Kontrakt dla Osiedla Słowicza

Podforum dla mieszkańców, którzy mieszkają w Spółdzielniach oraz we Wspólnotach mieszkaniowych, na terenie gminy Piaseczno.

Moderator: GTW

Postautor: zawsze-meander » śr gru 01, 2010 5:03 pm

Mazowiecki Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego zamknął ot tak sobie zgodnie z prawem działające parkingi ? Skoro miał Pan w ręku ten dokument, to niech Pan napisze o powodzie zamknięcia. :?
Jak coś chcesz zrobić, to szukasz sposobu.
Jak nie chcesz, to przyczyny.
zawsze-meander
 
Posty: 39
Rejestracja: ndz lis 28, 2010 10:32 pm
Lokalizacja: Osiedle Słowicza

Postautor: malarczyk » śr gru 01, 2010 5:21 pm

Szanowny Panie Jarosławie Choiński.
Ja tylko odpowiedziałem na Pana żądanie sprostowania.
Nie odnosiłem się do treści Decyzji, tylko do udziału Wspólnoty Mieszkaniowej Albatros.
malarczyk
 
Posty: 141
Rejestracja: czw sty 14, 2010 6:50 pm

Postautor: zawsze-meander » śr gru 01, 2010 7:26 pm

Z Jarosławem Choińskim mam jedynie dobry kontakt, ale osobiście dalej będę
polemizował.

malarczyk napisał : Jarosław Choiński jako członek Zarządu Wspólnoty Mieszkaniowej Albatros, wraz z innymi członkami wspólnoty jest odpowiedzialny za zamknięcie parkingów płatnych przy ul. Słowiczej

Odpowiedzialny ? Może winny ? A właściciel parkingu ?

Jeśli wojewoda cofnął pozwolenia na budowę 13 budynków Osiedla Słowicza, to czy ja ponoszę za to odpowiedzialność ??? bo protestowałem przeciwko budowie Poduszki ?
A może odpowiedzialny jest Józef Zalewski, bo osobiście podpisał pozwolenie na budowę dla tego budynku. A potem dodatkowo dopuścił, do tego, że zamiast dwupiętrowego obiektu o charakterze usługowo kulturalnym ( są ślady w aktach notarialnych) , zburzono i zmieniono fundamenty, i powstał budynek mieszkalny o siedmiu kondygnacjach z ujemnym bilansem miejsc parkingowych. Dokładając się do całościowego braku 1430 miesc parkingowych.
Może jednak winny jest również Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego, który wydał pozwolenie na użytkowanie tego budynku nie zauważając nawet, że nie ma poręczy na schodach ( 6 pięter ).

Może to jednak pan jako wiceburmistrz jest bardziej odpowiedzialny za zapadniętą studzienkę na ul. Słowiczej niż Choiński, który pisał do gminy w tej sprawie? Nic Pan z tym nie zrobił. Kto będzie odpowiedzialny jak będzie trzeba zamknąć całą ulicę? Bo to już są pana bezpośrednie obowiązki. Może jednak dalej powinien pan zajmować się sumiennie tym za co panu płacimy, a nie poświęcać czas na kampanię wyborczą?
Jak coś chcesz zrobić, to szukasz sposobu.
Jak nie chcesz, to przyczyny.
zawsze-meander
 
Posty: 39
Rejestracja: ndz lis 28, 2010 10:32 pm
Lokalizacja: Osiedle Słowicza

Postautor: krawczynskilukasz » śr gru 01, 2010 7:45 pm

Dla mnie proste pytanie:

Ile mieszkań na Słowiczej ma rodzina Zalewskich i kiedy weszła w ich posiadanie???

Kto podpisywał pozwolenia na budowę???

Proszę skomentować uzasadnienie wyroku NSA??? Czytał je Pan???
krawczynskilukasz
 
Posty: 538
Rejestracja: sob cze 27, 2009 10:18 am

Postautor: Tulipano_0602 » czw gru 02, 2010 10:08 am

krawczynskilukasz pisze:Dla mnie proste pytanie:

Ile mieszkań na Słowiczej ma rodzina Zalewskich i kiedy weszła w ich posiadanie???



Słuszne pytanie. Albo ogólnie, niekoniecznie na Słowieczej, ale tych wybudowanych przez MultiHekk. Nie to co dziś posiada, bo mogły być wcześniej sprzedane. Wszystkie jakie mieli ewentualnie w posiadaniu wybudowane przez MultiHekk.
Tulipano_0602
 
Posty: 724
Rejestracja: ndz maja 04, 2008 8:29 pm

Postautor: ola » czw gru 02, 2010 10:16 am

Chyba nie sądziecie że Pan vice burmistrz się do tego odniesie ? To są zbyt skąplikowane i niewygodne pytania.
Ja czekam na konkrente odpowiedzi już jakiś czas i co ? nic.
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: malarczyk » czw gru 02, 2010 3:04 pm

krawczynskilukasz pisze:Dla mnie proste pytanie:

Ile mieszkań na Słowiczej ma rodzina Zalewskich i kiedy weszła w ich posiadanie???

Kto podpisywał pozwolenia na budowę???

Proszę skomentować uzasadnienie wyroku NSA??? Czytał je Pan???


Szanowny panie £ukaszu Krawczyński.
Jeżeli ma pan uzasadnione podejrzenia, że rodzina Zalewskich dopuściła się złamania prawa przy nabyciu mieszkań, proszę zgłosić się do Policji lub Prokuratury.
W związku z pełnioną funkcją Burmistrz jest zobowiązany do złożenia zeznania majątkowego, weryfikowanego przez służby skarbowe, które dotychczas nie zakwestionowały źródeł dochodów przeznaczonych na nabycie mieszkań.
malarczyk
 
Posty: 141
Rejestracja: czw sty 14, 2010 6:50 pm

Postautor: sanchez » czw gru 02, 2010 3:30 pm

W świetle wyroku dla Burmistrza, za nieprawdę w oświadczniu majątkowym, wydaje się że Pańska wypowiedź raczej nikogo nie uspokoi, a wprost przeciwnie.

:lol:
Awatar użytkownika
sanchez
 
Posty: 673
Rejestracja: pt cze 22, 2007 2:53 pm

Postautor: Tulipano_0602 » czw gru 02, 2010 3:46 pm

sanchez pisze:W świetle wyroku dla Burmistrza, za nieprawdę w oświadczniu majątkowym, wydaje się że Pańska wypowiedź raczej nikogo nie uspokoi, a wprost przeciwnie.

:lol:


a taka informacja choćby

http://gugulskim.salon24.pl/250329,trud ... -piaseczna

"Prokuratorzy IPN podejrzewają, żeJózef Zalewski jest kłamcą lustracyjnym, bo o całym tym obszernym fragmencie swojej przeszłości w obowiązkowym dla samorządowców oświadczeniu lustracyjnym prawdy nie napisał."
też raczej zaufania dla słów i oświadczeń kandydata nie budzi.

Cóż, na razie uratował go "alarm bombowy:

"Proces lustracyjny burmistrza Zalewskiego miał się rozpocząć na przełomie października i listopada, ale w pierwszym dniu procesu aż do godz. 12 gmach warszawskiego sądu przy Al. Solidarności był niedostępny ze względu na alarm bombowy."
więc kandyduje nadal, ale tym bardziej zaufania swoją osobą nie budzi.
Tulipano_0602
 
Posty: 724
Rejestracja: ndz maja 04, 2008 8:29 pm

Postautor: krawczynskilukasz » czw gru 02, 2010 4:23 pm

Cała prawda o Zalewskim polityku PSLu na

www.józefzalewski.pl

jakiś mailing poszedł
krawczynskilukasz
 
Posty: 538
Rejestracja: sob cze 27, 2009 10:18 am

Postautor: krawczynskilukasz » czw gru 02, 2010 4:44 pm

Czy ktoś wie kto stoi za tą "stabilną gminą"?
krawczynskilukasz
 
Posty: 538
Rejestracja: sob cze 27, 2009 10:18 am

Postautor: sanchez » czw gru 02, 2010 5:43 pm

A co ? Chciałby Pan podziękować ? :wink:

Domena wykupiona przez osobe prywatną. Nie wiadomo przez kogo.
Awatar użytkownika
sanchez
 
Posty: 673
Rejestracja: pt cze 22, 2007 2:53 pm

Postautor: krawczynskilukasz » czw gru 02, 2010 5:51 pm

Uważam, że należy docenić aktywność obywatelską mieszkańców Piaseczna:-)
krawczynskilukasz
 
Posty: 538
Rejestracja: sob cze 27, 2009 10:18 am

Postautor: Karol » czw gru 02, 2010 6:28 pm

Ta strona wygląda trochę jak ostatni chwyt tonącego. Ogólnie niczego sobie, informacje też nie przesycone, ale czarny PR to gra nie fair..
Karol
 
Posty: 378
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 12:11 am

Postautor: malarczyk » czw gru 02, 2010 8:15 pm

[quote="sanchez"]W świetle wyroku dla Burmistrza, za nieprawdę w oświadczniu majątkowym, wydaje się że Pańska wypowiedź raczej nikogo nie uspokoi, a wprost przeciwnie.

Z tego co wiem to został oskarżony, że był prezesem KS bez pobierania wynagrodzenia i odpuścił sobie wpisanie do oświadczenia. Uznał-brak przychodu=brak wpisu.
Sąd "majątek" potraktował tożsamo z "funkcja".
Ja tego nie kupuje ale niezawisłe sądy tak.
malarczyk
 
Posty: 141
Rejestracja: czw sty 14, 2010 6:50 pm

PoprzedniaNastępna

Wróć do Spółdzielnie i Wspólnoty Mieszkaniowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron