Krzysztof Dynowski Burmistrzem - Nowa Jakość Piaseczna

Wybory samorządowe na terenie powiatu piaseczyńskiego! W tej części proszę umieszczać informacje na temat wyborów samorządowych na terenie powiatu piaseczyńskiego, oraz tylko tutaj dopuszczalna jest reklama sztabów wyborczych i poszczególnych kandydatów.

Moderator: GTW

Postautor: MarcinWojtecki » czw lis 04, 2010 3:55 pm

Witam. Ktoś mnie zaczepił, wiec się krótko wypowiem. Mojego zaangażowania w pracę podczas powodzi i usuwania jej skutków nie będę opisywał, może zrobi to któryś z sąsiadów z ul. Kniaziewicza 45. Natomiast mogę odnieść się do zaangażowania obecnych radnych, którzy byli podczas powodzi na miejscu. Jedyne co robili po poszukiwali kamer i chętnie udzielali wywiadów, ubraniu w garnitury lub w białe buty . Jedyną osobą która w noc z 4/5 była zainteresowana powodzią i do piątej rano wspierała akcje strażaków, była Pani Barbara Mękal.
MarcinWojtecki
 
Posty: 69
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 7:57 pm

Postautor: ola » czw lis 04, 2010 4:06 pm

Panie Marcinie, tym kimś , jak Pan pisze byłam ja, i nie ma się co gorączkować, na konkretnie zadane pytanie, bez podtekstow itp.
Ja mam na ten temat swoje osobiste zdanie, chciałam poznać Pana.
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: MarcinWojtecki » czw lis 04, 2010 5:52 pm

Rozumiem, że Pani wie co robiłem w trakcie powodzi i tydzień po niej, że Pani pytanie nie było tylko zaczepką?
MarcinWojtecki
 
Posty: 69
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 7:57 pm

Postautor: MarcinWojtecki » czw lis 04, 2010 6:46 pm

Młody burmistrz, młoda rada dla młodego Piaseczna!!!
MarcinWojtecki
 
Posty: 69
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 7:57 pm

Postautor: Kucyk » czw lis 04, 2010 7:00 pm

Jaki komitet? Ja nie zagłosuje na Dynowskiego (he, kto wie dlaczego, ten wie :lol: ) ale jak można ładować się ze swoją reklamą do wątku założonego przez kogoś innego? Czyżby Pan na Bernackiej (słynny miting Mękalowej) się wzoruje? A to dopiero standardy wyborcze...

P.S.
Tylko mojego wątku w dziale kulinarnym proszę nie atakować...
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: Jacenty » czw lis 04, 2010 7:19 pm

Kuc.Napisz mi na PW czemu nie Krzysiek.Bo niby ostatnio rozmawialiśmy na temat samorządowej polityki ale za cholerę nie kojarzę,żebyśmy poruszali ten temat.

A co do w/w kandydatów.

Krzysiek jak najbardziej.Poznałem osobiście,bardzo pozytywna osoba,z charyzmą.Dobry organizator.
Może faktycznie za wcześnie na burmistrza i powinien zostać radnym,ale w sumie jak nie teraz to kiedy?
Mój głos ma i będę zachęcał do głosowania na niego.

Za to Pan Wojtecki.
Nie darzę Pana sympatią i wcale tego nie ukrywam.
Uważam że osoba taka jak Pan powinna robić sobie dobry PR rozmowami z mieszkańcami.A Pan już dawno temu na forum Gazeta.pl/Piaseczno pokazał co sądzi o mieszkańcach Piaseczna.
Ostatecznie wyrobiłem sobie zdanie o Panu jak mieliśmy okazję się spotkać na Kniaziewicza w pewien wieczór.
Zablokował Pan przejazd swoim samochodem i na prośbę o cofnięcie pół metra (dosłownie tyle mi brakowało żeby przejechać) zachował Pan się,jakby chciał mi zasugerować że to Pana droga i Pana teren.To nie było miłe.
Więc mojego głosu i polecenia innym Pan nie ma.

Za to polecam przyjrzeć się innym osobom z listy komitetu "Nasz sport i kultura" bo wśród nich są wartościowe osoby,które jednak coś w Piasecznie robią.

Pozdrawiam wieczorowo ze wsi Jazgarzew,matecznika ustępującego Józefa Z. :wink:

p.s.
cytując forumowego klasyka...
"Pozdrawiam tych co dotrwali do końca"
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Postautor: ola » czw lis 04, 2010 11:03 pm

Rozumiem, że Pani wie co robiłem w trakcie powodzi i tydzień po niej, że Pani pytanie nie było tylko zaczepką?


gdzież bym śmiała Pana zaczepiać, zrozumiał Pan tak jak chciał
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: pminnesota » czw lis 04, 2010 11:52 pm

Jacenty pisze:Zablokował Pan przejazd swoim samochodem i na prośbę o cofnięcie pół metra (dosłownie tyle mi brakowało żeby przejechać) zachował Pan się,jakby chciał mi zasugerować że to Pana droga i Pana teren.To nie było miłe.
Więc mojego głosu i polecenia innym Pan nie ma.


Dołączam się do wypowiedzi Jacentego. Moja siostra mieszka w Metropolis, nie mogła dojechać do domu, nie wiedząc, co dokładnie się dzieje, przez Pana auto... Droga publiczna nie upoważnia Pana do parkowania w poprzek. Moim autem bym po prostu Pana przepchnął i przejechał... Prywata to nie w tym miejscu...
Awatar użytkownika
pminnesota
 
Posty: 732
Rejestracja: ndz mar 09, 2008 3:41 pm
Lokalizacja: Ze świata :)

Postautor: Krzysztof Dynowski » pt lis 05, 2010 1:22 am

Kuc - chyba jeszcze pamiętam czemu nie (ale mam pomysł na tak :P)(PW)

Jacenty - podziękował, dopisuję plus jeden :)

Dalej, przepraszam że nie w obecnym temacie, ale chciałbym wrócić do tego głównego :P

A wszystko dlatego, że udało mi się znaleźć chwilkę, żeby poodpowiadać na maile, coś napisać tu i tam, powstał więc także update strony

http://www.krzysztofdynowski.pl

na którą serdecznie zapraszam. Może być do czytania, nikt komentować też nie zabroni :) Wstydliwi mogą słać na maila :)

Jednocześnie, uroczyście zobowiązuję się do końca weekendu:

- popełnić do końca zakładkę "o mnie" (dla osoby, która w mniej niż 1000 znaków, "niehasłowo" skutecznie mnie scharakteryzuje - nagroda niespodzianka :);

- odnieść się do wszystkich tych rzeczy w tym temacie, do których się jeszcze odnieść nie zdążyłem, a chciałbym;

- spróbować popełnić coś na kształt galerii zdjęć nie do końca kompromitujących (a może mających nawet jakąś wartość artystyczną)

- a także zapytać, czego Wam jeszcze brakuje, tudzież co byście zmienili?

PS. Na stronie jest też do pobrania najnowszy numer gazety OKOLICA, w którym znajduje się wywiad z "jedynym słusznym" kandydatem na Burmistrza - wiecie już o kogo chodzi? :)

Kłaniam, Krzysztof
Awatar użytkownika
Krzysztof Dynowski
 
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 21, 2010 10:00 am
Lokalizacja: Księstwo Chyliczki

Postautor: Krzysztof Dynowski » pn lis 08, 2010 3:00 am

Miał być dzisiaj wpis „o mnie” połączony ze zdjęciami, ale wyszło tego strasznie dużo, stąd jeszcze poniedziałek na jakąś korektę i cięcie tego wszystkiego i się w końcu pojawi (drugi powód jest taki, że w sobotę wypadała szósta rocznica ślubu i trzeba było jednak trochę czasu w weekend z tej okazji poświęcić).

Tymczasem na stronie dwie fotki futrzaka, które do tekstu nie pasują nigdzie, a tam jak znalazł.

Kocisko to tzw. stodołowiec – urodzony w stodole u teścia, niemniej krzyżówka rosyjskiego niebieskiego i kartuskiego, więc zwierzak klasa. Jak zawsze wolałem psy, tak ten zwierzak mnie jakoś ujął...

PS. Z ciekawostek – czy wiecie, że „lubi mnie” więcej osób, niż całe koło PO w Piasecznie? Fajnie :)
Awatar użytkownika
Krzysztof Dynowski
 
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 21, 2010 10:00 am
Lokalizacja: Księstwo Chyliczki

Postautor: Agnieszka_G » pn lis 08, 2010 3:32 pm

Krzysztof Dynowski pisze: czy wiecie, że „lubi mnie” więcej osób, niż całe koło PO w Piasecznie?


Też Pana lubię 8)
Awatar użytkownika
Agnieszka_G
 
Posty: 640
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:01 am
Lokalizacja: Z wioski

Postautor: Marcin B. » pn lis 08, 2010 9:32 pm

krawczynskilukasz pisze:Zgadzam się, ale Zdzisław miał możliwość po pierwsze pracy w urzędzie przez 1,5 roku, a do tego przez klilkanaście lat swojej pracy zawodwej kierował mniejszymi lub większymi zespołami pracowników a to jest bardzo ważne, o czym już pisałem więc nie będę się powtarzać... Każdy dokona wyboru 21 listopada, ja mam nadzieje, że nie będzie to konkurs piękności, ani wybory na najfajniejszego kandydata.

Pomyślmy o Piasecznie jak o naszej firmie, która potrzebuje restrukturyzacji. Wybierzmy kandydata, który będzie potrafił wyprowadzić nasze miasto na prostą. Teraz nie ma czasu na naukę czy eksperymenty:-)


Ma Pan Panie £ukaszu prawie rację
- kilkanaście lat kierowania mniejszymi lub większymi zespołami, nie ma większego znaczenia, nie ważne jak długo ktoś kierował, ważne jak dobrze - a do tego wystarczy rok/dwa lata doswiadczenia
- wielkość zespołu jest kwestią wtórną - bo dużymi zespołami nie kieruje się bezpośrednio
- znajomość funkcjonowania urzędu jest ważna ale nie kluczowa a restrukturyzować jest znacznie łatwiej jeśli jest się z zewnątrz i nie jest się obciążonym dotychczasową "kulturą organizacyjną"

Nie neguję wartości doświadczenia ale Piasecznu potrzebne są zmiany a nie kontynuacja.
Marcin B.
 
Posty: 12
Rejestracja: pn mar 01, 2010 7:50 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Krzysztof Dynowski » wt lis 09, 2010 1:16 am

Poznaj Krzysztofa!

Pełna informacji (i zdjęć) zakładka „o mnie” została zakończona z sukcesem!

http://www.krzysztofdynowski.pl

Zapraszam do czytania (jest co), komentowania, zadawania pytań, a przede wszystkim do zastanowienia się – czy macie już swojego kandydata na Burmistrza Piaseczna?
Awatar użytkownika
Krzysztof Dynowski
 
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 21, 2010 10:00 am
Lokalizacja: Księstwo Chyliczki

Postautor: sanchez » wt lis 09, 2010 9:05 am

Krzysztof Dynowski pisze:PS. Z ciekawostek – czy wiecie, że „lubi mnie” więcej osób, niż całe koło PO w Piasecznie? Fajnie


Nas to aż tak bardzo nie podnieciło. :wink:

Panie Krzysztofie, czemu wolał Pan poświęcić czas na zredagowanie zakładki "o mnie", zamiast wziąć udział w debacie ? Tam chcieli zadawać pytania ... a nie na Pańskiej stronie :)
Awatar użytkownika
sanchez
 
Posty: 673
Rejestracja: pt cze 22, 2007 2:53 pm

Postautor: Krzysztof Dynowski » wt lis 09, 2010 12:35 pm

Zakładkę redagowałem po nocy - w domu byłem dopiero po 22.

W trakcie debaty byłem na umówionym wcześniej spotkaniu - zamiast z politykami, z mieszkańcami.

A samo spotkanie nie było poświęcone promocji mojej osoby jako kandydata - rozmawialismy o konkretnym problemie, w którego rozwiązaniu na miarę swojej wiedzy i umiejętności pomagam.
Awatar użytkownika
Krzysztof Dynowski
 
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 21, 2010 10:00 am
Lokalizacja: Księstwo Chyliczki

PoprzedniaNastępna

Wróć do Wybory samorządowe na terenie powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości