NOWY-STARY POWIAT

Wybory samorządowe na terenie powiatu piaseczyńskiego! W tej części proszę umieszczać informacje na temat wyborów samorządowych na terenie powiatu piaseczyńskiego, oraz tylko tutaj dopuszczalna jest reklama sztabów wyborczych i poszczególnych kandydatów.

Moderator: GTW

Postautor: wdolinski » czw gru 02, 2010 11:54 am

krawczynskilukasz pisze:Mamy tryb wyborczy:-( proszę mi wybaczyć ograniczoną wypowiedź...

Powszechnie znanym jest fakt, że córka radnej B.Poterała/Centrum/ została zatrudniona w starostwie.
Temat będę rozwijał wraz publikowaniem właściwych dokumentów. Wkrótce mechanizm dotyczący remontu ul. Pionierów. Przetarg wygrał Falbruk, po czym zmieniono istotne zapisy dotyczące prac remontowych... z informacji które uzyskałem nie są to przypadki incydentalne. Należy zauważyć że większość przetargów wygrywa Falbruk


Dziękuję za wyjaśnienia.
Czuć się lokalnym patriotą to powód do dumy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: Roberto » czw gru 02, 2010 12:08 pm

krawczynskilukasz pisze:Mamy tryb wyborczy:-( proszę mi wybaczyć ograniczoną wypowiedź...

Powszechnie znanym jest fakt, że córka radnej B.Poterała/Centrum/ została zatrudniona w starostwie.
Temat będę rozwijał wraz publikowaniem właściwych dokumentów. Wkrótce mechanizm dotyczący remontu ul. Pionierów. Przetarg wygrał Falbruk, po czym zmieniono istotne zapisy dotyczące prac remontowych... z informacji które uzyskałem nie są to przypadki incydentalne. Należy zauważyć że większość przetargów wygrywa Falbruk

A córka radnego A. Rosłona /PO/ nie została przypadkiem zatrudniona w gminie :?: :?: :twisted: To też jest powszechnie znany fakt :wink:
Z tymi kamieniami to ostrożnie bo można samemu oberwać :twisted:
Przykład córeczki Rostowskiego, którą zatrudnił śikorski, jest chyba tu najlepszy, jeśli z naszego lokalnego podwóreczka wam moi mili nie starczy. A to są chyba prominentni ludzie PO?? Tak czy nie ??
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: krawczynskilukasz » czw gru 02, 2010 4:47 pm

Roberto, córka Rosłona pracuje w gminie od x czasu. Wtedy Rosłonowi nawet się nie śniło że będzie w PO:-) Nie wiem na 100% ale córka ministra miała już nie pracować u Sikorskiego...
krawczynskilukasz
 
Posty: 538
Rejestracja: sob cze 27, 2009 10:18 am

Postautor: Roberto » pt gru 03, 2010 9:38 am

£ukasz tak się zastanawiałem nad tym powiatem i jego meandrami politycznymi:) i całkiem serio to doszedłem do wniosku, że Dąbek to Ci dupe uratował. Byłbyś ciągłym zakładnikiem Józka, jego polisą ubezpieczeniową :twisted: .
Stary wyga z tylnej ławki trzymałby was za jaja a z naprzeciwka cały czas tajemniczo uśmiechałby się gotowy do skoku Janek Dąbek. :lol: i z POtrzeby zmian wyszły by same zgniłe kompromisy 8)
Więc nie ma tego złego :lol:
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: teqilaa » pt gru 03, 2010 11:10 am

Roberto pisze:Stary wyga z tylnej ławki trzymałby was za jaja a z naprzeciwka cały czas tajemniczo uśmiechałby się gotowy do skoku Janek Dąbek. i z POtrzeby zmian wyszły by same zgniłe kompromisy


:good:

potrzeba zmiany mentalności ludzi a to w jednych wyborach sie nie dokona.
Awatar użytkownika
teqilaa
 
Posty: 2280
Rejestracja: czw kwie 23, 2009 11:59 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Zawodnik » pt gru 03, 2010 10:24 pm

krawczynskilukasz pisze:Trzeba nagłośnić to co się dzieje za tą fasadą. Interesy poszczególnych radnych, których radnych dzieci są zatrudnione w starostwie, kto chce odrolnić ziemię i gdzie. Gdzie i jak dorabiają urzędnicy ARB. Kto wygrywa przetargi i dlaczego... Mógłbym tak wymieniać tylko, że jest jeden problem. Nikomu nie zależy na zmianach.

Skoro Centrum dogadało się z Dąbkiem to strach przed zmianami musi być gigantyczny. Ja tylko jestem ciekaw co muszą kryć archiwa ARB? Jakie kwiatki tam muszą być?


Skoro Pan wie, to jst pan zobowiązany to zgłosić A JESLI NIE (a na to wygląda skoro pośpiesznie mówi o trybi wyborczym) wyluzuj z tym obrzucaniem błotem. A jeśli i to ni jst możliwe to ściśnij, bo głosujący na Pana tracą resztki nadzieji. Jak by tak teksty o Krawczyńskim ktoś podsrywał, to jak byś Pan się czuł? Gdzież ten poziom i standardy? To jest język menagra EU-coś tam?

Mimo wszystko pozdrawiam
"A; E; O; U"
Awatar użytkownika
Zawodnik
 
Posty: 89
Rejestracja: wt lut 16, 2010 12:37 pm
Lokalizacja: Księstwo Zalesiańskie

Postautor: Kucyk » pn gru 13, 2010 9:06 pm

No to może taka zabawa "zgaduj-zgadula" przed sesją rady powiatu:

- Dla kogo pozostałe dwa miejsca w zarządzie?
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: Karol » czw gru 16, 2010 8:46 pm

Jan Dąbek: Nie chcę przeinwestować
– W najbliższych dwóch latach nie będziemy tak dużo inwestować jak do tej pory – mówi starosta.

Obrazek

czytaj cały wywiad: http://piaseczno24.net/news-jan-dabek-n ... c,173.html
Karol
 
Posty: 378
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 12:11 am

Poprzednia

Wróć do Wybory samorządowe na terenie powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

cron