Czy warto zamieszkać w Piasecznie?

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Piaseczno, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Czy warto zamieszkać w Piasecznie?

Postautor: anuleksa » pn mar 24, 2014 9:33 pm

Tu się zgodzę z Wami. Mieszkam w Al. Róż. Dwie minuty piechotą na pocztę, do szkoły, przedszkola, Urząd Pracy, GOSiR, gimnazjum, bazarek. Wyjazd za miasto...godzina :D
Ostatnio zmieniony pn mar 24, 2014 9:54 pm przez anuleksa, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Czy warto zamieszkać w Piasecznie?

Postautor: Alex » pn mar 24, 2014 9:45 pm

Gdyby jeszcze nie trzeba bylo wyjezdzac z miasta :)
Alex
 
Posty: 56
Rejestracja: pt sty 25, 2013 9:21 am

Czy warto zamieszkać w Piasecznie?

Postautor: anuleksa » pn mar 24, 2014 10:52 pm

Skopiuję swój wpis z fejsa...Tak sobie jakoś pomyślałam, że mieszkam w komunikacyjnym piekle :D
Podsumowanie dnia. Trwa dyskusja na temat ewentualnej likwidacji/przeniesienia targu. Głosy mieszkańców okolic Piaseczna "zostawić, to tradycja" głos mój...przenieść (choć uwielbiam targ). Ulica JP II we wtorki i piątki natężeniem ruchu wyprzedza Puławską i Marszałkowską razem wzięte. Ma powstać duuużą szkoła, blok obok Klinkiera (ten czerwony niezamieszkały kostkowy wieżowiec) z tysiącem lokali, noooo mamy już wszak GOSiR (w tym basen), przedszkola (gminne i prywatne), pocztę, Urząd Pracy, szkołę nr 5, bazarek, niebawem po stronie Lesznowoli CH Tukanów...ja sie pytam, gdzie jest jeszcze takie miejsce w Piasecznie?
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Czy warto zamieszkać w Piasecznie?

Postautor: gapa » czw cze 20, 2019 8:36 pm

Piaseczno bardzo mocno się zmienia, remontuje infrastruktura, i powstają piękne nieruchomości takie jak dom marzen, więc warto zamieszkać
gapa
 
Posty: 15
Rejestracja: czw mar 20, 2014 10:51 pm

Poprzednia

Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron