Kto burmistrzem w Gminie Piaseczno?

Wybory samorządowe na terenie powiatu piaseczyńskiego! W tej części proszę umieszczać informacje na temat wyborów samorządowych na terenie powiatu piaseczyńskiego, oraz tylko tutaj dopuszczalna jest reklama sztabów wyborczych i poszczególnych kandydatów.

Moderator: GTW

Re: Lis czy Zalewski? Kto zostanie burmistrzem w Gminie Pias

Postautor: wdolinski » pn gru 01, 2014 11:17 am

Filip pisze:- W drugiej turze będę głosował na Zdzisława Lisa – mówi Piotr Kandyba, który w pierwszej turze otrzymał trzeci wynik. - To on w moim przekonaniu daje większą szansę na realizację postulatów zawartych w programie Ruchu Miejskiego Wspólne Razem. To przekonanie wzmaga fakt posiadania przez obecnego burmistrza większości w przyszłej radzie miejskiej.
- Zdecydowaliśmy się na poparcie w drugiej turze Zdzisława Lisa – oświadczyła Barbara Rudzińska-Mękal ze Wspólnoty Samorządowej, która w pierwszej turze osiągnęła czwarty wynik. - Uważamy, że oddany na niego głos będzie w tej sytuacji najlepszym wyborem dla Piaseczna i wszystkich mieszkańców miasta i gminy.


Powyższe deklaracje są ważne, bo nie tylko zwycięzcy biorą odpowiedzialność przed wyborcami. Wynik, mimo honorowej przegranej Zalewskiego, który mógł tylko liczyć na siebie i sympatyków jest satysfakcjonujący, co nie znaczy, że my jako sztab nie posypiemy głowy popiołem ;). Tak mocno nagłaśniane przez sympatyków Lisa poparcie cytowanych osób okazało się fikcją, mało znaczącym epizodem w kampanii.
Czuć się lokalnym patriotą to powód do dumy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Re: Lis czy Zalewski? Kto zostanie burmistrzem w Gminie Pias

Postautor: zawsze-meander » pn gru 01, 2014 9:21 pm

wdolinski pisze: Wynik, mimo honorowej przegranej Zalewskiego, który mógł tylko liczyć na siebie i sympatyków jest satysfakcjonujący, ...


Napisz coś więcej o tej honorowej przegranej i dlaczego nie wspominasz o poparciu wielkiego przegranego tych wyborów Mariusza ...
Jak coś chcesz zrobić, to szukasz sposobu.
Jak nie chcesz, to przyczyny.
zawsze-meander
 
Posty: 39
Rejestracja: ndz lis 28, 2010 10:32 pm
Lokalizacja: Osiedle Słowicza

Re: Kto burmistrzem w Gminie Piaseczno?

Postautor: wdolinski » pn gru 01, 2014 9:30 pm

Mogę tylko Ci napisać, że takiego tekstu bym się nigdy po Tobie nie spodziewał....... :(. Mimo wielu powodów do żalu Mariusz zawsze jest dla mnie przyjacielem. Zawsze będzie wygranym :D
Czuć się lokalnym patriotą to powód do dumy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Re: Kto burmistrzem w Gminie Piaseczno?

Postautor: zawsze-meander » pn gru 01, 2014 10:10 pm

Miałem na myśli Mariusza Słowika , a Ty ??? Słowik nie wprowadził nikogo do samorządu.
Ostatnio zmieniony pn gru 01, 2014 10:12 pm przez zawsze-meander, łącznie zmieniany 1 raz
Jak coś chcesz zrobić, to szukasz sposobu.
Jak nie chcesz, to przyczyny.
zawsze-meander
 
Posty: 39
Rejestracja: ndz lis 28, 2010 10:32 pm
Lokalizacja: Osiedle Słowicza

Re: Kto burmistrzem w Gminie Piaseczno?

Postautor: wdolinski » pn gru 01, 2014 10:11 pm

Zwracam honor :)
Czuć się lokalnym patriotą to powód do dumy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Re: Kto burmistrzem w Gminie Piaseczno?

Postautor: Beata » śr gru 03, 2014 1:26 pm

UMiG Piaseczno http://piaseczno.eu/index.php?&mnu=91&id=7452 pisze:Szanowni Mieszkańcy,

Dziękuję za zaufanie, jakim obdarzyliście mnie, powierzając mi ponownie funkcję burmistrza gminy Piaseczno. Jestem wdzięczny za każdy głos popierający moją osobę. Jednocześnie pragnę podkreślić, że dołożę wszelkich starań, aby przekonać do siebie tych, którzy na mnie nie głosowali.

Szczere wyrazy uznania składam swoim kontrkandydatom, którzy w swoich kampaniach prowadzili uczciwą, merytoryczną debatę.

Wielkie nadzieje pokładam we współpracy z nową Radą Miejską i chcę podkreślić, że problemy miasta i gminy Piaseczno rozwiązywał będę ze wszystkimi radnymi, niezależnie od tego, jakie kluby reprezentują.

Optymizmem napawają mnie również zmiany, jakie zaszły w starostwie powiatowym. Wierzę, że współpraca powiatu z gminami odbywała będzie się na partnerskich zasadach z korzyścią dla lokalnej społeczności.

Z wyrazami szacunku,

Zdzisław Lis
Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno
My kobiety jesteśmy aniołami, a gdy się nam podetnie skrzydła, lecimy dalej - na miotle:)
Awatar użytkownika
Beata
 
Posty: 1755
Rejestracja: śr lut 10, 2010 4:15 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Poprzednia

Wróć do Wybory samorządowe na terenie powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron