Wycieczka rowerowa + piknik

To miejsce jest do opisywania ciekawych miejsc w gminie Piaseczno. Znasz nowe, ciekawe, atrakcyjne miejsca w Piasecznie i gminie Piaseczno? Podziel się nimi ze wszystkimi. Rozrywka, kultura, sztuka i tym podobne...

Moderator: GTW

Wycieczka rowerowa + piknik

Postautor: Martin » czw maja 31, 2007 10:48 pm

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr w Piasecznie organizuje wycieczkę rowerową połączoną z piknikiem (...)

czytaj więcej: wycieczka rowerowa i piknik
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Jankes » pt cze 01, 2007 7:54 am

Ciekawe propozycje wycieczek ma Pędziwiatr z Piaseczna.
:piwko:
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: turysta » sob cze 02, 2007 8:27 am

Witam

Mam pytanie, kto sie zlituje i troche podpowie ? Czy na taka wycieczke mozna sie zabrac tylko ze ja nie jestem czlonkiem tego klubu Czy trzeba sie gdzies zapisywac na taka wycieczke i wnosic jakies oplaty zwiazane z taka przejazdzka Czy moge ze soba kogos wziac i razem podczepic sie na taki wyjazd. poczytalem ze jutro jest taka akcja wyjazdowa. Mysle ze tym pytaniem nikogo nie urazilem, jesli tak to niechcacy bo jestem nowy na tym forum
turysta
 
Posty: 20
Rejestracja: pt cze 01, 2007 8:03 am

Postautor: Martin » sob cze 02, 2007 8:44 am

Na wycieczki jeżdżą wszyscy, którzy mają rower i uwielbiają wycieczki rowerowe. Jednym z organizatorów jest Jacek Wierzchowski i polecam, żebyś się z nim skontaktował: mail: jacekglm@gazeta.pl + tel.: 603-03-30-15 + strona: www.piasmk.blox.pl . Jacek na pewno rozwieje Twoje wszystkie wątpliwości.

Kochasz rower. Jeździsz. Najwyższy czas przyłączyć się do innych i korzystać z wycieczek Klubu Pędziwiatr. Polecam!

Często opisujemy organizowane przez Pędziwiatr wycieczki rowerowe zachęcając do udziału. Więcej o kilki poprzednich wycieczkach przeczytasz, wchodząc: wycieczki rowerowe. Wycieczki Klubu organizowane są co tydzień, a za tydzień organizują wycieczkę weekendową po ziemi lubelskiej. W kilku słowach napiszemy o tym także u nas.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: kameleon » pn cze 04, 2007 7:25 am

Jak tam turysta byłeś na wycieczce rowerowej Pędziwiatra?
Kameleon
Awatar użytkownika
kameleon
 
Posty: 548
Rejestracja: pn mar 26, 2007 6:05 pm
Lokalizacja: Warszawa (Ursynów)

Postautor: turysta » pn cze 04, 2007 2:16 pm

Witam.
Nie niestety nie zdazylem na czas. Z rana poszedlem do sklepu cos na sniadanie kupic i przy kasach kolejka i to nie piaseczynska tylko dwunozna tak ze czasu zabraklo zeby Pedziwiatra dogonic. I co ja wtedy mialem zrobic, przypomnialo mi sie ze skoro jedna kolejke odwlilem w sklepie to teraz zafunduje sobie prawdziwa A CO !. Jak dojechalem rowerkiem do stacji (tej waskiej) to stala sobie calkiem wypasiona bo pary i dymu to dawala ze hej. Jak zobaczylem ze tyle luda to sobie za nia (kolejka) pojechalem Z tego co wiedzialem to pedziwiatry lapali losia a ja na polanie zbieralem zlote klosy. Fotki zamiescilem http://turysta1.fotosik.pl/
Bylo pysznie bo nawet kawalka deszczu nie bylo. Ubaw mialem jak sympatyczny Pan co ciuchetke prowadzil zastanawial sie przez chwilke czym ma wrocic do Piaseczna (Jest takie jedno zdjecie). Przez sympatje dla nas zdecydowal sie na czajniczek. Pediwiatrow bede pewno gonil w jakims innym terminie.
turysta
 
Posty: 20
Rejestracja: pt cze 01, 2007 8:03 am

Postautor: kameleon » pn cze 04, 2007 3:02 pm

Nareszcie masz swoją stronkę ze zdjęciami. Teraz będziemy mogli oglądać Twoje fotki.
:fotograf:
Kameleon
Awatar użytkownika
kameleon
 
Posty: 548
Rejestracja: pn mar 26, 2007 6:05 pm
Lokalizacja: Warszawa (Ursynów)

Postautor: turysta » pn cze 04, 2007 3:28 pm

Te moje zdjeciawki to sa pozal sie boze jesli chodzi o jakosc. Bede sie staral robic lepsze . Poki co to troche wstyd i na razie zastopuje z zamieszczaniem az sie naucze. A na marginesie to bardzo Ci dziekuje za podpowiedz jak poradzic sobie z zamieszczaniem w necie swoich fotek. Jesli ktos ogladal te juz zamieszczone to niech ocenia do bolu to bede wiedzial czego sie mam naumiec.
turysta
 
Posty: 20
Rejestracja: pt cze 01, 2007 8:03 am

Postautor: Jankes » wt cze 05, 2007 7:29 am

turysta pisze:Te moje zdjeciawki to sa pozal sie boze jesli chodzi o jakosc.

Przesadzasz. Najważniejsze to robić fotki i dobrze się przy tym bawić.
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Loonna » wt cze 05, 2007 12:59 pm

Bardzo fajne zdjecia, nie wiem dlaczego uwazasz, ze sa zlej jakosci... Tak trzymaj a bedzie tylko lepiej :)
Awatar użytkownika
Loonna
 
Posty: 327
Rejestracja: wt mar 13, 2007 11:53 am
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do Rozrywka w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości