WYBORY SAMORZĄDOWE 2010

Wybory samorządowe na terenie powiatu piaseczyńskiego! W tej części proszę umieszczać informacje na temat wyborów samorządowych na terenie powiatu piaseczyńskiego, oraz tylko tutaj dopuszczalna jest reklama sztabów wyborczych i poszczególnych kandydatów.

Moderator: GTW

Postautor: krawczynskilukasz » czw gru 16, 2010 3:08 pm

Prosiłem wszytskich kandydatów o sprzątnięcie materiałów zaraz po wyborach. Ponowie apel. Swoje materiały w większości posprzątałem resztę sprzątne przed świętami.
krawczynskilukasz
 
Posty: 538
Rejestracja: sob cze 27, 2009 10:18 am

Postautor: Roberto » czw gru 16, 2010 7:51 pm

AsgAarD_xxx pisze:
Roberto pisze:Czyli jak na wstępie, trza kopac :lol:
A przy robocie to i napic się będzie można i pogadac, coś usłyszec, zadbac o siłe i zdrowie. Nie doceniamy integracyjnej strony tego przedsięwzięcia :!:


Znaczy się: powrót czynów społecznych? ;)


Tak :lol: i to z cała otoczką :wink:
Nie poszedłbyś na taka imprezę :?: :drinking: :pijemy:
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Roberto » czw gru 16, 2010 7:56 pm

miernota pisze:Nazywam się miernota. Jestem na forum nowa. Moim zadaniem jest doprowadzić do przedterminowych wyborów w Piasecznie. Pukam się w głowę - kogo wybraliśmy na 2010-2014 ?

Jeszcze raz bym się Cię zapytał co masz na myśli pisząc to w stopce :?: Naprawdę jestem ciekaw :)
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Jacenty » czw gru 16, 2010 9:48 pm

Ostatnio rozleciały mi się sanki,więc jakiś banerek chętnie przyjmę :wink:

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Postautor: stentonik » czw gru 16, 2010 10:02 pm

Jacenty, mistrzu !
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: ola » czw gru 16, 2010 10:28 pm

Jeszcze raz bym się Cię zapytał co masz na myśli pisząc to w stopce Question Naprawdę jestem ciekaw Smile


Ja też, ja tez :)
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: zawsze-meander » czw gru 16, 2010 11:43 pm

Czy nie można by było wprowadzić skupu tych śmieci wyborczych ?
Zginęłyby szybko ! Nawet przed wyborami :D
Jak coś chcesz zrobić, to szukasz sposobu.
Jak nie chcesz, to przyczyny.
zawsze-meander
 
Posty: 39
Rejestracja: ndz lis 28, 2010 10:32 pm
Lokalizacja: Osiedle Słowicza

Postautor: miernota » pt gru 17, 2010 7:45 pm

(?)
Ostatnio zmieniony pt gru 17, 2010 10:14 pm przez miernota, łącznie zmieniany 1 raz
_________________
Nazywam się miernota. Jestem na forum nowa. Moim zadaniem jest doprowadzić do przedterminowych wyborów w Piasecznie. Pukam się w głowę - kogo zatrudniliśmy w tym Piasecznie ?
Awatar użytkownika
miernota
 
Posty: 11
Rejestracja: sob gru 11, 2010 9:38 am
Lokalizacja: z nieba

Postautor: miernota » pt gru 17, 2010 7:52 pm

krawczynskilukasz pisze:Na wszystkie aktywności zostały wystawione faktury, rozliczenie zostało złożone w u Regionalnego Pełnomocnika Finansowego. Zgodnie z termianami przewidzianymi w ustawie zostanie złożone do właściwych organów. Pełnomocnik nie stawierdził żadnych poważnych uchybień ( poza sporadycznymi przypadkami źle wystawionych faktur - do uzupełnienia). Akurat w tej kwestii jesteśmy bardzo skrupulatni ponieważ jeżeli sprawozdanie zostanie odrzucone partii grożą poważne sankcję finansowe.


Ja pytam konkretnie - gdzie my wyborcy możemy sprawdzić koszty Waszej kampanii ?
_________________
Nazywam się miernota. Jestem na forum nowa. Moim zadaniem jest doprowadzić do przedterminowych wyborów w Piasecznie. Pukam się w głowę - kogo zatrudniliśmy w tym Piasecznie ?
Awatar użytkownika
miernota
 
Posty: 11
Rejestracja: sob gru 11, 2010 9:38 am
Lokalizacja: z nieba

Postautor: krawczynskilukasz » pt gru 17, 2010 8:18 pm

Miernota tylko w tym wszystkim jest jedno ale! To nie radni ponoszą odpowiedzialność za to, że projekt Piaseczna przepadł. Niestety to burmistrz Zalewski nie potrafił doprowadzić do porozumienia z KS, nie potrafił skutecznie lobbować w Ministerstwie Sportu.
Co do sprawozdania finansowego partii to są one zawsze publikowane w internecie, więc wszyscy zainteresowani będą mogli się zapoznać:-)
krawczynskilukasz
 
Posty: 538
Rejestracja: sob cze 27, 2009 10:18 am

Ile piaseczyńskie PO wydało na kampanię wyborczą, kwota ?

Postautor: miernota » pt gru 17, 2010 11:28 pm

krawczynskilukasz pisze:Co do sprawozdania finansowego partii to są one zawsze publikowane w internecie, więc wszyscy zainteresowani będą mogli się zapoznać


Nie będziemy na razie rozmydlać tematów - ile piaseczyńska PO wydała na kampanię wyborczą, kwota ?
_________________
Nazywam się miernota. Jestem na forum nowa. Moim zadaniem jest doprowadzić do przedterminowych wyborów w Piasecznie. Pukam się w głowę - kogo zatrudniliśmy w tym Piasecznie ?
Awatar użytkownika
miernota
 
Posty: 11
Rejestracja: sob gru 11, 2010 9:38 am
Lokalizacja: z nieba

Postautor: krawczynskilukasz » sob gru 18, 2010 9:34 am

Cały przysługujący limit w wyborach do:
- rady gminy
- rady powiatu
oraz w wyborach na burmistrza. Jeżeli chcesz konkretne kwoty to sprawdź w ordynacji:-)
krawczynskilukasz
 
Posty: 538
Rejestracja: sob cze 27, 2009 10:18 am

Re: Ile piaseczyńskie PO wydało na kampanię wyborczą, kwota

Postautor: tvpiaseczno » sob gru 18, 2010 1:00 pm

miernota pisze:
krawczynskilukasz pisze:Co do sprawozdania finansowego partii to są one zawsze publikowane w internecie, więc wszyscy zainteresowani będą mogli się zapoznać


Nie będziemy na razie rozmydlać tematów - ile piaseczyńska PO wydała na kampanię wyborczą, kwota ?


Panie £ukaszu dlaczego nie chce Pan odpowiedzieć ile Was kosztowała kampania i kto za nią zapłacił? POtrzeba zmian jest w każdym zakresie i jawności finansów także. Zdobyliście co chcieliście, a teraz mamy was w...
Policzcie sobie sami to nie odpowiedź. Odsyłanie do ordynacji wyborczej nie jest eleganckie, nie tak miało być.
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Kucyk » sob gru 18, 2010 2:38 pm

tvpiaseczno pisze:Policzcie sobie sami to nie odpowiedź.

A to tvpiaseczno nie kuma że mamy harcownika na forum, któremu nie jest potrzebne wiedzieć czy PO wydała 32.762 zł 47gr, czy 17365 PLN, czy też 67.702,01zł.
Zawsze i tak będzie to za dużo.

P.S. A co to za różnica ile się wydało? Ptactwo śpiewające wydało pewnie połowę tego co PO, jak nie lepiej, a efektem był nie trel, a łabędzi śpiew.
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: krawczynskilukasz » sob gru 18, 2010 7:00 pm

W sumie wydaliśmy ok. 45 ooo PLN. Panie Mariuszu, a zapłacili za tą kampanię kandydaci. Najwięcej z nas wydał Zdzisław ja i Andrzej Mizerski. Nie mam nikogo w d...., bo wszystkie informację są jawne i będzie można przeczytać to w sprawozdaniu.
Dziwie się tylko, że akurat nas się tak pyta o wydatki. Proszę zauważyć, że u nas wszyscy kandydaci prowadzili kampanię. Ponosili wydatki, a dzięki Systemowi Indetyfikacji Wizualnej, który wprowadziłem indywidualna kampania kandydata była również wsparciem kampanii ogólnej i kampanii Zdzisława.

Wśród konkurencji kampanie prowadziły tylko jednostki. Proszę również zapytać o finansowanie kampanii Zalewskiego czy Dąbka.

Nasza była napewno najbardziej efektywna:-)
krawczynskilukasz
 
Posty: 538
Rejestracja: sob cze 27, 2009 10:18 am

PoprzedniaNastępna

Wróć do Wybory samorządowe na terenie powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron