Krzysztof Dynowski Burmistrzem - Nowa Jakość Piaseczna

Wybory samorządowe na terenie powiatu piaseczyńskiego! W tej części proszę umieszczać informacje na temat wyborów samorządowych na terenie powiatu piaseczyńskiego, oraz tylko tutaj dopuszczalna jest reklama sztabów wyborczych i poszczególnych kandydatów.

Moderator: GTW

Postautor: ola » pn lis 22, 2010 10:44 pm

nie powniewaz nie pisze o niczym co sie wydarzyło tylko o tym co nie chciałabym aby się wydarzyło
a to są 2 zasadnicze różnice.
Bezpośredni kontatk jest dla mnie bardziej realny i moim zdaniem łatwiej wyrobić sobie opinię
Majstrowanie dotyczy równych sfer, PR-woych także

Stentonik nie doszukuj się 2 - dna
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Apco » wt lis 23, 2010 10:08 am

Pani Olu.
Ale sama Pani to 2 dno sobie kopie własnymi opiniami. Z jednej strony pisze Pani ze woli opinie kandydatów z pierwszej reki a w innym wątku sama sugeruje przyczynę. Z jednej strony lekką ręką wydaje własne opinie o itv sugerując manipulacje i brak obiektywizmu, a z drugiej odmawia Pani przywileju opiniowania tejże.

Czyli jak jest? Jedni mogą opiniować, a inni manipulują, jedni mogą oceniać a inni nie są obiektywni?

"Moja racja jest mojsza niż twojsza. Moja racja jest racja NAJMOJSZA!"
Apco
 
Posty: 159
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 11:38 am

Postautor: ola » wt lis 23, 2010 6:47 pm

Ależ skąd daleka jestem od sugerowania manipulacji itvpiaseczno, ale poddaje po ocenę i dyskucję że moze to być przyczyną.
Wolałabym dowiedzieć się bezpośrednio od zainteresowanych a nie za pośrednictwem osbo 3- cich, bo tylko wtedy mamy pewność co chcieli powiedzieć.
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Agusia » wt lis 23, 2010 6:57 pm

A ja myślę, że co chcieliby powiedzieć (myślą) to i tak się nie dowiemy. Zawsze będą piękne słówka...
Awatar użytkownika
Agusia
 
Posty: 256
Rejestracja: ndz maja 31, 2009 10:13 pm
Lokalizacja: z Wenus

Postautor: Apco » wt lis 23, 2010 11:44 pm

Czyli nie sugeruje Pani, że przyczyną była manipulacja, a jedynie chce pani podyskutować nad tym, że mogła to być manipulacja?

Wie Pani... był taki polityk jeszcze w poprzedniej kadencji Sejmu, który wcale nie sugerował, że kilku innych polityków uczestniczyło w działaniach korupcyjnych. Wręcz przeciwnie, on jedynie pytał ergo poddawał takie informacje pod ocenę i skłaniał do dyskusji. Tak czy inaczej... pamięta Pani jak takie działanie określił sąd w prawomocnym wyroku?

Widzi Pani podobieństwo?
Apco
 
Posty: 159
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 11:38 am

Postautor: ola » śr lis 24, 2010 12:14 am

Napisałam
ola pisze:Wolałabym dowiedzieć się bezpośrednio od zainteresowanych a nie za pośrednictwem osbo 3- cich, bo tylko wtedy mamy pewność co chcieli powiedzieć.



Apco pisze:Wie Pani... był taki polityk jeszcze w poprzedniej kadencji Sejmu, który wcale nie sugerował, że kilku innych polityków uczestniczyło w działaniach korupcyjnych. Wręcz przeciwnie, on jedynie pytał ergo poddawał takie informacje pod ocenę i skłaniał do dyskusji. Tak czy inaczej... pamięta Pani jak takie działanie określił sąd w prawomocnym wyroku?


Jeśli ktoś chce się doszukiwać to proszę bardzo. Nie interesuje mnie w czym widzi Pan podobieństwo.
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Apco » śr lis 24, 2010 9:13 am

Czyli jednak Pani racja jest pańsza.
Apco
 
Posty: 159
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 11:38 am

Postautor: Joniec » śr lis 24, 2010 11:42 am

wydaje mi się Olu, że 80 000 mieszkańców nie ma szans na kontakt bezpośredni, teraz już z tylko dwoma kandydatami. Po to są debaty telewizyjne, żeby każdy z nas miał równe szanse usłyszeć co kandydaci mają do powiedzenia.
Napisałaś, że wolałabyś żeby nikt przy tym nie majstrował - rozumiem, ze chodziło Ci o montaż, ale sama konstrukcja zdania jest tak naprawdę poważnym zarzutem, więc nie dziw się, że ludzie doszukują się drugiego dna...
Awatar użytkownika
Joniec
 
Posty: 235
Rejestracja: pn lip 30, 2007 10:46 am
Lokalizacja: Pno

Postautor: ola » śr lis 24, 2010 4:31 pm

Napisałaś, że wolałabyś żeby nikt przy tym nie majstrował - rozumiem, ze chodziło Ci o montaż, ale sama konstrukcja zdania jest tak naprawdę poważnym zarzutem, więc nie dziw się, że ludzie doszukują się drugiego dna...


Oczywiście, że może byc kontrowersyjna, ale mogłam ten wpis albo edytować i wywalić i uznać że go nie było :) , albo doprecyzować i napisać o co dokładnie mi chodziło, co zrobiłam.
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Apco » śr lis 24, 2010 4:50 pm

To może doprecyzujmy jednoznacznie

Czy uważa Pani, ze iTV dopuszcza się manipulacji?
Apco
 
Posty: 159
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 11:38 am

Postautor: ola » śr lis 24, 2010 5:48 pm

Apco pisze:To może doprecyzujmy jednoznacznie

Czy uważa Pani, ze iTV dopuszcza się manipulacji?


Nie uważam.
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Krzysztof Dynowski » czw gru 02, 2010 10:32 am

A teraz cos z zupełnie innej beczki :)

Na stronie wisi drugie z serii trzech podsumowań powyborczych - tym razem Gmina, jutro Powiat i druga tura, hehe :twisted:
Awatar użytkownika
Krzysztof Dynowski
 
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 21, 2010 10:00 am
Lokalizacja: Księstwo Chyliczki

Poprzednia

Wróć do Wybory samorządowe na terenie powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron