Zapytanie o nową inwestycje sklep odzieżowy w Górze Kalwari

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Góra Kalwaria, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Zapytanie o nową inwestycje sklep odzieżowy w Górze Kalwari

Postautor: Krzysztof » czw maja 06, 2010 4:42 pm

Witam wszystkich, będących na tym forum chciałbym przeprowadzić ranking dotyczący sklepów odzieżowych. Czy uważacie ze sklep młodzieżowy typu: CROP lub HOUSE, byl by dobrym pomysłem? Chodzi mi o tereny Piaseczna, Góry Kalwarii lub Warki. Czy młodzież chętna jest dokonywać zakupów w takich sklepach, bo inwestycja dosyć duża, wiec popyt tez musi być nie mały. Z góry dziękuje i czekam na odpowiedzi pozdrawiam
Krzysztof
 
Posty: 3
Rejestracja: czw maja 06, 2010 4:20 pm

Postautor: Piotr N. » czw maja 06, 2010 6:57 pm

Ja uważam że Cropp Town w Piasecznie byłby dobrym pomysłem.
Ostatnio zmieniony czw maja 06, 2010 7:10 pm przez Piotr N., łącznie zmieniany 2 razy
www.miastopiaseczno.prv.pl

Serwis istnieje w sieci nieprzerwanie od 2008 roku.
Awatar użytkownika
Piotr N.
 
Posty: 121
Rejestracja: czw cze 26, 2008 6:14 pm
Lokalizacja: że znowu

Postautor: sonik » czw maja 06, 2010 7:02 pm

Cropp, House, New Yorker... na te sklepy zawsze będzie popyt.
Patrząc na ulice Piaseczna czy Warszawy to co druga osoba ubrana jest w Croppa, New Yorkera, House czy Adidasa i Nike (na te 2 ostatnie istna plaga)


Jeśli masz dobrą lokalizację.. (hmm 10km od wawy to niezbyt dobra) , dużo czasu i pieniędzy... ;) to wg. mnie pomysł wypali.
Cześć Maciek jestem.

Fajny mam podpis?
Awatar użytkownika
sonik
 
Posty: 124
Rejestracja: sob kwie 26, 2008 8:50 am
Lokalizacja: stare P-no

Postautor: Krzysztof » czw maja 06, 2010 7:45 pm

Witam
Mam własnie pewne obawy czy to nie za blisko warszawy myśle tez o lokalizcji takich jak góra kalwaria lub warka tylko tylko nie wiem jakie jest tam podejście ludzi miasteczka troche male i zaraz bedą móic ze wszyscy chodzą w tym samym może i sie myle ale pewne obawy sa .
Pozdrawiam i prosze o dalsze sugestie.
Krzysztof
 
Posty: 3
Rejestracja: czw maja 06, 2010 4:20 pm


Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości