SPORTOWE PIASECZNO - film UMiG Piaseczno

Informacje dotyczące Klubu Sportowego Piaseczno. Zapraszamy wszystkich kibiców KS Piaseczno, do rozmowy na tematy związane z życiem klubu: piłka nożna, koszykówka, lekka atletyka, zapasy, kick boxing, baseball. Forum Sportowe Gminy Piaseczno: KS Piaseczno, GOSiR Piaseczno, KS Grawitacja itp. Zachęcamy mieszkańców do promocji sportu i rekreacji w gminie Piaseczno. Informuj o piaseczyńskich Klubach Sportowych, Fitness itp.

Moderator: GTW

SPORTOWE PIASECZNO - film UMiG Piaseczno

Postautor: Redakcja » pt paź 10, 2014 3:14 pm

[UMiG Piaseczno] Piaseczno to doskonałe miejsce do uprawiania sportu. Odbywają się tu liczne imprezy sportowe, prężnie działają kluby i sekcje różnych dyscyplin. Gmina stale rozwija infrastrukturę ułatwiając dostęp do obiektów i urządzeń sportowych. https://www.youtube.com/watch?v=7Ew8INaNM-E

Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11350
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński

SPORTOWE PIASECZNO - film UMiG Piaseczno

Postautor: wdolinski » pt paź 10, 2014 3:45 pm

[UMiG Piaseczno] Piaseczno to doskonałe miejsce do uprawiania sportu.

A to forum jak widać jest doskonałym miejscem do prowadzenia kampanii i prawdopodobnie na koszt podatnika. Ciekaw jestem ile z występujących w spocie osób będzie startowało w najbliższych wyborach? Zgaduję! Wszyscy!
Czuć się lokalnym patriotą to powód do dumy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

SPORTOWE PIASECZNO - film UMiG Piaseczno

Postautor: argrabi » pt paź 10, 2014 3:52 pm

wdolinski pisze:A to forum jak widać jest doskonałym miejscem do prowadzenia kampanii i prawdopodobnie na koszt podatnika.


Zwolnij Waszmości, bo sobie guza nabijesz.. O ile już nie nabiłeś :)

YOUTUBE... Mówi to coś??
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Awatar użytkownika
argrabi
 
Posty: 920
Rejestracja: wt paź 25, 2011 7:28 am
Lokalizacja: Piachowo

SPORTOWE PIASECZNO - film UMiG Piaseczno

Postautor: wdolinski » pt paź 10, 2014 3:55 pm

Poproszę jaśniej :D . Jeśli można? Miałem na myśli koszta poniesione na produkcję klipu!
Czuć się lokalnym patriotą to powód do dumy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

SPORTOWE PIASECZNO

Postautor: argrabi » pt paź 10, 2014 4:02 pm

Przepraszam, ale już dawno nie pisałem rozprawek na temat "Co poeta miał na myśli". A z prostego czytania wyszło trochę inaczej... ;)
Chyba każda Gmina ma kasę w budżecie na promocję swych działań.. I nie ma w tym nic zdrożnego, jeśli jest w tym umiar i rozsądek. A to już są odczucia dość subiektywne. Mnie to w każdym bądź razie nie razi...
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Awatar użytkownika
argrabi
 
Posty: 920
Rejestracja: wt paź 25, 2011 7:28 am
Lokalizacja: Piachowo

SPORTOWE PIASECZNO

Postautor: Majkel » pt paź 10, 2014 5:30 pm

Podoba mi się produkcja i uważam, że sporo się działo w temacie sportu w tej kadencji samorządu, w odróżnieniu do poprzednich. Mają się czym pochwalić, więc produkują firmy promocyjne, żeby każdy mieszkaniec mógł to obejrzeć i zobaczyć co działo się za w ostatnim czasie w tematach związanych ze sportem.
Awatar użytkownika
Majkel
 
Posty: 1378
Rejestracja: pt wrz 30, 2011 8:52 pm
Lokalizacja: okolice

Re: SPORTOWE PIASECZNO

Postautor: wdolinski » pt paź 10, 2014 7:19 pm

Bardzo się różnimy w swoich poglądach. Ale zapytam Kolegów, dlaczego akurat w okresie przedwyborczym takie klipy są pokazywane? I dlaczego nie są promowani sportowcy, tylko pożal się "politycy"?
Czuć się lokalnym patriotą to powód do dumy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki


Wróć do Sport w Gminie Piaseczno oraz KS Piaseczno, KS Grawitacja, GOSiR Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości

cron