DEBATA TELEWIZYJNA PRZED II TURĄ WYBORÓW PIASECZNO

Wybory samorządowe na terenie powiatu piaseczyńskiego! W tej części proszę umieszczać informacje na temat wyborów samorządowych na terenie powiatu piaseczyńskiego, oraz tylko tutaj dopuszczalna jest reklama sztabów wyborczych i poszczególnych kandydatów.

Moderator: GTW

DEBATA TELEWIZYJNA PRZED II TURĄ WYBORÓW PIASECZNO

Postautor: tvpiaseczno » pt lis 26, 2010 12:36 am

Była i jest możliwość przeprowadzenia debaty pomiędzy oboma kandydatami na burmistrza w iTV Piaseczno, co zadeklarowali obaj kandydaci przed kamerą w poniedziałek 22 listopada. Niestety Sztab Wyborczy p. Zdzisława Lisa nie wyraził zgody na taką debatę organizowaną przez sztaby wyborcze obu kandydatów, i jedynie realizowana przez Niezależną Telewizję Telewizję Piaseczyńską z emisją na naszej stronie. Ma być przeprowadzona tylko debata zorganizowana przez PGO i Radę Młodzieżową, czyli ludzi związanych z Platformą Obywatelską. Jak wyglądała debata zorganizowana przed wyborami? Mamy materiały filmowe dostępne w Redakcji.
Jest cały czas możliwość zorganizowania i przeprowadzenia takiej debaty niestety potrzeba woli obu kandydatów. Burmistrz Zalewski jest gotowy przystąpić do takiej debaty.

Ps. Sztab Wyborczy P. Zdzisława Lisa nie wyraża zgody także na wywiad z p.Lisem. Informujemy o tym, aby nie było potem zarzutów że nie chcieliśmy. Chcemy, ale na siłę przed kamery nikogo sprowadzać nie zamierzamy. Czy P. Lis ma coś do ukrycia?... Tak tylko pytamy.
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

DEBATA TELEWIZYJNA PRZED II TURĄ WYBORÓW PIASECZNO

Postautor: Kowal » pt lis 26, 2010 8:03 am

Planuję głosować na Lisa, jednak unikanie wystąpienia przez kamerą, wygląda dość dziwienie? Burmistrz to funkcja publiczna, więc jeżeli teraz unika kamer, to co będzie po wybraniu na urząd?
Awatar użytkownika
Kowal
 
Posty: 742
Rejestracja: śr lut 24, 2010 12:07 pm

DEBATA TELEWIZYJNA PRZED II TURĄ WYBORÓW PIASECZNO

Postautor: Roberto » pt lis 26, 2010 8:18 am

tvpiaseczno pisze:Ma być przeprowadzona tylko debata zorganizowana przez PGO i Radę Młodzieżową, czyli ludzi związanych z Platformą Obywatelską.


No sorry to nie będzie debata tylko nasiadówka partyjna.

Lis boi się konfrontacji z Józkiem?? Woli się skryć za plecami elektoratu, zapatrzony w słupki poparcia na naszym forum :lol: nie wygrał I tury z bardzo wyraźną przewagą, a elektorat pozostałych kandydatów, którzy odpadli nie wiem czy jest tak jednorodnie POwski
Ciekawe czy to przejaw, strachu, arogancji, czy element strategii

Myślałe, że będzie nuda, a robi się ciekawie :twisted:
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

DEBATA TELEWIZYJNA PRZED II TURĄ WYBORÓW PIASECZNO

Postautor: stentonik » pt lis 26, 2010 8:31 am

Ja już pisałem o tym w innym wątku dwa dni temu:

stentonik pisze:Co się zaś tyczy debaty przed drugą turą, to moim zdaniem niczego ona nie zmieni. Musiałaby być mega medialna, dotrzeć do każdego, pokazać jaką siłą dysponuje kontrkandydat dotychczasowego burmistrza. W przypadku porażki Zalewskiego w debacie i tak to niczego dla niego nie zmieni, on ma twardy i wierny elektorat, który zrobi to co robi zawsze. Uważam, że w debacie Zalewski nie ma niczego do stracenia i spokojnie może do niej przystąpić w przeciwieństwie do Lisa, który w debacie musi być bardzo ostrożny bo może więcej stracić niż zyskać... Jeśli dojdzie do debaty to plus dla Lisa.


Dodam, że jesli nie dojdzie do debaty to wielki minus dla p.Lisa.

Można było przypuszczać, że Lis podkuli kitę bo przecież mieliśmy na forum głos osoby powiązanej z PO, która zarzuciła ITVPiaseczno mozliwość manipulacji debatą. Strach obleciał sztab Pana Lisa? Dobrze wiemy, że gdyby ITVPIaseczno manipulowała debatą to byłaby skończona, więc o co tu chodzi?

Dlaczego p Lis unika pytań mieszkańców? Ludzie z otoczenia p. Lisa poznikali z forum (pewnie ustalaja taktykę, kto i co ma mówić), prosiłem o możliwość zadania pytań kandydatowi Lisowi, nie znalazłem żadnych informacji o debacie, gdzie, kiedy, o której. Skąd PGO i Rada Młodziezowa weźmie pytania do debaty, jakie to będą pytania? Dlaczego przygotowane wcześniej?
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

DEBATA TELEWIZYJNA PRZED II TURĄ WYBORÓW PIASECZNO

Postautor: Kowal » pt lis 26, 2010 8:33 am

Może Lis boi się kompromitacji, jaką przed wyborami miał kandydat Tarchalski, po swoim wystąpieniu w iTV Piaseczno?
Awatar użytkownika
Kowal
 
Posty: 742
Rejestracja: śr lut 24, 2010 12:07 pm

DEBATA TELEWIZYJNA PRZED II TURĄ WYBORÓW PIASECZNO

Postautor: sanchez » pt lis 26, 2010 8:59 am

Ludzie zastanówcie się trochę co robicie. Jest dwóch kandydatów. Obsmarowywanie teraz jednego z nich i robienie mu czarnego PR spowoduje tylko wzrost słupka poparcia u tego drugiego ... U TEGO DRUGIEGO ! U tego ZNIENAWIDZONEGO przez nas DRUGIEGO !

Chcecie tej zmiany czy nie chcecie ? Bo teraz już tylko w jeden sposób można tego dokonać ...
Awatar użytkownika
sanchez
 
Posty: 673
Rejestracja: pt cze 22, 2007 2:53 pm

Postautor: Roberto » pt lis 26, 2010 9:15 am

sanchez pisze:Ludzie zastanówcie się trochę co robicie. Jest dwóch kandydatów. Obsmarowywanie teraz jednego z nich i robienie mu czarnego PR spowoduje tylko wzrost słupka poparcia u tego drugiego ... U TEGO DRUGIEGO ! U tego ZNIENAWIDZONEGO przez nas DRUGIEGO !

Chcecie tej zmiany czy nie chcecie ? Bo teraz już tylko w jeden sposób można tego dokonać ...


Problem w tym, że to Lis robi sobie czarny PR a my powoli zdajemy sobie sprawę z tego, że tydzień przed II turą już jesteśmy w czarnej [cenzura] niezależnie od wyniku wyborów :tease:
Jakie mają być te zmiany skoro kandydat ani me ani be ani kukuryku. Program na plakacie czy stronie www to każdy głupi potrafi naszrajbować, jakbym sam pisał to pewnie byłby jeszcze lepszy bo obiecałbym jeszcze większe cuda niewidy. Wystarczy napisać tylko to co byśmy chcieli przeczytać. Ale w debacie będzie konkretna dyskusja, bo to ,że jest źle nie jest winą złej woli tylko fatalnych rozwiązań i nielepszych priorytetów.
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: DEBATA TELEWIZYJNA PRZED II TURĄ WYBORÓW PIASECZNO

Postautor: Roberto » pt lis 26, 2010 9:24 am

Kowal pisze:Może Lis boi się kompromitacji, jaką przed wyborami miał kandydat Tarchalski, po swoim wystąpieniu w iTV Piaseczno?

:metalowiec: no właśnie, uwielbiam takie chwile jak z buraka spada maska :D
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

DEBATA TELEWIZYJNA PRZED II TURĄ WYBORÓW PIASECZNO

Postautor: ola » pt lis 26, 2010 9:32 am

tvpiaseczno pisze:Ma być przeprowadzona tylko debata zorganizowana przez PGO i Radę Młodzieżową, czyli ludzi związanych z Platformą Obywatelską. Jak wyglądała debata zorganizowana przed wyborami? Mamy materiały filmowe dostępne w Redakcji.
Jest cały czas możliwość zorganizowania i przeprowadzenia takiej debaty niestety potrzeba woli obu kandydatów. Burmistrz Zalewski jest gotowy przystąpić do takiej debaty.


Panie Mariuszu, był Pan na I -debacie ? Czy była ona stronnicza ? Czy nie uważa Pan że jesli PGO i Młodzieżowa Rada Gminy byłyby związane z PO lub sterowane przez partię, to pierwsza debata również byłaby sterewana ?

PGO i MRG nie bierze za organizację, środków finansowych.

Uważam, że umieszczanie takich infromacji, tuż przed II turą wywiera wpływ na kandydatów.
PGO i MRG - nie ujawnia niczego, aby nie naciskać na kandydatów.
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

DEBATA TELEWIZYJNA PRZED II TURĄ WYBORÓW PIASECZNO

Postautor: Roberto » pt lis 26, 2010 10:03 am

ola pisze:PGO i MRG - nie ujawnia niczego, aby nie naciskać na kandydatów.


Ola, no proszę Cię, nie widzisz tu ewidentnego szwindla :( ???????????????
Ludzie związani z PO przygotują OBIEKTYWNĄ debatą dla swojego kandydata i jego przeciwnika??????????????

Naprawdę nie jestem fanem Józka ale jest żywcem wyjęte z Franza Kafki :rozpacz:
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

DEBATA TELEWIZYJNA PRZED II TURĄ WYBORÓW PIASECZNO

Postautor: ola » pt lis 26, 2010 10:10 am

Roberto pisze:ola napisał:
PGO i MRG - nie ujawnia niczego, aby nie naciskać na kandydatów.


Ola, no proszę Cię, nie widzisz tu ewidentnego szwindla ???????????????
Ludzie związani z PO przygotują OBIEKTYWNĄ debatą dla swojego kandydata i jego przeciwnika??????????????


Robert, nie zgadzam się z Tobą :) i może kiedyś będziesz miał okazje się przekonać o tym. Mam nadzieje.
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

DEBATA TELEWIZYJNA PRZED II TURĄ WYBORÓW PIASECZNO

Postautor: Roberto » pt lis 26, 2010 10:23 am

Ola, że nie zgadzasz się ze mną to już wiem :lol: rozumiem, że będę miał się przekonać o tym, że jestem w błędzie odnośnie obiektywizmu PGO i RM? Pewnie udzielasz się w PGO lub im kibicujesz :) . Naprawdę musimy się spotkać przy browarku, bo bardzo chętnie skrzyżowałbym z kims swoje poglądy na ten temat :wink:
Natomiast, sorry, jak czytam Twoją wcześniejszą wypowiedz to ten Kafka cały czas stoi mi przed oczami (ale zakładam oczywiście, że mogę się mylić :) )
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

DEBATA TELEWIZYJNA PRZED II TURĄ WYBORÓW PIASECZNO

Postautor: Paweł Dobosz » pt lis 26, 2010 10:30 am

Szanowni Państwo,

W odpowiedzi na padające tu zarzuty, uprzejmie informuję, iż Piaseczyńska Grupa Obywatelska jest niezależnym, neutralnym politycznie stowarzyszeniem, którego misją jest wspieranie rozwoju społeczeństwa obywatelskiego.

Ze stowarzyszeniem naszym związani są bądź współpracują osoby reprezentujące różne poglądy polityczne, popierające różnych kandydatów do władz, jak również kandydaci, którzy w ostatnich wyborach startowali z różnych komitetów wyborczych (co najmniej pięciu).

Jako stowarzyszenie przestrzegamy standardów, które są gwarancją naszej niezależności i neutralności politycznej. Członkami władz stowarzyszenia mogą być wyłącznie osoby dające rękojmie niezależności, neutralności i obiektywizmu. To samo dotyczy osób, które pełnią funkcję redaktora naczelnego Gazety Okolica, czy też koordynatorów wszelkich innych projektów, w których kwestia obiektywizmu jest szczególnie istotna. Takim projektem jest także organizowana przez nas debata kandydatów na burmistrza Piaseczna.

Jednocześnie pragnę zwrócić uwagę, iż Młodzieżowa Rada Gminy jest organem reprezentującym całą młodzież szkolną z naszej gminy, której członkowie zostali wyłonienie przez ogół młodzieży w powszechnym głosowaniu. Jest to dla młodych ludzi szkoła demokracji i działalności społecznej. Nieuczciwym i niesprawiedliwym jest określanie Młodzieżowej Rady Gminy mianem osób związanych z określoną opcją polityczną.


pozdrawiam,
Paweł Dobosz
Piaseczyńska Grupa Obywatelska
Awatar użytkownika
Paweł Dobosz
 
Posty: 83
Rejestracja: śr kwie 25, 2007 2:24 pm

DEBATA TELEWIZYJNA PRZED II TURĄ WYBORÓW PIASECZNO

Postautor: ola » pt lis 26, 2010 10:32 am

Roberto pisze:Ola, że nie zgadzasz się ze mną to już wiem rozumiem, że będę miał się przekonać o tym, że jestem w błędzie odnośnie obiektywizmu PGO i RM? Pewnie udzielasz się w PGO lub im kibicujesz . Naprawdę musimy się spotkać przy browarku, bo bardzo chętnie skrzyżowałbym z kims swoje poglądy na ten temat
Natomiast, sorry, jak czytam Twoją wcześniejszą wypowiedz to ten Kafka cały czas stoi mi przed oczami (ale zakładam oczywiście, że mogę się mylić


Nie zgadzam :) Fakt, ale nie z zasady tylko w przypadku konkrentych wypowiedzi, w innych przypadkach potrafię Ci przynać rację :)
Kafka może i tak, ja czasem tez mam takie wrażenie :)
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

DEBATA TELEWIZYJNA PRZED II TURĄ WYBORÓW PIASECZNO

Postautor: stentonik » pt lis 26, 2010 10:38 am

A Gazeta Okolica, organ i tuba przedwyborcza PO firmowana przez "niezależnych" "młodych" i "sprawiedliwych" o których Pan, panie Pawle pisze nigdy nie popierała kandydatów PO? Zdaje mi się, że to był jedyny słuszny nurt tej rzeki artykułów.

I cała ta otoczka łącznie z nazwą Grupy, barwami, dobieranymi kandydatami do wywiadów przedwyborczych, reklam i banerów w GO to czysty pieprzony przypadek? Tak?
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Następna

Wróć do Wybory samorządowe na terenie powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron