Kontrakt dla Osiedla Słowicza

Podforum dla mieszkańców, którzy mieszkają w Spółdzielniach oraz we Wspólnotach mieszkaniowych, na terenie gminy Piaseczno.

Moderator: GTW

Postautor: sanchez » pt gru 03, 2010 11:46 am

A czemu sobie odpuścił ? Piastowanie urzedu to jedno, a wynagrodzenie z tego tytułu to druga sprawa. Wpisuje się i jedno i drugie. Zalewski nie wpisał nic ... więc decyzja sądu całkowicie słuszna. Pan może tego nie kupować, ale dla wielu, wydaje się ona słuszna. Nie wiedział jak wypełnić ? Jak trzeba przywrócić sobie wynagrodzenie, to potrafi skorzystać z wiedzy mądrzejszych od siebie, tak ?

Tłumaczenie że nie wpisał, bo nie pobierał wynagrodzenia jest jak tłumaczenie Clintona, który palił trawkę, ale sie nie zaciągał. :wink:
Awatar użytkownika
sanchez
 
Posty: 673
Rejestracja: pt cze 22, 2007 2:53 pm

Postautor: malarczyk » pt gru 03, 2010 7:08 pm

do sanchez

sanchez pisze:A czemu sobie odpuścił ? Piastowanie urzedu to jedno, a wynagrodzenie z tego tytułu to druga sprawa. Wpisuje się i jedno i drugie. Zalewski nie wpisał nic ... więc decyzja sądu całkowicie słuszna. Pan może tego nie kupować, ale dla wielu, wydaje się ona słuszna. Nie wiedział jak wypełnić ?


Proszę przeczytać rubryczki w oświadczeniu i zastanowić się gdzie tą funkcję wpisać.
W pkt. VIII - Inne dochody osiągane z tytułu zatrudnienia lub innej działalności zarobkowej lub zajęć, z podaniem kwot uzyskiwanych z każdego tytułu:.....
Miał wpisać - brak dochodu - prezes KS?
Szanuję prawo ale ktoś tworząc prawo powinien szanować mnie.
malarczyk
 
Posty: 141
Rejestracja: czw sty 14, 2010 6:50 pm

Postautor: ola » pt gru 03, 2010 7:22 pm

No niestety są takie 2 maksymy łacińskie

Ignorantia iuris nocet oraz dura lex sed lex

Burmistrz nawet ja nie zna prawa nie powinien się do tego przyznać, i zatrudnić sobie odpowiednich współpracowników, którzy tą lukę wypełnią.

Panie Malarczyk, to jak ma Pan zastrzeżenia do ustawy, do której musi się Pan stosować to proszę skorzystać ze swojego prawa obywatelskiego do wniesienia projektu ustawy. Szczególnie że tak mocna sam Pan zachęca do składania wniosków przez Mieszkańców Piaseczna.
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: malarczyk » pn gru 06, 2010 12:10 am

Burmistrz nawet ja nie zna prawa nie powinien się do tego przyznać, i zatrudnić sobie odpowiednich współpracowników, którzy tą lukę wypełnią.

Nie mam nic do prawa tylko do jego interpretacji, a to chyba inna sprawa?
malarczyk
 
Posty: 141
Rejestracja: czw sty 14, 2010 6:50 pm

Postautor: ola » pn gru 06, 2010 12:16 am

malarczyk pisze:Cytat:
Burmistrz nawet ja nie zna prawa nie powinien się do tego przyznać, i zatrudnić sobie odpowiednich współpracowników, którzy tą lukę wypełnią.

Nie mam nic do prawa tylko do jego interpretacji, a to chyba inna sprawa?


Nie Panie Vice Burmistrzu, aby go dobrze interpretować należy go znać, a jak się go nie zna, to lepiej wynająć doradcę.
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: zawsze-meander » pn gru 06, 2010 1:27 am

Teraz czas na spełnianie obietnic.
Cieszę się, że nie będę musiał tego wyciskać od Zalewskiego. Oj jak dobrze. :good:

Do następnych wyborów już tylko cztery lata.
Jak coś chcesz zrobić, to szukasz sposobu.
Jak nie chcesz, to przyczyny.
zawsze-meander
 
Posty: 39
Rejestracja: ndz lis 28, 2010 10:32 pm
Lokalizacja: Osiedle Słowicza

Re: Kontrakt dla Osiedla Słowicza

Postautor: basik » ndz gru 12, 2010 3:01 pm

malarczyk pisze: (...) O przebudowie Tukanów i Mleczarskiej rozmowy z gminą Lesznowola trwają od 2004roku (...)


Panie Malarczyk, o jakich "rozmowach" Pan pisze???

Z tego co mi wiadomo to gm. Piaseczno zawarła z gm. Lesznowola 2 porozumienia (w 2004r. i 2007r.) dotyczące ulicy Mleczarskiej.
W porozumieniu z 2004r. Lesznowola zobowiązała się m. in. do modernizacji ul. Mleczarskiej na odcinku od ul. Krasickiego do ul. £abędziej, natomiast Piaseczno - do przeprowadzenia modernizacji ul. Mleczarskiej na odcinku od ul. Energetycznej w Piasecznie do ul. Krasickiego w Nowej Iwicznej po m. in. uregulowaniu spraw własnościowych.
Lesznowola wywiązała się ze zobowiązania zawartego w porozumieniu z 2004r., Piaseczno nie. Mógłby Pan wyjaśnić dlaczego?
basik
 
Posty: 1
Rejestracja: ndz gru 12, 2010 2:43 pm

Poprzednia

Wróć do Spółdzielnie i Wspólnoty Mieszkaniowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość