BURMISTRZ PIASECZNA, GÓRY KALWARII i KONSTANCINA

Wybory samorządowe na terenie powiatu piaseczyńskiego! W tej części proszę umieszczać informacje na temat wyborów samorządowych na terenie powiatu piaseczyńskiego, oraz tylko tutaj dopuszczalna jest reklama sztabów wyborczych i poszczególnych kandydatów.

Moderator: GTW

Postautor: Agnieszka_G » śr gru 15, 2010 8:44 am

Wczoraj odbyło się zaprzysiężenie nowego Wójta Grzegorza Pruszczyka, niedługo będzie można zobaczyć relację na ITV Piaseczno

V-ce wójtem została... pani Maria Bernacka-Rheims, życzcie nam powodzenia w rozwijaniu gminy Prażmów :D

Naszym nowym władzom życzymy samych sukcesów w kierowaniu gminą. :piwko:
Awatar użytkownika
Agnieszka_G
 
Posty: 640
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:01 am
Lokalizacja: Z wioski

Postautor: tvpiaseczno » śr gru 15, 2010 11:47 pm

Agnieszka_G pisze:To już nie będzie III świat w Powiecie - proszę w ITV Piaseczno o zakładkę PRAżMÓW :D

Obrazek


TRZECI śWIAT SIę SKOńCZY£. RUSZAMY DO PRACY.
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Agnieszka_G » czw gru 16, 2010 8:21 am

Awatar użytkownika
Agnieszka_G
 
Posty: 640
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:01 am
Lokalizacja: Z wioski

Postautor: Roberto » czw gru 16, 2010 8:09 pm

tvpiaseczno pisze:
Agnieszka_G pisze:To już nie będzie III świat w Powiecie - proszę w ITV Piaseczno o zakładkę PRAżMÓW :D

Obrazek


TRZECI śWIAT SIę SKOńCZY£. RUSZAMY DO PRACY.

No tak, ale... czepne się tego Metra spowrotem :) (no taki jestem co ja na to poradze)
Nie wiem czy pamiętacie, ale jak Słowik był jescze pojedynczym magistrem (to były piękne czasy :D ) :wink: to Metro z Piaseczna rozpoczęła kopac Pani Marysia i tak się zastanawiam, czy sobie dała spokój, czy teraz z Prażmowa pociągnie (miałem na myśli Metro :D ) W sumie why not, jakieś tam tory przez Nowy Prażmów (ten od Lisa) lecą :twisted:
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Agnieszka_G » pt gru 17, 2010 9:20 am

Nic o metrze nie wiem Roberto ale jak coś się będzie działo, dowiesz się pierwszy :P
Awatar użytkownika
Agnieszka_G
 
Posty: 640
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:01 am
Lokalizacja: Z wioski

Postautor: Roberto » pt gru 17, 2010 9:52 am

Agnieszka_G pisze:Nic o metrze nie wiem Roberto ale jak coś się będzie działo, dowiesz się pierwszy :P


No to superancko, nie ma to jak być dobrze poinformowanym :lol:
Zresztą sam jestem zainteresowany bo mam w Prażmowie ze dwie czereśnie i lubie popatrzeć jak w lato szpaki wszystko wpieprzają. Jakby było metro to bym częściej jeździł popatrzeć :?
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Poprzednia

Wróć do Wybory samorządowe na terenie powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości