Bądź sprytny wybierz Lisa!

Wybory samorządowe na terenie powiatu piaseczyńskiego! W tej części proszę umieszczać informacje na temat wyborów samorządowych na terenie powiatu piaseczyńskiego, oraz tylko tutaj dopuszczalna jest reklama sztabów wyborczych i poszczególnych kandydatów.

Moderator: GTW

Postautor: Zawodnik » pt lis 19, 2010 3:11 pm

krawczynskilukasz pisze:Stowarzyszenie będzie think-tankiem, będą tam członkowie PO, ale nie tylko. Jest wielu młodych ludzi, którzy chcą działać a nie chcą wstępować do partii.
O którą zmianę Panu chodzi?

Czyżby zawiódł się pan na PO?

O zmiany ogłaszane od miesiąca i wymagające poparcia Prezydenta. Zna pan takowe?

I powtarzam pytanie: Kto płaci za kampanię Premiera i Prezydenta?
Napisał pan"każdy kandydat umieszczał info o kandydacie na burmistrza na swoich materiałach." Nie ogarniam.... Można jaśniej, bo ja prosty człowiek. Pan Zdzisław musi mieć "swoj materiały"? Pisał pan wcześniej, że pieniądze spływają nasub konto KW PO RP?
"A; E; O; U"
Awatar użytkownika
Zawodnik
 
Posty: 89
Rejestracja: wt lut 16, 2010 12:37 pm
Lokalizacja: Księstwo Zalesiańskie

Postautor: krawczynskilukasz » pt lis 19, 2010 3:28 pm

Nie nie zawiodłem się...czekam na reformy państwa i mam nadzieję że po wyborach parlamentarnych doczekam się reformy finansów publicznych. Jeżeli się nie doczekam to się zawiodę...
Po prostu jest dużo ludzi, którzy mają ogromny potencjał a nie chcą działać w ramach partii. Dlatego dobrą formą organizacyjną dla takiej aktywności jest utworzenie stowarzyszenia. Think tank dlatego, że chce wspólnie z zapraszanymi ekspertami dotknąć wszystkich sfer życia samorządowego. Wnioski spisać, a następnie przygotować gotowe rozwiązania do implementacji.
Wiem jak to działa w krajach anglosaskich i uważam że możemy z tych wzorców skorzystać.
Nie wiem kto płaci za kampanię prezydenta i premiera i nie rozumiem tego pytania.
Poza swoimi materiałami na mocy przyjętej przez nas strategii każdy kandydat na materiałach wyborczych wspiera kampanie Zdzisława - efekt synergii
Nie wiem o jakie zmiany chodzi, nie chce zgadywać...
krawczynskilukasz
 
Posty: 538
Rejestracja: sob cze 27, 2009 10:18 am

Postautor: Zawodnik » pt lis 19, 2010 8:08 pm

krawczynskilukasz pisze:po wyborach parlamentarnych doczekam się reformy finansów publicznych. Jeżeli się nie doczekam to się zawiodę.

Po co najmniej 2 latach WSZYSCY marnie skończą. Nie tylko PO!
Reszta widzę jest niejawna więc nie dopytuję.
"A; E; O; U"
Awatar użytkownika
Zawodnik
 
Posty: 89
Rejestracja: wt lut 16, 2010 12:37 pm
Lokalizacja: Księstwo Zalesiańskie

Postautor: krawczynskilukasz » pt lis 19, 2010 8:09 pm

Chciałbym na finiszu kampanii podziękować wszystkim użytkownikom forum za ciekawą i kulturalną dyskusję.
Bardzo proszę o liczny udział w wyborach samorządowych bo Piaseczno potrzbuję zmian. Mam nadzieję, że dzięki Waszemu poparciu nowym burmistrzem zostanie Zdzisław Lis. Do zobaczenia przy urnach!

pozdr

£
krawczynskilukasz
 
Posty: 538
Rejestracja: sob cze 27, 2009 10:18 am

Postautor: malarczyk » pt lis 19, 2010 9:54 pm

Jako ciekawostkę podaję za piaseczno24.net
seenior666 - 19 listopada '10r. 20:36
Co do sprawy Zalewskiego, którą trzeba wyjaśnić, to kandydatem PO do Sejmiku z okręgu podwarszawskiego jest niejaki Mateusz Baj. Tak się składa, że jest on też redaktorem naczelnym czasopisma "Nad Wisłą", które tak czujnie śledzi sprawę lustracji burmistrza. Czyli akcje hakowe trwają, PO niczym nie ustępuje PiSowi. A jest jeszcze gorsze, bo PiS się nie krył za polityką miłości. Obłuda, obłuda, obłuda.
Dlaczego dzisiaj zapanowała cisza w sprawie lustracji.... Zalewski się stawił, złożył obszerne wyjaśnienia, a żaden z przesłuchiwanych funkcjonariuszy nie przypisał mu pseudonimu TW Józek, nawet biegły działający na zlecenie IPN potwierdził, że zobowiązanie do współpracy nie zostało napisane przez Zalewskiego.... taki news nie zasługuje na publikację naszej szanownej "niezależnej" prasy... najprościej niszczyć ludzi oskarżeniami... polityka miłości, obłuda- jak zwał tak zwał na jedno wychodzi
malarczyk
 
Posty: 141
Rejestracja: czw sty 14, 2010 6:50 pm

Postautor: AsgAarD_xxx » pt lis 19, 2010 10:32 pm

krawczynskilukasz pisze:czekam na reformy państwa i mam nadzieję że po wyborach parlamentarnych doczekam się reformy finansów publicznych. Jeżeli się nie doczekam to się zawiodę...


Platforma nie wprowadziła w życie niemal żadnej ze swych przedwyborczych obiecanek, więc dziwię się, że JESZCZE się Pan nie zawiódł...
Awatar użytkownika
AsgAarD_xxx
 
Posty: 776
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 2:05 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Karla » pn lis 22, 2010 9:58 am

Gratulacje dla Platformy i Z. Lisa na okoliczność świetnego wyniku! :)
Piaseczno to straszne miasto. Ale lepszego nigdzie nie znalazłam.
Awatar użytkownika
Karla
 
Posty: 136
Rejestracja: pt wrz 10, 2010 12:05 pm

Postautor: fotomigawka » pn lis 22, 2010 10:33 pm

5.12 pełna mobilizacja w głosowaniu na Lisa.
***************************
Wolne terminy 2016 - fotograf na ślub Warszawa Piaseczno / filmowanie ślubu Warszawa Piaseczno
Wymiana, kupno, sprzedaż - pocztówki lotnicze
Fotograf na chrzest - fotograf na chrzciny
Awatar użytkownika
fotomigawka
 
Posty: 476
Rejestracja: pn kwie 14, 2008 8:15 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: tvpiaseczno » pn lis 22, 2010 10:48 pm

W sobotę przed wyborami obiecałem, że po wyborach ujawnię, którzy kandydaci na burmistrza nie chcieli udzieli udzielić wywiadu dla iTV Piaseczno.
Pierwszym kandydatem, który dostał zaproszenie do studia iTV był Mariusz Słowik. Początkowo odmawiał, bo za wcześnie przed wyborami później nie wyraził zgody ponieważ nie chciał psuć sobie wizerunku, o który tak mocno dbał na słupach energetycznych. Jak wiadomo do spotkania nie doszło.

Kolejnym kandydatem, który dostał zaproszenie był Zdzisław Lis. Pan Lis nawet dostał tematy o których chciałem rozmawiać. Do spotkania nie doszło ponieważ początkowa brak było wolnych terminów w kalendarzu Pana Zdzisława, później pan Lis rozchorował się i wylądował w szpitalu, a po wyjściu nie miał czasu ponieważ wybory tuż tuż a spotkań wiele. Temat dotyczyły głównie jego programu wyborczego oraz zasług dla Piaseczna.

Nie wyraziła zgody na wywiad Pani Rudzińska-Mękal prawdopdobnie z braku czasu na udzielenie wywiadu.Szczegóły nie są mi znane.

Prosiłem także o spotkanie i rozmowę Pana Starostę Jana Dąbka. Był zainteresowany ale niestety nie znalazł chwili czasu na spotkanie przed kamerą.
Po wywiadzie, który został przeprowadzony z Krzysztofem Tarchalskim zacząłem domyślać się, że niektórym po prostu politycznie nie opłaca się ryzykować prezentacji przed kamerą i mieszkańcami. Różnie mogło by się to skończyć.

Dzisiaj po pierwszej turze wyborów mam przyrzeczenie obu kandydatów, Zdzisława Lisa i Józefa Zalewskiego, o gotowości do przystąpienia do debaty telewizyjnej, która następnie będzie prezentowana na stronie iTV Piaseczno.pl Czy do niej dojdzie wszystko zależy od Sztabów Wyborczych kandydatów oraz odwagi stanąć przed kamerą i mieszkańcami. My jesteśmy gotowi przeprowadzić taką debatę jeszcze w tym tygodniu.
_________________
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: krawczynskilukasz » wt lis 23, 2010 9:57 am

Witajcie

Chciałbym wszystkim bardzo serdecznie podziękować za wsparcie i pomoc. Bardzo dziękuję za głosy oddane na Zdzisława i PO w Piasecznie.
Piaseczno Potrzebuję zmian i dlatego proszę o udział w głosowaniu 5.12.
Jest duża szansa aby uwolnić Piaseczno od rządów burmistrza Zalewskiego. Warunkiem jest oczywiście frekwencja.
Zalewski może liczyć na 6000 - 7000 głosów. Czy Lis będzie miał więcej? Wszystko zależy od Was.

Każdy głos się liczy!!!

p.s.

Dzięki za głosy oddane na mnie.

Ponieważ obiecywaliśmy działanie przy otwartej kurtynie będę informował o rozmowach. Wczoraj rozmawialiśmy z NSiK oraz M.Bernacką-Rheims o poparciu Zdzisława w II turze...

pozdrawiam serdecznie

£
krawczynskilukasz
 
Posty: 538
Rejestracja: sob cze 27, 2009 10:18 am

Postautor: krawczynskilukasz » śr gru 01, 2010 7:39 pm

Relacja ze spotkania Zdzisława Lisa z sołtysami:-)

www.piaseczno.platforma.org

pozdr

£
krawczynskilukasz
 
Posty: 538
Rejestracja: sob cze 27, 2009 10:18 am

Postautor: Roberto » wt kwie 12, 2011 11:54 am

Odnowimy troszku wątek :lol:
Mam naiwne pytanko 8) no bo miało być inaczej (odnośnie POtrzeby zmian).
Znalazłem ogłoszenie z Zarządzeniem o II konkursem w zakresie WF :)
oto ono:
http://piaseczno.eu/index.php?app=docs& ... &iid=10731
Zadanie 1 jest kurjozalne, 20 tauzenów na małpi gaj!! Bo o ile znam język polski to ten tekst oznacza, że każda oferta ma uwzględnić małpie rozrywki? (mniejsza zresztą o pisownię tego urzędowego pisma 8) ) Podłożył to Janiszewski podpisał Pan Burmistrz Lis.
Te liny między sosnami to jakiś rodzinny interes??
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: krawczynskilukasz » wt kwie 12, 2011 12:08 pm

Roberto proponuję napisz maila do Daniela, który zajmuję się sprawiami sportu lub Szymona Kowaleskiego, który jest szefem rady sportu. Oni udzielą informacji na ten temat.

pozdr

£
krawczynskilukasz
 
Posty: 538
Rejestracja: sob cze 27, 2009 10:18 am

Postautor: Roberto » wt kwie 12, 2011 12:28 pm

Czyli widze £ukasz, że nie masz uwag do mojej celności interpretacji w prost tego "dziwnego" zapisu. Bo jakbym nie robił logicznej analizy treści tego zdania to nic innego mi nie wychodzi, tylko każda oferta ma zawierać taniec na linie :(
Czyli moje ukochane bieganie nie jest już zdaniem Pana Janiszewskiego zajęciem rekreacyjno - sportowym :rozpacz:

P.S. a co z tymi co mają lęk wysokości :oops:
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: krawczynskilukasz » wt kwie 12, 2011 12:43 pm

Mam uwagę dlatego poprosiłem o kontakt z tymi osobami, które w tej kwestii wiedzą najwięcej.
Ja w gminie będę dopiero w przyszłym tygodniu.
krawczynskilukasz
 
Posty: 538
Rejestracja: sob cze 27, 2009 10:18 am

Poprzednia

Wróć do Wybory samorządowe na terenie powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron