Koncert Anny Grzejszczyk w Piasecznie

To miejsce jest do opisywania ciekawych miejsc w gminie Piaseczno. Znasz nowe, ciekawe, atrakcyjne miejsca w Piasecznie i gminie Piaseczno? Podziel się nimi ze wszystkimi. Rozrywka, kultura, sztuka i tym podobne...

Moderator: GTW

Koncert Anny Grzejszczyk w Piasecznie

Postautor: Redakcja » wt maja 14, 2019 6:01 pm

Obrazek

31 maja 2019 roku odbędzie się autorski koncert Anny Grzejszczyk w Piasecznie pn.: W strugach myśli
http://www.powiat-piaseczynski.info/pia ... rzejszczyk
Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11350
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński

Koncert Anny Grzejszczyk w Piasecznie

Postautor: Martin » śr maja 22, 2019 7:54 pm



Jeśli spodoba się Wam i chcielibyście usłyszeć ten oraz kilka innych utworów na żywo, to w imieniu Ani zapraszam na jej koncert.
Redakcja pisze:31 maja 2019 roku odbędzie się autorski koncert Anny Grzejszczyk w Piasecznie pn.: W strugach myśli
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Koncert Anny Grzejszczyk w Piasecznie

Postautor: iza » wt maja 28, 2019 12:18 pm

Be Music Centrum Rozwoju Muzycznego utworzyli do tego wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/2352918475032757/ :-)

Chyba się tam wybiorę na chwilkę, bo Centrum Kultury organizuje prawie w tym samym czasie Świeczowisko, które jest dla mnie numerem jeden z wydarzeń kulturalnych. :-)
iza
 
Posty: 735
Rejestracja: ndz paź 28, 2007 3:22 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Anna Grzejszczyk oczarowała publiczność

Postautor: iza » ndz cze 09, 2019 4:29 pm

Obrazek

Anna Grzejszczyk na co dzień jest pracowniczką Biura Promocji i Informacji Gminy Piaseczno. Kilka miesięcy temu zaskoczyła publiczność swoimi możliwościami wokalnymi podczas koncertu w Domu Kultury, a tydzień temu zaprezentowała w piaseczyńskiej Cafe Bąbel swój… w pełni autorski recital.

Śpiewa zarówno po polsku, jak i po angielsku. Jej piosenki mają oszczędne, ale ciekawe aranżacje (np. z wykorzystaniem motywu pozytywki), a teksty zabarwienie refleksyjno-melancholijne. Ci, którzy mieli już okazję usłyszeć Anię, są pod wielkim wrażeniem jej talentu i muzycznej wrażliwości.

Obrazek

Jak rozpoczęła się twoja przygoda ze śpiewaniem?

Moje muzyczne początki były czymś w rodzaju… przypadku. Jakieś cztery lata temu koleżanka namówiła mnie na lekcje wokalu, na które poszłyśmy razem. Tak to się wszystko zaczęło.

Choć występujesz od niedawna, stawiasz głównie na autorski repertuar. Skąd czerpiesz twórcze inspiracje?

Muzyczne inspiracje czerpię z otaczającego mnie świata. Obserwuję go uważnie, a pomysły na piosenki przychodzą same.

Obrazek

A jak powstają twoje piosenki?

Nie potrafię opisać tego procesu. Teksty i melodie po prostu pojawiają się w mojej głowie. Czasem napisanie piosenki trwa kilka minut, a czasem kilka dni. Nie jest jednak tajemnicą, że bardzo pomogła mi Ela Kalinowska z Be Music Centrum Rozwoju Muzycznego. Po pierwsze zachęciła mnie do pisania, po drugie pomogła mi poukładać muzyczne myśli, no i zaaranżowała moje piosenki.

Występujesz też z nią razem na scenie…

Ela jest moją trenerką emisji głosu i równocześnie współtwórcą muzyki do piosenek, które zaprezentowałyśmy tydzień temu w Cafe Bąbel. Wydaje mi się, że mamy podobny gust muzyczny, dlatego obie czerpałyśmy przyjemność z tworzenia tych piosenek.

A jakie są twoje dalsze muzyczne plany?

Byłoby wspaniale móc rozwijać te piosenki, które już powstały i tworzyć nowe. Chciałabym mieć jeszcze okazję zaprezentować je publiczności, ale niczego nie planuję.

Rozmawiał: Grzegorz Tylec https://piasecznonews.pl/anna-grzejszcz ... blicznosc/
iza
 
Posty: 735
Rejestracja: ndz paź 28, 2007 3:22 pm
Lokalizacja: Piaseczno


Wróć do Rozrywka w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron