45 am

Obrazek

W każda sobotę wakacji o godzinie 10.30 zapraszamy na cross treningi w Parku Miejskim w Piasecznie
http://www.powiat-piaseczynski.info/pia ... u-miejskim
Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11350
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński

Boot camp w Piasecznie cross treningi w Parku Miejskim

Postautor: Roberto » śr cze 29, 2016 7:27 am

Fajna propozycja, tylko godziny do doopy, mam wtedy treningi biegowe :(
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Wspólne bieganie w Zalesiu Górnym

Postautor: Redakcja » wt lis 01, 2016 8:03 pm

Obrazek

5 listopada 2016 roku zapraszamy na wspólne bieganie po Zalesiu Górnym pn.: Górki, Pagórki, Znoje
http://www.powiat-piaseczynski.info/pia ... siu-gornym
Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11350
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński

Bieganie latem jesienią i zimą

Postautor: Roberto » śr lis 02, 2016 9:07 am

Brawo Kamila za pomysł :good:
My jesienno-zimowe treningi na Wiśle będziemy robili w soboty o 10:00 już niedługo, może będzie okazja do spotkania :)
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Cross Mikołajkowy na Górkach Szymona

Postautor: Martin » ndz lis 13, 2016 6:58 pm

Obrazek

4 grudnia 2016 roku odbędzie się Cross Mikołajkowy na Górkach Szymona w Zalesiu Dolnym
http://www.powiat-piaseczynski.info/pia ... ymona-2016

TRWAJĄ ZAPISY!
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Bieganie latem jesienią i zimą

Postautor: forsycja » czw sty 26, 2017 1:01 pm

Jak ja Was wszystkim zazdroszczę :( Nie mogę się przemóc do biegania, a męczę się już na idę na przystanek rano ;) :pisze:
forsycja
 
Posty: 1
Rejestracja: pn sty 23, 2017 1:10 pm

Bieganie latem jesienią i zimą

Postautor: Roberto » pt sty 27, 2017 11:20 am

Bo bieganie trzeba zaczynać zespołowo. Jak chcesz biegać i być konsekwentnym w decyzji to najlepiej przytulić się do jakiejś paczki biegaczy. Najlepiej o zróżnicowanym poziomie.
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Bieganie latem jesienią i zimą

Postautor: nawalinka » pt lut 10, 2017 1:41 pm

Dokładnie, najlepiej dobre towarzystwo lub dobra energiczna muzyka na uszach i w drogę. Polecacie jakieś fajne trasy? Mieszkam od niedawna w Piasecznie i właśnie zabieram się do pierwszego przelotu
mój blog manfit.pl
nawalinka
 
Posty: 3
Rejestracja: czw gru 22, 2016 11:11 am

trasa biegowa wokół zalewu na Górkach Szymona

Postautor: Roberto » pn lut 13, 2017 7:53 am

Nie wiem jak długie trasy są w Twoim zasięgu? Ale najpopularniejsze trasy w Piasecznie to trasa biegowa wokół zalewu na Górkach Szymona (jedna pętla ma 840 m), Drugie miejsce stworzone do biegania to Lasy Chojnowskie, start albo z Żabieńca albo z którego z leśnych parkingów. Natomiast jeśli cały czas chcesz mieć kontakt z cywilizancją :wink: biegową to stadion z pełnowymiarową bieżnią tartanową na ul. 1 maja (GOSIR). Ewentualnie stadion przy ul. Chyliczkowskiej za Starostwem powiatowym, tam jest bieżnia szutrowa o długości 330 m.
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Bieganie latem jesienią i zimą

Postautor: Roberto » pn lut 13, 2017 8:04 am

nawalinka pisze:Dokładnie, najlepiej dobre towarzystwo lub dobra energiczna muzyka na uszach i w drogę. Polecacie jakieś fajne trasy? Mieszkam od niedawna w Piasecznie i właśnie zabieram się do pierwszego przelotu

Natomiast jak chcesz poznać fajnych pozytywnych ludzi to proponuję podłączyć się do jakiejś grupy biegowej. Jest fajna grupka biegaczy i morsów z Kamilą na czele. Najlepiej spotkać ich w soboty i niedziele rano na Górkach Szymona jak morsują i się z nimi umówić. Jest też Stowarzyszenie Kondycja (tam ja biegam) spotykamy się na stadionie na 1 maja we wtorki, czwartki (18:00) i w soboty (10:00). Jest też na Facebooku grupa (gdzie jesteśmy wszyscy) Biegacze Powiatu Piaseczyńskiego.
Poza tym jest jeszcze kilka innych fajnych grup biegowych, ale nie jestem w stanie powiedzieć o nich coś dokładniejszego.
Jest w czym wybierać :)
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Bieganie latem jesienią i zimą

Postautor: nawalinka » pn lut 27, 2017 12:56 pm

Super dzięki za dobre rady, patrzyłem na te traski i wyglądają imponująco. Górka Szymona wygląda na dobrą miejscówkę pętla prawie kilometr na początek mi wystarczy. Lasy Chojnowskie i Żabieńca potem, wolę plenery niż bieżnię głównie lasy więc tam się wybiorę . Pewnie się jakoś spotkamy na trasie niedługo . Dzięki i pozdro
nawalinka
 
Posty: 3
Rejestracja: czw gru 22, 2016 11:11 am

Bieganie latem jesienią i zimą

Postautor: Roberto » wt lut 28, 2017 7:44 am

Tak, Górki Szymona są bardzo przyjaznym miejscem do biegania. Jak Ci się znudzi płaskie bieganie, to zawsze możesz skręcić i pobiegać po górkach, zrobisz wtedy świetny trening siły biegowej :)
Do zobaczenia na trasie :)
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Bieg Złotych Liści w Zalesiu Dolnym

Postautor: Redakcja » pt paź 06, 2017 6:40 pm

Obrazek

15 października 2017 roku zapraszamy amatorów biegania i Marszu Nordic Walking na VI edycję biegu Złotych Liści
http://www.powiat-piaseczynski.info/pia ... siu-dolnym
Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11350
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sport w Gminie Piaseczno oraz KS Piaseczno, KS Grawitacja, GOSiR Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości

cron