NOWY-STARY POWIAT

Wybory samorządowe na terenie powiatu piaseczyńskiego! W tej części proszę umieszczać informacje na temat wyborów samorządowych na terenie powiatu piaseczyńskiego, oraz tylko tutaj dopuszczalna jest reklama sztabów wyborczych i poszczególnych kandydatów.

Moderator: GTW

Postautor: ola » wt lis 30, 2010 9:45 pm

AsgAarD_xxx pisze:ola napisał:
AsgAarD_xxx - Dąbek dla Ciebie to osoba tak kryształowa że powinna być na stanowisku Starosty ?? Nie widzisz, nie słyszysz co się dzieje ?


Oczywiście, że Dąbek nie jest kryształowy.
Tyle że - o czym niektórzy zdają się zapominać - kryształowych brakuje także wśród członków PO. Nie wiem, skąd przeświadczenie, że Platforma jest lekiem na całe zło, skoro są za to zło WSPÓ£ODPOWIEDZIALNI. Tak, to również oni odpowiadają - w dużej mierze - za [cenzura], jaki mamy teraz w gminie. To oni współrządzili przez ostatnie lata i to oni - nie tylko Zalewski - przyczynili się do tego, że w Piasecznie jest, jak jest.


To co Dabek jest lepszym wyjściem ?? i pozwolić mu na dalsze rządzenie ?
Bo gdzieś od kogoś słyszałeś że w PO są źli !!!!!!!!!?????
Widzisz co piszesz, póki co nikt z PO nie rządził powiatem nie był starostą ani burmistrzem.
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Paweł Lach » wt lis 30, 2010 9:53 pm

AsgAarD_xxx konkrety proszę... Szczególnie że zarzucasz Platformie współodpowiedzialność za zło w Powiecie bo o nim tu piszemy.
Nie są kryształowi bo kryształowi ludzie nie istnieją... Ale jacy są Ci konkretni nawet nie wiesz.. Dąbka już widzieliśmy, wiemy co potrafi, niestety radni wybrali go ponownie za obietnica i stołki...

Roberto W Gminie nie mając większości jakoś potrafi rozmawiać. W powiecie widać inni obiecali i dali więcej... Co widać po wybranym składzie...
Paweł Lach
Awatar użytkownika
Paweł Lach
 
Posty: 40
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 9:32 pm
Lokalizacja: Piaseczno / Zalesie Dolne

Postautor: krawczynskilukasz » wt lis 30, 2010 10:37 pm

W negocjacjach stawiałem na zmiany głównie w wydziele ARB!!!
Niektóre osoby boją się zmian z różnych względów. Zadziwiające, że ten strach doprowadził do koalicji Dąbka i Zalewskiego. Tak odwieczni wrogowie polityczni połączyli siły. Ciekawe co muszą kryć archiwa ARB skoro ten strach pchnął te ugrupowania do współpracy. żeby być szczerym dodam że w koalicji jest również prawy i sprawiedliwy PiS...

Przykro mi, że się nie udało, moge szczerze powiedzieć że zrobiliśmy wszystko co było możliwe. Dalej w miare możliwości będę pomagał mieszkańcom w sprawach architektonicznych i w razie niebezpieczeństwa będę nagłaśniał nieprawidłowości...

najnowsza sprawa - remont ul. Pionierów - po przetargu starostwo zmienia specyfikację robót, nie jest to wyjątek a wręcz zasada. W tle jest ten sam wykonawca. Sprawa co najmniej kuriozalna!!!
krawczynskilukasz
 
Posty: 538
Rejestracja: sob cze 27, 2009 10:18 am

Postautor: Roberto » wt lis 30, 2010 10:56 pm

ola pisze:A moim zdaniem to dowód na układy i kurczowe trzymanie się stołków.
Podejrzewam że gdyby ludzie wiedzieli jak to się skończy to nie głosowaliby na PIS.

Ola no proszę Cię :( a kto w polityce nie trzyma się kurczowo stołków????????????
Podobnie możnaby zadac pytanie, czy gołosowali by na PIS gdyby sie dogadał z PO 8)
A czy głosowali by na PO gdyby sie dogadał ze Słowikiem czy Zalewskim? jesteś w stanie odpowiedziec na to pytanie?
Ola a może jesteśmy niewolnikami wyborczej retoryki i w naszym przekonaniu tylko nasi są jako te BIA£E LILYJE a reszta to barachło złodzieje i krętacze razem z tym ich ciemnym tępym elektoratem?
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Roberto » wt lis 30, 2010 10:58 pm

Paweł Lach pisze:Roberto W Gminie nie mając większości jakoś potrafi rozmawiać. W powiecie widać inni obiecali i dali więcej... Co widać po wybranym składzie...

No tak Pawle, ale w gminie sesja rady skończyła się niczym i nie wiemy jakie będą rozstrzygnięcia, kto się z kim dogada :?:
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: ola » wt lis 30, 2010 11:03 pm

Roberto pisze:ola napisał:
A moim zdaniem to dowód na układy i kurczowe trzymanie się stołków.
Podejrzewam że gdyby ludzie wiedzieli jak to się skończy to nie głosowaliby na PIS.

Ola no proszę Cię Sad a kto w polityce nie trzyma się kurczowo stołków????????????
Podobnie możnaby zadac pytanie, czy gołosowali by na PIS gdyby sie dogadał z PO Cool
A czy głosowali by na PO gdyby sie dogadał ze Słowikiem czy Zalewskim? jesteś w stanie odpowiedziec na to pytanie?
Ola a może jesteśmy niewolnikami wyborczej retoryki i w naszym przekonaniu tylko nasi są jako te BIA£E LILYJE a reszta to barachło złodzieje i krętacze razem z tym ich ciemnym tępym elektoratem?



No to jest właśnie pytanie, nie umiem odpowiedziec na te pytanie,.
Ja che wierzyć, że radnych wybieramy, aby rządzili w naszym imieniu, a nie okazuje się Dąbek i Zalewski to teraz najlepsi kompani.
No przyznaj, że obserwując loklaną scenę polityczną jest to zaskakujące ?
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Roberto » wt lis 30, 2010 11:11 pm

ola pisze:No to jest właśnie pytanie, nie umiem odpowiedziec na te pytanie,.
Ja che wierzyć, że radnych wybieramy, aby rządzili w naszym imieniu, a nie okazuje się Dąbek i Zalewski to teraz najlepsi kompani.
No przyznaj, że obserwując loklaną scenę polityczną jest to zaskakujące ?
_________________

Ola, dla mnie nie jest to zaskakujące, poprostu potrafia sie dogadac z każdym i tyle, znasz powiedzenie tonący brzytwy się chwyta??
Oni wszyscy znaja się 15-20 lat czemu mieliby sie nie dogadac??
Poza tym wszyscy oni maja demokratyczny mandat, tam nie ma nikogo z mianowania, tylko z demokratycznych wyborów.
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: ola » wt lis 30, 2010 11:14 pm

Roberto pisze:Ola, dla mnie nie jest to zaskakujące, poprostu potrafia sie dogadac z każdym i tyle, znasz powiedzenie tonący brzytwy się chwyta??
Oni wszyscy znaja się 15-20 lat czemu mieliby sie nie dogadac??


No i to jest ból.
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Piaseczno24.net » wt lis 30, 2010 11:15 pm

Starosta zostaje, rada podzielona

Obrazek

Jan Dąbek będzie nadal pełnić funkcję starosty piaseczyńskiego. Platformie Obywatelskiej, która wprowadziła najwięcej radnych, nie udało się znaleźć koalicjanta.

więcej: http://www.piaseczno24.net/news-starost ... a,167.html
Obrazek
Awatar użytkownika
Piaseczno24.net
 
Posty: 37
Rejestracja: sob cze 12, 2010 4:03 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Jaksa » wt lis 30, 2010 11:16 pm

Kryształowych brakuje wszędzie. Nie tylko wśród ugrupowania Dąbka, nie tylko wśród Platformy Obywatelskiej. Również w NSiK.

W swoich wypowiedziach ewidentnie jesteś przeciwko Platformie. W żadnym Twoim poście nie starasz się znaleźć żadnego pozytywnego aspektu. Wydaje mi się, że nie chcesz odróżnić jednostek terenowych tej partii od jej władz centralnych.

Nie mówię, że władza Platformy w Piasecznie uzdrowi wszystkie problemy naszej gminy i naszego powiatu. Jednak jestem w stu procentach przekonany, że władza Dąbka i Zalewskiego będzie utrzymaniem status quo. I ja takiej władzy nie chcę na kolejne cztery lata.

AsgAarD_xxx pisze:
ola pisze:AsgAarD_xxx - Dąbek dla Ciebie to osoba tak kryształowa że powinna być na stanowisku Starosty ?? Nie widzisz, nie słyszysz co się dzieje ?


Oczywiście, że Dąbek nie jest kryształowy.
Tyle że - o czym niektórzy zdają się zapominać - kryształowych brakuje także wśród członków PO. Nie wiem, skąd przeświadczenie, że Platforma jest lekiem na całe zło, skoro są za to zło WSPÓ£ODPOWIEDZIALNI. Tak, to również oni odpowiadają - w dużej mierze - za [cenzura], jaki mamy teraz w gminie. To oni współrządzili przez ostatnie lata i to oni - nie tylko Zalewski - przyczynili się do tego, że w Piasecznie jest, jak jest.
Jaksa
 
Posty: 19
Rejestracja: pn cze 07, 2010 9:50 pm

Postautor: krawczynskilukasz » wt lis 30, 2010 11:23 pm

:good:
krawczynskilukasz
 
Posty: 538
Rejestracja: sob cze 27, 2009 10:18 am

Postautor: AsgAarD_xxx » wt lis 30, 2010 11:24 pm

Jaksa pisze:Kryształowych brakuje wszędzie. Nie tylko wśród ugrupowania Dąbka, nie tylko wśród Platformy Obywatelskiej. Również w NSiK.


Zgadza się, o czym zresztą niejednokrotnie wspominałem.

Jaksa pisze:W swoich wypowiedziach ewidentnie jesteś przeciwko Platformie. W żadnym Twoim poście nie starasz się znaleźć żadnego pozytywnego aspektu. Wydaje mi się, że nie chcesz odróżnić jednostek terenowych tej partii od jej władz centralnych.


Pozytywny aspekt pewnie bym znalazł, gdyby do rady dostały się ludzie pokroju np. Michała Rosy, a nie pani Woźniak czy pana Obłozy...

A co do tego, czy nie odróżniam jednostek terenowych od władz centralnych - ja nie uroiłem sobie telefonów radnych do warszawskiej "centrali" PO. Takie rzeczy naprawdę miały miejsce.

Jaksa pisze:Nie mówię, że władza Platformy w Piasecznie uzdrowi wszystkie problemy naszej gminy i naszego powiatu. Jednak jestem w stu procentach przekonany, że władza Dąbka i Zalewskiego będzie utrzymaniem status quo. I ja takiej władzy nie chcę na kolejne cztery lata.


Mnie też to niespecjalnie odpowiada, ale co zrobić - takie są uroki demokracji. Jeżeli ludzie nadal ich wybierają, to znaczy, że im takie rządy pasują...
Ostatnio zmieniony wt lis 30, 2010 11:26 pm przez AsgAarD_xxx, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
AsgAarD_xxx
 
Posty: 776
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 2:05 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: pminnesota » wt lis 30, 2010 11:26 pm

Ostatnio rzadko zabieram głos na forum, ale utrzymanie stanowiska Starosty przez Dąbka, to dla mnie k....o...
W powiecie nadal te same .... przy korycie...
Awatar użytkownika
pminnesota
 
Posty: 732
Rejestracja: ndz mar 09, 2008 3:41 pm
Lokalizacja: Ze świata :)

Postautor: Paweł Lach » wt lis 30, 2010 11:40 pm

AsgAarD_xxx No to znów proszę o konkrety: Cóż takiego niecnego czyni Obloza?

To w ramach pozytywnego aspektu proponuje Ci glosować na Lisa bo jak wynika z PKW oraz jego wypowiedzi na debacie, jak wygra Lis to Rosa zostanie radnym :)
Paweł Lach
Awatar użytkownika
Paweł Lach
 
Posty: 40
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 9:32 pm
Lokalizacja: Piaseczno / Zalesie Dolne

Postautor: AsgAarD_xxx » wt lis 30, 2010 11:50 pm

Paweł Lach pisze:AsgAarD_xxx No to znów proszę o konkrety: Cóż takiego niecnego czyni Obloza?


Mnie wystarczy to, że jako człowiek związany w jakiś tam sposób ze sportem, głosował za obcięciem dotacji na kluby. Jeżeli gość, któremu - jak nikomu innemu w radzie - powinno zależeć na tym, by sport w gminie nie podupadał, podnosi rękę tak, jak mu każą, to o czym my w ogóle mówimy?

Paweł Lach pisze:To w ramach pozytywnego aspektu proponuje Ci glosować na Lisa bo jak wynika z PKW oraz jego wypowiedzi na debacie, jak wygra Lis to Rosa zostanie radnym :)


Hehe jest to jakiś pomysł, ale boję się, że ręka by mi uschła, gdybym próbował postawić krzyżyk przy Lisie.
Choć przy Zalewskim też będzie mi bardzo ciężko :(.
Awatar użytkownika
AsgAarD_xxx
 
Posty: 776
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 2:05 pm
Lokalizacja: Piaseczno

PoprzedniaNastępna

Wróć do Wybory samorządowe na terenie powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron