Bądź sprytny wybierz Lisa!

Wybory samorządowe na terenie powiatu piaseczyńskiego! W tej części proszę umieszczać informacje na temat wyborów samorządowych na terenie powiatu piaseczyńskiego, oraz tylko tutaj dopuszczalna jest reklama sztabów wyborczych i poszczególnych kandydatów.

Moderator: GTW

Bądź sprytny wybierz Lisa!

Postautor: krawczynskilukasz » pn paź 11, 2010 3:06 pm

BĄDŹ SPRYTNY WYBIERZ LISA

wkrótce więcej informacji:-)
krawczynskilukasz
 
Posty: 538
Rejestracja: sob cze 27, 2009 10:18 am

ZDZIS£AW LIS

Postautor: krawczynskilukasz » pn paź 11, 2010 5:38 pm

Bądź sprytny wybierz Lisa!

ruszył oficjalny serwis Zdzisława Lisa

www.zdzislawlis.pl

wkrótce filmiki z kandydatem PO na burmistrza Piaseczna. POtrzeba zmian:-)
krawczynskilukasz
 
Posty: 538
Rejestracja: sob cze 27, 2009 10:18 am

Postautor: AsgAarD_xxx » pn paź 11, 2010 10:41 pm

"Macie bowiem wiedzieć, że są dwa sposoby walczenia… trzeba być lisem i lwem" (N. Machiavelli).
Brakuje silnego kandydata-lwa, więc trzeba próbować lisich sztuczek? ;)
Hehe to oczywiście tak w ramach żartu ;).
Awatar użytkownika
AsgAarD_xxx
 
Posty: 776
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 2:05 pm
Lokalizacja: Piaseczno

ZDZIS£AW LIS

Postautor: krawczynskilukasz » pn paź 11, 2010 10:54 pm

Tu nie chodzi o Lisa ale o wyborców. Do wyborów dokładnie przedstawimy i omówimy co zrobiliśmy i dlaczego, co chcemy zrobić i kim jesteśmy. Zagramy w otwarte karty. Jest jednal grupa komitetów, która świadomie chce wprowadzić w błąd wyborców i tak np.

M. Bernacka-Rheims - startuje ze swojego komitetu, ale jednocześnie będzie kandydować na radną powiatową z komitetu Dąbka
B. Rudzińska-Mękal - staruje z komitetu Wspólnota Samorządowa, będąc działaczką PiSu itd.

My gramy fair inni nie. Nie dajmy się oszukać. Bądźmy sprytni wybierzmy Lisa:-)
krawczynskilukasz
 
Posty: 538
Rejestracja: sob cze 27, 2009 10:18 am

ZDZIS£AW LIS

Postautor: leny » wt paź 12, 2010 8:30 pm

A ja Tobie kolego krawczyskilukasz nie wierzę w Twe dobre intencje i to wszystko jedno czy jesteś z PO czy PIS czy innej partii. Straciłem zaufanie do każdego z potencjalnych "panów" Piaseczna. Przez kilkanaście lat chodziliśmy do Urzędu Miasta w sprawie naszej drogi która raptem ma 200 m, aby zrobili studzienki przeciw burzowe. Na początku lat 90 postawili nam osiedle Curtis i zagrodzili drogę, która stanowiła naturalny spadek do rzeki. Woda deszczowa miała ujście do rzeki. Osiedle postawiło mur z cegły na wysokość 2,3m i mają w nosie co się dzieje za płotem. żeby było śmieszniej mur osiedla owinięty jest jeszcze drutem kolczastym na wzór GETTA. Cała woda z deszczu jest u nas na ulicy gdzie tworzy się gigantyczna kałuża, gdzie w pewnych momentach nie da się przejechać, bo woda przelewa się przez próg samochodu. Telekomunikacja polska jak robiła linię telefoniczną postawiła jeden ze słupów 2,5 m od płotu czyli praktycznie na środku drogi.
Kurwica mnie bierze jak w Urzędzie za każdym razem odwracają kota ogonem. Nie da się nic zrobić i mamy takie wrażenie że śmieją się z nas jak wchodzimy po raz enty. Pan minister Drzewiecki, z Twojego krawczynskilukasz ugrupowania powiedział siedząc w USA i grając w golfa w czasie afery hazardowej, że Polska to dziki kraj. Te słowa to nie pomyłka, idealnie pasują nam do tego co się dzieje i w naszej gminie, powiecie i całym kraju.

Dlatego jak czytam:

krawczynskilukasz pisze:My gramy fair inni nie. Nie dajmy się oszukać. Bądźmy sprytni wybierzmy Lisa:-)


to ogarnia mnie pusty śmiech, bo wiem że te wszystkie słowa są ch.ja warte Panie krawczynskilukasz!!!
Ostatnio zmieniony wt paź 12, 2010 9:24 pm przez leny, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
leny
 
Posty: 514
Rejestracja: pt cze 12, 2009 8:49 pm
Lokalizacja: Piaseczno

ZDZIS£AW LIS

Postautor: obiektywny » wt paź 12, 2010 8:55 pm

Zgadzam się z Leny-m.

życzył bym sobie i wszystkim użytkownikom, aby to forum było wolne od natrętnej i zapewne przez wielu niechcianej agitacji POlitycznej !

Pana posty są żałosne i śmieszne kropka
obiektywny
 
Posty: 4
Rejestracja: pt paź 01, 2010 6:53 pm

ZDZIS£AW LIS

Postautor: krawczynskilukasz » wt paź 12, 2010 8:56 pm

Mogę odpowiadać za swoje czyny, więc trudno mi się ustosunkować do Pana słów. Mam podobne zdanie na temat funkcjonowania urzędów w Piasecznie i wydaję mi się że muszą tam zajść duże zmiany, również personalne. Uważam, że każda opinia jest cenna więc za Pańską również dziękuję i pozdrawiam.

Już w czwartek publikacje pierwszego filmu o Zdzisławie i Piasecznie:-)

Bądź sprytny wybierz Lisa!
krawczynskilukasz
 
Posty: 538
Rejestracja: sob cze 27, 2009 10:18 am

ZDZIS£AW LIS

Postautor: obiektywny » wt paź 12, 2010 9:11 pm

Pan zawsze ma podobne zdanie i oczywiście odwraca kota ogonem. Co mają na celu Pana wypowiedzi? Przecież wyraźnie jest napisane że nie głosujemy na PO..... :D

Oczywiście czekamy z niecierpliwością na film o Zdzisławie :lezacysmieszek:
obiektywny
 
Posty: 4
Rejestracja: pt paź 01, 2010 6:53 pm

ZDZIS£AW LIS

Postautor: krawczynskilukasz » wt paź 12, 2010 9:23 pm

Moje wpisy mają na celu informowanie. Nie spamuje forum bo są 2 wątki w których publikuje wpisy. Jeżeli ktoś nie głosuję na PO, nie interesuję go co napisałem to nie musi tu zaglądać. Wierze również że mimo, że Pan wypowiada się w liczbie mnogiej to nie mówi Pan w imieniu wszystkich:-)
krawczynskilukasz
 
Posty: 538
Rejestracja: sob cze 27, 2009 10:18 am

ZDZIS£AW LIS

Postautor: Kucyk » wt paź 12, 2010 9:25 pm

Kolega Obiektywny nie pachnie mi obiektywizmem...

Franz z "Psów" też kiedyś coś poczuł: Olo, czujesz?
Olo: ...
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

ZDZIS£AW LIS

Postautor: obiektywny » wt paź 12, 2010 9:54 pm

krawczynskilukasz pisze:Nie spamuje forum bo są 2 wątki w których publikuje wpisy.

Na piaseczno24.net to kto daje te komentarze pod prawie każdą wiadomością.

Kucyk pisze:Kolega Obiektywny nie pachnie mi obiektywizmem...

A czym bimbrem ? :)
Poprostu uważam że nie ma na kogo głosować, a takie posty "Bądź sprytny głosuj na Lisa" mnie irytują. Sprytny to ja jestem i nie muszę głosować na jakiegoś POwca. Niech p.Krawczyński założy forum koła PO i tam niech do swojej rzeszy zwolenników pisze. Tu wchodzę na powiat-piaseczynski i pierwsze co widzę to "Bądź sprytny głosuj na Lisa" to se myśle ch... i tyle
obiektywny
 
Posty: 4
Rejestracja: pt paź 01, 2010 6:53 pm

Brakuje odwagi?

Postautor: Martin » śr paź 13, 2010 6:36 am

Dlaczego "obiektywnym" ludziom brakuje odwagi, aby przedstawiać się na forum (chociaż z imienia)? Czy imienna rozmowa, nie jest bardziej otwarta z obu stron? Nie bronię, ani nie atakuję tutaj żadnej ze stron rozmowy, ale chcąc być traktowanym poważnie, również innych traktuj poważnie i nie zakładaj anonimowych nicków. Pozdrawiam i na przyszłość życzę więcej odwagi, która przydaje się również w naszym realnym życiu. :roll: ;)
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

ZDZIS£AW LIS

Postautor: leny » śr paź 13, 2010 11:33 am

Martin pisze:Dlaczego "obiektywnym" ludziom brakuje odwagi, aby przedstawiać się na forum (chociaż z imienia)?


Pewnie by było przyjemniej pisać po imieniu, ale jak na forum jest bardzo dużo osób to nie ma możliwości żeby wszystkie imiona zapamiętać. Szukanie w pod forum Przedstaw się osoby po nicku tylko po to aby zobaczyć jak ma na imię to trochę strata czasu. Ogólnie mi nie przeszkadza jak nie znam imienia rozmówcy.
Jakimś sposobem na takich "anonimowych" użytkowników może być przypomnienie o przywitaniu się na forum z imieniem, itp. a jak by to nie nastąpiło to usunięcie takiej osoby z forum, tylko czy to ma sens.
Awatar użytkownika
leny
 
Posty: 514
Rejestracja: pt cze 12, 2009 8:49 pm
Lokalizacja: Piaseczno

ZDZIS£AW LIS

Postautor: Agnieszka_G » śr paź 13, 2010 1:03 pm

kochamy polskie WYBORY ;)

a ja lubię jak są fajne nazwy w nickach, jak ktoś podaje imię i nazwisko to nie znaczy że jest prawdziwe, internet to dżungla - a my homo sapiens powinniśmy umieć się zdystansować

dla mnie prawdziwe jest to co mogę dotknąć :P jak niewierny Tomasz http://niewierny-tomasz.blog.onet.pl/ ;)
Awatar użytkownika
Agnieszka_G
 
Posty: 640
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:01 am
Lokalizacja: Z wioski

anonimowość

Postautor: Martin » śr paź 13, 2010 1:18 pm

Mi przeszkadza anonimowość na forach dyskusyjnych, które mają zawężony obszar do danego regionu, a więc przeznaczone są przede wszystkim dla mieszkańców tego regionu, którzy utożsamiają się z tymi okolicami. Jeżeli ktoś identyfikuje się z regionem i nie jest mu wszystko jedno, co dzieje się w lokalnych władzach, to powinien również poważnie traktować innych rozmówców na forum. Wszystkich rozmówców z tego tematu kojarzę lub znam osobiście, jednak jeżeli pojawia się osoba z nickiem: "obiektywny", to nawet nie chce mi się z nim gadać. Przy koncie admina, swoje widzę i wiem z kim pokrywa się adres IP obiektywnego, więc dla mnie nie jest on całkiem anonimowy. Uważam, że skoro ma też inne konto na forum, to niech swoje uwagi napisze spod swojego imiennego nicka.

Ilu mamy samorządowców, a ilu z nami rozmawia imiennie na forach? Skoro mamy "odważnego" samorządowca, jakim jest £ukasz, który imienne występuje w rozmowach na forach dyskusyjnych, to warto poważnie go traktować w rozmowie i rozmawiać również imiennie. Mieszkańcy lubią narzekać, jednak jak przychodzi do poważnej rozmowy, to nie ma ich i chowają głowę w piasek, lub ukrywają się pod anonimowymi nickami. Traktujmy innych tak samo, jak chcielibyśmy być przez nich traktowani.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Następna

Wróć do Wybory samorządowe na terenie powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 5 gości