Remont ul. Powstańców Warszawy w Piasecznie

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Piaseczno, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Postautor: stokrotka » pn lut 24, 2014 1:18 pm

Trzeba sprawdzić przy sobocie ;).
Awatar użytkownika
stokrotka
 
Posty: 90
Rejestracja: sob lut 01, 2014 10:47 pm

Postautor: anuleksa » pn lut 24, 2014 6:09 pm

Nie wiem jak działają te światła, ale już daje się zaobserwować, że gdy jest czerwone (przed skrętem w prawo w Bocianią) tworzy się korek i jest problem z wyjazdem w lewo z Sikorskiego ( a są ferie :P).
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: argrabi » pn lut 24, 2014 6:16 pm

Myślę, że po pewnym czasie cykle zostaną "podrasowane", by ruch był jak najpłynniejszy.. To dopiero pierwszy dzień, i jak słusznie zauważyłaś, nie wszyscy kierowcy zauważyli w ogóle działające światła..
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Awatar użytkownika
argrabi
 
Posty: 920
Rejestracja: wt paź 25, 2011 7:28 am
Lokalizacja: Piachowo

Postautor: anuleksa » pn lut 24, 2014 6:23 pm

Racja, poczekajmy, w praniu wyjdzie. Nie ma co utyskiwać pierwszego dnia.
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: anuleksa » pn lut 24, 2014 9:43 pm

Nie zapominajmy także, że Tukanów ma być drogą jednokierunkową (i rozbudowaną) i że w czerwcu 2014 rusza budowa centrum handlowego przy Tukanów.

http://www.urbanity.pl/mazowieckie/pias ... anow,b8669
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: anuleksa » śr lut 26, 2014 12:52 pm

Taka ciekawostka...
Omówiono sprawę dot. wypłaty odszkodowania za działki przejęte przez Gminę
z przeznaczeniem pod ul. Bocianią w Piasecznie. Pani Zielińska –Woszczyk (Nacz. Wydz. GGG) poinformowała, że Starostwo Powiatowe częściowo uwzględniło zarzuty Gminy złożone do operatów szacunkowych nieruchomości zajętych pod budowę ul. Bocianiej i łączna kwota odszkodowania została obniżona o ok. 100.000 zł, czyli niewiele w stosunku do ogólnej sumy odszkodowania. Po uwzględnieniu części zarzutów Gminy odszkodowanie ustalono na kwotę 1.167.399 zł (za ok. 1000 m.kw.). Pani Woszczyk poinformowała o możliwości złożenia wniosku do Starosty
o zaopiniowanie operatów rzeczoznawców przez Stowarzyszenie lub Federację Rzeczoznawców Majątkowych w Warszawie. Koszty tej opinii musiałaby pokryć Gmina (ok. 6.000 zł za operat dla 1 nieruchomości).
Informacje przyjęto do wiadomości i polecono p. Zielińskiej-Woszczyk złożyć wniosek do Pana Starosty o zaopiniowanie ww. operatów szacunkowych przez Federację lub Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych w Warszawie.


źródło: Protokół ze 153 Narady Kierownictwa Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno w dniu 18.02.14 r.
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: stokrotka » sob mar 29, 2014 10:33 pm

Odkryłam ciekawostkę po tej cudnej inwestycji, przejście dla pieszych na PW działa, jakoś, ale działa, da się przedostać na drugą stronę ulicy ;) idąc dalej ulicą Bocianią robi się problem, chodniczek a i owszem ale przejście ulicą Słowiczą na wysokości Bocianiej buuuu, tam nie ma przejścia dla pieszego, wczoraj po 17 miałam problem, haaa nie tylko ja, kierowcy gapili się na siebie... pt. kto to ma teraz pojechać ;)
Awatar użytkownika
stokrotka
 
Posty: 90
Rejestracja: sob lut 01, 2014 10:47 pm

Postautor: Jacenty » ndz mar 30, 2014 6:31 pm

kierowcy gapili się na siebie... pt. kto to ma teraz pojechać Wink


Skrzyżowanie równorzędne.
Mój ulubiony typ skrzyżowań :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Postautor: anuleksa » pn mar 31, 2014 4:49 pm

Skrzyżowanie równorzędne lepsze od spowalniacza, świateł i radaru razem wziętych :D.
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: argrabi » wt kwie 01, 2014 7:00 am

I auto wyklepać na czyiś koszt można :)
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Awatar użytkownika
argrabi
 
Posty: 920
Rejestracja: wt paź 25, 2011 7:28 am
Lokalizacja: Piachowo

Poprzednia

Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron