Piaseczno: odnowiony plac zabaw przy Alei Róż w Piasecznie

Podforum dla mieszkańców, którzy mieszkają w Spółdzielniach oraz we Wspólnotach mieszkaniowych, na terenie gminy Piaseczno.

Moderator: GTW

Postautor: Marcin KANIA » pn lip 02, 2007 6:58 pm

... ma spłatę długów, MH ich wykiwał. Moim zdaniem członkowie muszę sie zmobilizować i atakować władze SM J.

Pozdrawiam :D
Marcin Kania
Dążę do wyznaczonego celu...

Radny Gminy Lesznowola Powiat Piaseczyński Mysiadło

Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin KANIA
 
Posty: 1687
Rejestracja: pt mar 02, 2007 5:30 pm
Lokalizacja: Mysiadło/Gmina Lesznowola

Postautor: Martin » pn lip 02, 2007 7:14 pm

Marcin KANIA pisze:ma spłatę długów, MH ich wykiwał

To płacąc fundusz remontowy mam spłacać długi Spółdzielni? Dali się zrobić w balona, to niech sami to spłacają. Z moich składek remontowych, powinni robić to na co powinien iść fundusz remontowy.
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Marcin KANIA » pn lip 02, 2007 8:07 pm

Martin... jest inaczej, w SM J. ciągle są walki, czkawką odbija się sprawa Tytanica.

Pozdrawiam :D
Marcin Kania
Dążę do wyznaczonego celu...

Radny Gminy Lesznowola Powiat Piaseczyński Mysiadło

Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin KANIA
 
Posty: 1687
Rejestracja: pt mar 02, 2007 5:30 pm
Lokalizacja: Mysiadło/Gmina Lesznowola

Postautor: Martin » pn lip 02, 2007 8:22 pm

Marcin KANIA pisze:czkawką odbija się sprawa Tytanica

Domyślam się. W kwietniu były już nawet informacje, że Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej Jedność w Piasecznie, ponownie rozpoczął rozmowy z Multi Mekk, w sprawie udziału tej firmy w naprawie sypiącego się Tytanika: Czy naprawią budynek mieszkalny Tytanik w Piasecznie. I co się dzieje? CISZA jak makiem zasiał...
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Marcin KANIA » pn lip 02, 2007 8:24 pm

Sprawa MH ciągnie się już od lat, popełniono wiele błędów i w samorządzie piaseczyńskim potrzeba chyba nowych ludzi, potrzebna jest nowa miotła.

Pozdrawiam :D
Marcin Kania
Dążę do wyznaczonego celu...

Radny Gminy Lesznowola Powiat Piaseczyński Mysiadło

Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin KANIA
 
Posty: 1687
Rejestracja: pt mar 02, 2007 5:30 pm
Lokalizacja: Mysiadło/Gmina Lesznowola

plac zabaw przy Alei Róż w Piasecznie

Postautor: Jankes » pt lut 01, 2008 9:16 am

W związku z tym Waszym metalowym placem zabaw przy Alei Róż w Piasecznie, dziś pojawił się artykuł Ja, obywatel, zmienię place zabaw: miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34862,4888970.html
Obdrapane metalowe drabinki i pełne śmieci piaskownice - tak wygląda większość osiedlowych placów zabaw na Jelonkach. - Zmienię to! - zapowiada Jarek Nowak. Bo nie chce, żeby jego syn bawił się na zdezelowanych urządzeniach

Może i w Piasecznie powinniście się za to wziąć i może znajdziecie sponsora?
Pan Jarek: - Trzeba tylko zacząć. Jak ludzie zobaczą, że da się coś zrobić, sami zaczną działać.

CO WY NA TO?
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

plac zabaw przy Alei Róż w Piasecznie

Postautor: Jakub » pt lut 01, 2008 10:47 pm

Jeżeli chodzi o plac zabaw przy Alei Róż, to nie ma co liczyć na Spółdzielnię Jedność i chyba w Piasecznie ciężko byłoby znaleźć sponsora, na zasponsorowanie nowego placu zabaw dla dzieci. :(
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

plac zabaw przy Kusocińskiego w Piasecznie

Postautor: justynka » wt kwie 15, 2008 10:41 am

Znalazłam ten wątek o placu zabaw i mam pytanie, czy ktoś ma nowe informacje na temat tego czy Spółdzielnia Jedność planuje wyremontować (odnowić) starą część placu zabaw przy Alei Róż w Piasecznie?

Ostatnio byłam na placu zabaw przy Kusocińskiego w Piasecznie i jestem pod wrażeniem, jak rozbudowuje się pięknie ten plac zabaw.
Justyna
justynka
 
Posty: 1096
Rejestracja: pt sty 18, 2008 11:04 am
Lokalizacja: Piaseczno

plac zabaw przy Kusocińskiego w Piasecznie

Postautor: Martin » wt kwie 15, 2008 12:19 pm

justynka pisze:czy ktoś ma nowe informacje na temat tego czy Spółdzielnia Jedność planuje wyremontować (odnowić) starą część placu zabaw przy Alei Róż w Piasecznie?

Nie mam takich informacji i raczej nie ma się co spodziewać, że Spółdzielnia Jedność sama z siebie coś zrobi.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: anuleksa » pn lut 03, 2014 11:43 pm

Ja mam, po 6 latach może się coś zmieni...Jest szansa na przekazanie placu w użytkowanie gm.Piaseczno. Sprawę pilotuje v-ce burmistrz Daniel Putkiewicz. Spółdzielnia nie ma jeszcze prezesa, a póki co p.Sierakowskiego, pełniącego obowiązki prezesa i PODOBNO po wyborze nowego (Gołaś odwołany, stara Rada Nadzorcza też) sprawa ma na dobre ruszyć...No i wybory blisko, a w Jedności co najmniej 15000 mieszkańców ;)
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Filip » wt lut 04, 2014 8:20 am

anuleksa pisze:Jest szansa na przekazanie placu w użytkowanie gm.Piaseczno.

Co oferuje UMiG Piaseczno, że plac zabaw zostanie im przekazany?
Awatar użytkownika
Filip
 
Posty: 1752
Rejestracja: pt kwie 06, 2012 3:18 pm
Lokalizacja: okolice

Postautor: anuleksa » wt lut 04, 2014 10:50 am

Filip, na jednym z Walnych w zeszłym roku p.Putkiewicz robił prezentację dot. planowanych zmian. Chodniki, drzewa, krzewy by było ładnie, porządne oświetlenie (może i kamerki) by było bezpieczniej i to co najważniejsze, zabawki nowoczesne dla dzieciaków, siłownia zewnętrzna , ławeczki.
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Filip » wt lut 04, 2014 1:40 pm

Ciekawe w jakim czasie od podpisania umowy to zrobią. Czy blokują na to jakieś rezerwy w budżecie gminy? Chyba, że oni Wam teraz obiecają, a przyszli samorządowcy i urzędnicy będą musieli się z tego wywiązać i znaleźć pieniądze na plac zabaw oraz zagospodarowanie tego terenu..
Awatar użytkownika
Filip
 
Posty: 1752
Rejestracja: pt kwie 06, 2012 3:18 pm
Lokalizacja: okolice

Postautor: anuleksa » wt lut 04, 2014 2:07 pm

Filip, mieszkam nieopodal tegoż placu, od 37 lat. Niby teren Jedności, ale...przedszkole, gimnazjum, GOSiR w pobliżu i mnóstwo dzieciaków korzysta, więc o jeden z niewielu terenów zielonych trzeba zadbać porządnie, a spółdzielnia kasy nie ma, co najwyżej na chojaki które muszą sadzić za wycięte drzewa. Mam nadzieję, że się dogadają i plac będzie służył nam wszystkim.
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Majkel » wt lut 04, 2014 8:28 pm

Życzę powodzenia z przekazywaniem tego terenu gminie.
Awatar użytkownika
Majkel
 
Posty: 1378
Rejestracja: pt wrz 30, 2011 8:52 pm
Lokalizacja: okolice

PoprzedniaNastępna

Wróć do Spółdzielnie i Wspólnoty Mieszkaniowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron