Bieganie latem jesienią i zimą

Informacje dotyczące Klubu Sportowego Piaseczno. Zapraszamy wszystkich kibiców KS Piaseczno, do rozmowy na tematy związane z życiem klubu: piłka nożna, koszykówka, lekka atletyka, zapasy, kick boxing, baseball. Forum Sportowe Gminy Piaseczno: KS Piaseczno, GOSiR Piaseczno, KS Grawitacja itp. Zachęcamy mieszkańców do promocji sportu i rekreacji w gminie Piaseczno. Informuj o piaseczyńskich Klubach Sportowych, Fitness itp.

Moderator: GTW

Re: Bieganie latem jesienią i zimą

Postautor: Roberto » pn gru 08, 2014 9:50 am

Pomimo obaw wyszła świetna impreza sportowo-rekreacyjna. Po zagospodarowaniu tego terenu Górki są idealnym miejscem dla takich wydarzeń. Sam bieg był bardzo ciężki, zmordowałem się niesamowicie szczególnie piach odbierał całą energię! Ale... o to tu chodziło :lol:
Po biegu medal, ciepła smaczna grochówka i ciepła herbata, a to wszystko w świetnym towarzystwie czego chcieć więcej? Zresztą wystarczy popatrzeć na zdjęcia.
Mam nadzieję, że to nie ostatnia taka impreza w tym miejscu i następnym razem będzie jeszcze więcej uczestników.
Trzeba dodać tylko, że impreza była zorganizowana wyłącznie środkami własnymi: ze startowego, pomocy sponsorów i funduszy własnych Stowarzyszenia! :good:
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Filmowy reportaż z Cross Mikolajkowy 2014

Postautor: Redakcja » wt gru 09, 2014 1:16 pm

Bieg Mikołajkowy zorganizowany przez Stowarzyszenie Kondycja, Cross Mikołajkowy Piaseczno 2014, Bieg Górki Szymona Piaseczno https://www.youtube.com/watch?v=Vy2FfQND_5g

Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11350
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński

Piaseczno Running - amatorska drużyna sportowa

Postautor: Majkel » pn gru 15, 2014 8:08 pm

Obrazek

Grupa Piaseczno Running zrzesza amatorów wspólnego biegania po Piasecznie i okolicach. Spotykamy się raz w tygodniu aby wspólnie, w konwersacyjnym tempie przebiec kilka km. Zbieramy ludzi, głównie mieszkańców Piaseczna i okolic, którzy mają ochotę na wspólne, rekreacyjne bieganie. Spotykamy się co czwartek, punktualnie o 20:00 w centralnym miejscu Piaseczna, przy fontannie. Stamtąd udajemy się gdzie oczy i nogi poniosą. Nie bijemy rekordów prędkości, nie rywalizujemy. To jest bieg towarzyski, w którym jest miejsce na pogawędki i wymianę doświadczeń, nie tylko biegowych https://www.facebook.com/PiasecznoRunning
Awatar użytkownika
Majkel
 
Posty: 1378
Rejestracja: pt wrz 30, 2011 8:52 pm
Lokalizacja: okolice

Re: Bieganie latem jesienią i zimą

Postautor: Roberto » śr gru 17, 2014 9:12 am

Fajna inicjatywa, w Piasecznie są tysiące biegaczy i dobrze, że się organizują. Chciałem tylko dodać, ze na treningach amatorskich z zasady nie rywalizuje się i nie bije rekordów, od tego są starty (jeśli ktoś ma taką potrzebę). Treningi biegowe amatorów to jest głównie miła towarzyska zabawa ludzi z podobna pasją z bieganiem w tle. Dlatego właśnie takie inicjatywy łączenia biegaczy są świetne (szczególnie o tej porze roku...) :good:
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Bieganie latem jesienią i zimą

Postautor: sylwia4012 » śr sty 28, 2015 11:56 am

Ja lubię po biegać od czasu do czasu, ale dla swojej figury i satysfakcji. Ogólnie na początku bałam się biegać, że nie dam rady itp. Ale po przeczytaniu artykułu http://blog.dzieckoimy.pl/2014/08/jak-zaczac-biegac/ skusiłam się na podjęcie decyzji, że spróbuję i się udało. Nie było łatwo ale coraz lepiej idzie. Najlepiej jest wtedy gdy ktoś z znajomych się dołącza do mnie wtedy raźniej.
sylwia4012
 
Posty: 16
Rejestracja: ndz sty 26, 2014 6:30 pm

Re: Bieganie latem jesienią i zimą

Postautor: Roberto » śr sty 28, 2015 2:05 pm

sylwia4012 pisze:Ja lubię po biegać od czasu do czasu, ale dla swojej figury i satysfakcji. Ogólnie na początku bałam się biegać, że nie dam rady itp. Ale po przeczytaniu artykułu http://blog.dzieckoimy.pl/2014/08/jak-zaczac-biegac/ skusiłam się na podjęcie decyzji, że spróbuję i się udało. Nie było łatwo ale coraz lepiej idzie. Najlepiej jest wtedy gdy ktoś z znajomych się dołącza do mnie wtedy raźniej.

Ważne, że zaczęłaś biegać i robić coś dla siebie (dla figury i satysfakcji), na początku nigdy nie jest łatwo. Zapraszam (Ciebie i znajomych) do nas na wieczorne bieganie we wtorek i czwartek o 18 na stadionie przy 1 maja (ruszamy ponownie po feriach). Najfajniej biega się w większym gronie, wysiłek lepiej wchodzi :D
Samotność długodystansowca jest przereklamowana i dobrze służy tylko zawodowcom :)
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Bieganie latem jesienią i zimą

Postautor: Roberto » śr mar 11, 2015 9:12 am

Budowa bieżni idzie pełna parą, wreszcie będziemy mieli normalny obiekt lekkoatletyczny :good:
Przy okazji chciałem podrzucić link do artykułu opisującego kiedy amatorom takim jak my warto korzystać z bieżni, polecam.

http://biegologia.pl/kiedy-warto-biegac-na-stadionie/
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Bieganie latem jesienią i zimą

Postautor: bogumil1738 » śr mar 18, 2015 3:50 pm

Taka sztuczna bieżnia jest bardzo bezpieczna, nie ma nierówności, a co za tym idzie ryzyko kontuzji jest mniejsze. Z drugiej jednak strony ja nie wyobrażam sobie pokonywania na takiej bieżni długich dystansów, bo uważam, że bieganie w kółko jest po prostu nudne :) Wolę bardziej urozmaicone trasy.
Ostatnio zmieniony czw mar 17, 2016 12:51 pm przez bogumil1738, łącznie zmieniany 2 razy
bogumil1738
 
Posty: 6
Rejestracja: wt mar 10, 2015 2:43 pm

Re: Bieganie latem jesienią i zimą

Postautor: Roberto » czw mar 19, 2015 10:13 am

bogumil1738 pisze:Taka sztuczna bieżnia jest bardzo bezpieczna, nie ma nierówności, a co za tym idzie ryzyko kontuzji jest mniejsze. Z drugiej jednak strony ja nie wyobrażam sobie pokonywania na takiej bieżni długich dystansów, bo uważam, że bieganie w kółko jest po prostu nudne :) Wolę bardziej urozmaicone trasy.

Oczywiście, że tak :) taka bieżnia jest super do treningów z akcentami. Głównie chodzi o interwały, sprinty, biegi ciągłe (planujemy nawet pokupować sobie kolce do takich treningów :lol: ). Natomiast długie wybiegania to najlepsze są po lesie, na szczęście jest gdzie biegać w Piasecznie.
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Czwartkowe Spotkania Biegowe w Piasecznie

Postautor: Redakcja » pn cze 29, 2015 9:08 pm

Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11350
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński

Re: Bieganie latem jesienią i zimą

Postautor: Roberto » wt cze 30, 2015 6:35 am

Szczególnie podoba mi się, że teraz biega tyle pań :) to ta najładniejsza strona biegania :D
Wspólne treningi z dziewczynami są milsze, zwykle weselsze i kilometry bardzo szybko mijają
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Cross Mikołajkowy na Górkach Szymona

Postautor: Martin » ndz lis 08, 2015 5:35 pm

Obrazek

6 grudnia 2015 roku odbędzie się Cross Mikołajkowy na Górkach Szymona w Zalesiu Dolnym
http://www.powiat-piaseczynski.info/pia ... ki-szymona

Zapisy na Cross Mikołajkowy uruchomione zostaną w dniu 11.11.2015 r.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Zdjęcia z Crossu Mikołajkowego

Postautor: Redakcja » ndz gru 06, 2015 6:29 pm

Obrazek

Zdjęcia z Crossu Mikołajkowego 6.12.2015. Bieg zorganizowany przez Stowarzyszenie "Kondycja" na piaseczyńskich Górkach Szymona https://www.facebook.com/janek.marek.54 ... 243&type=3
Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11350
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński

Podsumowanie biegu Cross Mikołajkowy 2015

Postautor: Redakcja » wt gru 08, 2015 10:29 pm

Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11350
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński

Biegacze Powiatu Piaseczyńskiego

Postautor: Redakcja » pt sty 08, 2016 2:42 pm

Biegasz na terenie powiatu piaseczyńskego? Grupa Biegacze Powiatu Piaseczyńskiego zaprasza do grupy biegaczy na facebook: https://www.facebook.com/groups/1704339163117889/

:bieganie:
Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11350
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sport w Gminie Piaseczno oraz KS Piaseczno, KS Grawitacja, GOSiR Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości

cron