Mateusz Baj odchodzi z PO

Wybory samorządowe na terenie powiatu piaseczyńskiego! W tej części proszę umieszczać informacje na temat wyborów samorządowych na terenie powiatu piaseczyńskiego, oraz tylko tutaj dopuszczalna jest reklama sztabów wyborczych i poszczególnych kandydatów.

Moderator: GTW

Mateusz Baj odchodzi z PO

Postautor: tvpiaseczno » czw wrz 12, 2013 10:41 pm

Odchodzę z Platformy Obywatelskiej

Szanowni Państwo! Podjąłem decyzję o rezygnacji z członkostwa w Platformie Obywatelskiej. Nie była to łatwa decyzja, bo partię tę współtworzyłem praktycznie od momentu jej powstania w 2001 r., a więc przez ponad 12 lat!

Po ostatnich wydarzeniach widać jednak wyraźnie, że Platforma skręca coraz bardziej w lewo, a dla osób takich jak ja – opowiadających się za wolnością w kwestiach gospodarczych i zachowaniem zdrowego rozsądku w sprawach obyczajowych – nie ma w niej właściwie miejsca.

Stąd moja decyzja o opuszczeniu PO.

Mateusz Baj

https://www.facebook.com/mateusz.baj.79?fref=ts
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Mateusz Baj odchodzi z PO

Postautor: Kacperek » czw wrz 12, 2013 10:45 pm

Wszyscy opuszczają PO i bardzo dobrze, bo Platforma tonie i niedługo przestanie liczyć się zarówno w parlamencie jak i lokalnie w samorządach.

Piotr Kandyba http://forum.powiat-piaseczynski.info/v ... php?t=9084 również powinien opuścić PO. Chcąc startować na burmistrza w przyszłym roku musi zacząć pracować sam na siebie.
Awatar użytkownika
Kacperek
 
Posty: 1734
Rejestracja: śr maja 13, 2009 5:48 am
Lokalizacja: Powiat Piaseczyński

Mateusz Baj odchodzi z PO

Postautor: wdolinski » pt wrz 13, 2013 10:06 am

W wywiadzie który być może ukaże się na itvpiaseczno burmistrz Lis powiedział, że Piotr Kandyba nie przyjął na wyborach funkcji w zarządzie PO. Wracając do pana Baja i jego decyzji chciałbym w tym miejscu wyrazić mu swój szacunek za taką decyzję mimo, że z jej uzasadnieniem nie końca się zgadzam. Uważam, że PO nie skręca w lewo tylko w dół.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Mateusz Baj odchodzi z PO

Postautor: Majkel » pt wrz 13, 2013 2:23 pm

PO niestety sypie się od środka i nie ma się co dziwić, że kolejne osoby odchodzą z partii.
woytazo pisze:Piotr Kandyba nie przyjął na wyborach funkcji w zarządzie PO

Zostawił sobie możliwość wyjścia z partii.
Awatar użytkownika
Majkel
 
Posty: 1378
Rejestracja: pt wrz 30, 2011 8:52 pm
Lokalizacja: okolice

Mateusz Baj odchodzi z PO

Postautor: wdolinski » pt wrz 13, 2013 3:05 pm

Majkel pisze:Zostawił sobie możliwość wyjścia z partii.

Ja bynajmniej o czymś takim nie słyszałem.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Re: Mateusz Baj odchodzi z PO

Postautor: Majkel » pt wrz 13, 2013 3:40 pm

woytazo pisze:Ja bynajmniej o czymś takim nie słyszałem.

W artykule Przeglądu Piaseczyńskiego http://forum.powiat-piaseczynski.info/v ... php?t=9084 jest informacja, że Piotr Kandyba potwierdza swój udział w wyborach na burmistrza. Skoro tak, to zacytuję też swoją wypowiedź ze wspomnianego wątku
Majkel pisze:Na pewno PO nie wystawi innego kandydata, bo przyznają się do błędu, że obecny jest / był zły. Piotr Kandyba, zmień ugrupowanie z PO na coś innego, bo POpłyniesz razem z nimi przy najbliższych wyborach samorządowych. Ludzie zagłosują na Ciebie jako na człowieka i to co robisz pod szyldem Wspólne Razem.

Jednak wróćmy do tematu Mateusza Baj, który teraz odszedł z PO.
Awatar użytkownika
Majkel
 
Posty: 1378
Rejestracja: pt wrz 30, 2011 8:52 pm
Lokalizacja: okolice

Postautor: wdolinski » pt wrz 13, 2013 4:25 pm

Majkel pisze:Jednak wróćmy do tematu Mateusza Baj, który teraz odszedł z PO.

Ciekaw jestem, czy pan Mateusz będzie próbował jeszcze sił w polityce czy tylko poświęci się dziennikarstwu?
Czuć się lokalnym patriotą to powód do dumy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Mateusz Baj odchodzi z PO

Postautor: Majkel » pt wrz 13, 2013 5:16 pm

Mateusz Baj był już trochę w polityce, więc pewnie całkowicie od tego nie ucieknie i w przyszłym roku zapewne wystartuje z list lokalnych ugrupowań do samorządu.

Co do dziennikarstwa, to ostatnio w gazecie Nad Wisłą pisał coraz mniej.

W wyborach startował z list PO. Ciekawy jestem co z nim teraz jako Radnym Sejmiku Województwa Mazowieckiego? Stanie się Radnym bezpartyjnym?
Awatar użytkownika
Majkel
 
Posty: 1378
Rejestracja: pt wrz 30, 2011 8:52 pm
Lokalizacja: okolice

Re: Mateusz Baj odchodzi z PO

Postautor: Roberto » sob wrz 14, 2013 8:54 pm

tvpiaseczno pisze:Odchodzę z Platformy Obywatelskiej

Szanowni Państwo! Podjąłem decyzję o rezygnacji z członkostwa w Platformie Obywatelskiej. Nie była to łatwa decyzja, bo partię tę współtworzyłem praktycznie od momentu jej powstania w 2001 r., a więc przez ponad 12 lat!

Po ostatnich wydarzeniach widać jednak wyraźnie, że Platforma skręca coraz bardziej w lewo, a dla osób takich jak ja – opowiadających się za wolnością w kwestiach gospodarczych i zachowaniem zdrowego rozsądku w sprawach obyczajowych – nie ma w niej właściwie miejsca.

Stąd moja decyzja o opuszczeniu PO.

Mateusz Baj

https://www.facebook.com/mateusz.baj.79?fref=ts


Jak miło, szacuneczek głównie z powodu motywacji, znałem ojca Pana Mateusza i tak prawdę mówiąc trochę dziwiłem się wyborem politycznym syna... Dlatego to oświadczenie wydaje mi się sensowne :)
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno


Wróć do Wybory samorządowe na terenie powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron