Tuan Club Józefosław: Tenis Squash Siłownia Fitness Basen

Informacje dotyczące Klubu Sportowego Piaseczno. Zapraszamy wszystkich kibiców KS Piaseczno, do rozmowy na tematy związane z życiem klubu: piłka nożna, koszykówka, lekka atletyka, zapasy, kick boxing, baseball. Forum Sportowe Gminy Piaseczno: KS Piaseczno, GOSiR Piaseczno, KS Grawitacja itp. Zachęcamy mieszkańców do promocji sportu i rekreacji w gminie Piaseczno. Informuj o piaseczyńskich Klubach Sportowych, Fitness itp.

Moderator: GTW

halloween w Tuan

Postautor: iza » pt paź 29, 2010 2:50 pm

iza
 
Posty: 735
Rejestracja: ndz paź 28, 2007 3:22 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: looky » sob paź 30, 2010 12:18 pm

Ooo, tego się po sportowym klubie nie spodziewałem :)
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: pit72 » wt lis 02, 2010 1:15 pm

Pani Izo,
pomysłowo, ale nie tędy droga :good:
pit72
 
Posty: 47
Rejestracja: pt sty 22, 2010 10:51 am

Tuan Kids Cup

Postautor: Martin » czw lis 04, 2010 10:53 am

Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: tuanclub » czw gru 30, 2010 4:06 pm

Tuan Club zaprasza na ‘’ Poranki z tenisem’’.
Za wynajem kortu tenisowego od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 14.00 zapłacicie Państwo tylko 45 PLN za godzinę. Promocyjne ceny obowiązują do 31.01.2011. Serdecznie zapraszamy do korzystania z promocji!
Tuan Club ul.Geodetów 23e Piaseczno.
WWW.tuanclub.pl
tuanclub
 
Posty: 1
Rejestracja: czw gru 30, 2010 4:04 pm

Postautor: stentonik » czw gru 30, 2010 6:55 pm

Wreszcie jakaś bardziej ludzka cena na rynku.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: TuanClubAga » czw sty 13, 2011 3:41 pm

Zapraszamy serdecznie!
Aga
Awatar użytkownika
TuanClubAga
 
Posty: 9
Rejestracja: ndz lis 14, 2010 9:06 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Ferie wTuan Club!!!

Postautor: TuanClubAga » czw sty 13, 2011 3:43 pm

Tygodniowe Stacjonarne Obozy w Piasecznie.

Wspaniała propozycja aktywnego wypoczynku w mieście.
Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież w wieku 6-13 lat do klubu Tuan w Piasecznie przy ul. Geodetów 23e.
Zajęcia odbywać się będą w dwóch tygodniowych turnusach od poniedziałku do piątku .
Zapewniamy profesjonalną opiekę doświadczonej kadry trenerów i instruktorów klubu oraz trenerów i instruktorów klubu oraz wspaniałą zabawę połączoną ze szkoleniami tenisa, pływania, tańca oraz sztuk walki.

ZAPRASZAMY!!!


Obrazek
Aga
Awatar użytkownika
TuanClubAga
 
Posty: 9
Rejestracja: ndz lis 14, 2010 9:06 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: aga72 » wt sty 08, 2013 9:50 am

Mam pytanie do korzystających z siłowni w Tuan - czy warto? Jak duża jest tam sala i jak wyposazona? czy sa problemy z "dostaniem" sie na bieżnię bądź inne cardio? Do tej pory chodziłam do Gravitana i teraz rozpoznaję rynek innych tego typu klubów. Mam w pracy możliwośc skorzystania z karty Benefit, którą nie jest objęty niestety Gravitan, więc chciałabym się dowiedzieć jaki poziom reprezentują kluby nią objete w okolicy Piaseczna. Byłabym wdzięczna za informacje.
aga72
 
Posty: 48
Rejestracja: śr lis 28, 2012 1:47 pm

Postautor: Tulipano_0602 » ndz sty 13, 2013 6:34 pm

Tuan nie jest zły, ale ja przeniosłem się do Greenup przy Puławskiej naprzeciw Auchan. Glownie przez to że Tuan skrócił godziny pracy z do 23 na do 22. Dla mnie to duża różnica. A sama siłownia jest tam większa a karnet tańszy. Tuan ogólnie spuścił z poziomu usług - na początku standard był wyższy a potem rok po roku cięto koszty, co było odczuwalne dla klienta. Nie wiem jak jest w chwili obecnej, bo od roku ćwiczę w Greenup.
Tulipano_0602
 
Posty: 724
Rejestracja: ndz maja 04, 2008 8:29 pm

Postautor: aga72 » wt sty 29, 2013 10:51 am

Dzięki, za info. Potwierdza moje rozpoznanie w sieci :) Biorę ten Benefit i będę testować Green up.
aga72
 
Posty: 48
Rejestracja: śr lis 28, 2012 1:47 pm

Postautor: Artur Tuan Club » czw sty 31, 2013 3:55 pm

Witam ;)
z kartą Benefit można korzystać z naszej oferty - siłowni, basenu, zajęć fitness lub squasha (ten ostatni wymaga dopłaty). Szczegóły znajdują się pod tym linkiem: http://klub.tuanclub.pl/o-klubie/programy-partnerskie.

Jeśli chodzi o naszą siłownię - sam z niej korzystam i nie zdarzyło mi się jeszcze, by był problem z "dopchaniem się" do poszczególnych urządzeń. Naszą specjalnością jest przede wszystkim fitness - możemy pochwalić się ponad 80 godzinami zajęć w tygodniu. Zapraszam do sprawdzenia naszego grafika: http://klub.tuanclub.pl/oferta/fitness/grafik-fitness.

Jeśli zaś chodzi o poziom naszych usług: robimy co w naszej mocy, by sprostać oczekiwaniom naszych Klientów i staramy się, by w klubie wszystko działało jak należy. Tulipano - serdecznie zapraszamy, może uda nam się Pana miło zaskoczyć ;)
Artur Tuan Club
 
Posty: 15
Rejestracja: pn sie 20, 2012 8:40 am

Postautor: wanda.j » ndz lis 03, 2013 11:19 pm

Ja właśnie od niedawna chodzę do TUAN CLUB i czuję się lepiej ;) karnety fajne, namawiam koleżankę :)
wanda.j
 
Posty: 2
Rejestracja: ndz lis 03, 2013 6:52 pm

Postautor: mirek.czajka » pt lis 08, 2013 2:41 pm

Siłownia w TUAN CLUB SPORT jest bardzo dobrze wyposażona. Duży wybór sprzętów. Mogą ćwiczyć zarówno Panowie i Panie ;) Instruktor zawsze doradza jaki zestaw ćwiczeń warto wybrać. :)
mirek.czajka
 
Posty: 1
Rejestracja: pt lis 08, 2013 2:35 pm

Postautor: wanda.j » pt lis 08, 2013 2:56 pm

O dobrze wiedzieć że siłownia ok w Tuan Club. Mój facet chce gdzieś chodzić, ale śmieje się, że do Tuana dużo kobiet chodzi to siłownia pewnie skromna ;) Chętnie wyprowadzę go z błędu. :)
wanda.j
 
Posty: 2
Rejestracja: ndz lis 03, 2013 6:52 pm

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sport w Gminie Piaseczno oraz KS Piaseczno, KS Grawitacja, GOSiR Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości

cron