Gra miejska Piaseczno okiem niepełnosprawnych

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Piaseczno, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Postautor: Roberto » pn wrz 24, 2012 7:54 am

woytazo pisze:Roberto podejrzewasz mnie o sympatyzowanie z PO? Staram się oceniać ludzi tylko po działaniach, cenię społeczników a mam swoje negatywne zdanie o działaczach partyjnych.

Ok. Sorry nie chciałem Cię urazić, zareagowałem tylko na to co przeczytałem zgodnie z moją wiedzą i przekonaniem.
Widze, że mocno angażujesz się w sprawy społeczne (widziałem Cię w akcji na Chyliczkowskiej w parku) szacunek :good:
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Roberto » pn wrz 24, 2012 7:55 am

Ja też zbytnio nie przepadam za funkcjonariuszami partyjnymi, na szczęście coś ostatnio przycichli :twisted:
Kawał czasu jeszcze do wyborów...
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: wdolinski » pn wrz 24, 2012 8:47 am

Roberto pisze:Ja też zbytnio nie przepadam za funkcjonariuszami partyjnymi, na szczęście coś ostatnio przycichli
Kawał czasu jeszcze do wyborów...

Jestem gotów się założyć, że na to forum już nie wrócą, to są ludzie nie znoszący krytyki a forum i wyborcy się zmienili, na szczęście dla nas.
Czuć się lokalnym patriotą to powód do dumy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: Piotr Kandyba » wt wrz 25, 2012 10:10 am

Rogerto dokładnie dostrzegłeś moje intencje. Ja nie chcę czekać na okres przed wyborczy z określeniem swoich ambicji, bo wtedy zarzuci mi się, że wszystko to co robiłem, robiłem z myślą o "korycie", czułbym, że oszukuję ludzi. Moje działania z mieszkańcami są po to, aby nabierać doświadczenia, aby nauczyc się słuchac ludzi, aby zrozumieć lepiej funkcję. Poznać ludzi z którymi organizujemy różne akcje, tak aby stanowili ze mną jeden zepspół kiedy faktycznie przyjdzie mi objąc funkcję. Oszukiwałbym również Was gdybym nie powiedział że to wszystko robię także dla siebie, bo mi to sprawia ogromna satysfakcję. Zgadzam się z tobą w 100%, że nie urzędnicy są winni, ale liderzy, którzy ich prowadzą i zarządzają nimi.
Piotr Kandyba
Radny Powiatu Piaseczyńskiego
www.piotrkandyba.pl
www.facebook.com/piotrkandyba
www.wspolnerazem.pl
Awatar użytkownika
Piotr Kandyba
 
Posty: 108
Rejestracja: śr sty 11, 2012 3:42 pm

Postautor: Majkel » wt wrz 25, 2012 2:18 pm

Piotr Kandyba, jeżeli dalej kontakt z mieszkańcami będzie tak jak teraz, to wróżę duże szansę na przejęcie stanowiska burmistrza. żeby nie zmieniać tematu wątku, to problemy niepełnosprawnych również powinny być podjęte przez WspólneRazem.
Awatar użytkownika
Majkel
 
Posty: 1378
Rejestracja: pt wrz 30, 2011 8:52 pm
Lokalizacja: okolice

Postautor: Piotr Kandyba » wt wrz 25, 2012 9:59 pm

Majkel dziękuję za te słowa, nie będzie to takie łatwe, bo niektórzy przed wyborami mogą wyłozyć duże pieniądze na manipulacje marketingową, tak aby to oni zwyciężyli. Boję się, że wciąż większa część naszego społeczeństwa da się zmanipulować. Wydaje mi się, że około 70% naszego spoęłczeństwa nie wie kto jest burmistrzem Piaseczna lub starostą w Piasecznie.
Piotr Kandyba
Radny Powiatu Piaseczyńskiego
www.piotrkandyba.pl
www.facebook.com/piotrkandyba
www.wspolnerazem.pl
Awatar użytkownika
Piotr Kandyba
 
Posty: 108
Rejestracja: śr sty 11, 2012 3:42 pm

Gra na 4 koła

Postautor: Beata » czw wrz 27, 2012 3:59 pm

W sobotę, 22 września na rynku w Piasecznie odbyła się gra miejska zorganizowana wspólnie przez Piaseczno Bez Barier, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Zalesiu Dolnym, Stowarzyszenie WspólneRazem, ośrodek kultury w Piasecznie oraz Urząd Miasta i Gminy Piaseczno. W trakcie zabawy, w której wzięły razem udział osoby pełnosprawne z niepełnosprawnymi, można było się na własne oczy przekonać jak trudno jest poruszać się na wózku inwalidzkim po naszym mieście, odwiedzając przy tym urzędy i załatwiając różne sprawy. Więcej na stronie Kuriera Południowego http://www.kurierpoludniowy.pl/wiadomosci.php?art=9745
My kobiety jesteśmy aniołami, a gdy się nam podetnie skrzydła, lecimy dalej - na miotle:)
Awatar użytkownika
Beata
 
Posty: 1755
Rejestracja: śr lut 10, 2010 4:15 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Gra miejska Piaseczno okiem niepełnosprawnych

Postautor: Paulina » sob wrz 29, 2012 8:41 am

Piotr Kandyba pisze:Spostrzeżenia są i sadzę, że poproszę Edytę abysmy spotkali się w gronie i spisali je, bo to w końcu była najważniejsza rzecz w naszej grze. Póżniej będziemy mogli przesłać wnioski do urzędów.

Czy jest już podsumowanie akcji z perspektywy osób niepełnosprawnych i co chcecie zmienić, żeby ułatwić im załatwianie spraw w naszych urzędach?
Awatar użytkownika
Paulina
 
Posty: 604
Rejestracja: pn wrz 05, 2011 12:12 pm
Lokalizacja: okolice

Postautor: Piotr Kandyba » sob wrz 29, 2012 9:37 am

Nie jeszcze się nie spotkaliśmy, ale już po wypowiedziach z kuriera można wiele wywnioskować jak będzie wyglądało podsumowanie. link zamieszczony przez Beatę.
Piotr Kandyba
Radny Powiatu Piaseczyńskiego
www.piotrkandyba.pl
www.facebook.com/piotrkandyba
www.wspolnerazem.pl
Awatar użytkownika
Piotr Kandyba
 
Posty: 108
Rejestracja: śr sty 11, 2012 3:42 pm

Postautor: Paulina » sob wrz 29, 2012 9:48 am

W takim razie, biorę się za czytanie artykułu w Kurierze.
Awatar użytkownika
Paulina
 
Posty: 604
Rejestracja: pn wrz 05, 2011 12:12 pm
Lokalizacja: okolice

Postautor: Piotr Kandyba » sob wrz 29, 2012 10:26 am

Rozmawiałem przed chwilą z Edytą. Zbierzemy najpierw wnioski wszystkich osób uczestniczacych w grze i zrobimy podsumowanie, które pójdzie do samorządów.
Piotr Kandyba
Radny Powiatu Piaseczyńskiego
www.piotrkandyba.pl
www.facebook.com/piotrkandyba
www.wspolnerazem.pl
Awatar użytkownika
Piotr Kandyba
 
Posty: 108
Rejestracja: śr sty 11, 2012 3:42 pm

Postautor: anuleksa » sob wrz 29, 2012 11:35 am

Piotr Kandyba pisze:Rozmawiałem przed chwilą z Edytą. Zbierzemy najpierw wnioski wszystkich osób uczestniczacych w grze i zrobimy podsumowanie, które pójdzie do samorządów.


Musze się przyczepić. Wnioski od kogo? Cztery osoby "sprawne" brały w tym udział, Ty też. Nie możesz znaleźć chwili i opisać jak to wyglądało z Twojej perspektywy, gdy usiadłeś na wózku? Kurier kurierem, ale interesują mnie konkrety.
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Piotr Kandyba » sob wrz 29, 2012 11:48 am

Będą konkrety, prosze o cieprliwość:-).
Piotr Kandyba
Radny Powiatu Piaseczyńskiego
www.piotrkandyba.pl
www.facebook.com/piotrkandyba
www.wspolnerazem.pl
Awatar użytkownika
Piotr Kandyba
 
Posty: 108
Rejestracja: śr sty 11, 2012 3:42 pm

Gra Miejska NA 4 KO£A

Postautor: iTV Piaseczno News » sob wrz 29, 2012 10:25 pm

Obrazek

Gra Miejska NA 4 KO£A polegała na tym, żeby samorządowcy (radni gminy i powiatu) oczyma osób niepełnosprawnych zobaczyli jak "łatwo" poruszać się na wózku inwalidzkim po naszym mieście, odwiedzać urzędy i załatwiać różne sprawy. http://www.itvpiaseczno.pl/reportaze,1,13.18,1294
Awatar użytkownika
iTV Piaseczno News
 
Posty: 1936
Rejestracja: ndz lut 06, 2011 10:14 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Gra Miejska NA 4 KO£A

Postautor: Kacperek » sob wrz 29, 2012 10:45 pm

iTV Piaseczno News pisze:http://www.itvpiaseczno.pl/reportaze,1,13.18,1294

Dziwny montaż filmu, tak jakby został złożony na szybko, aby coś wrzucić na stronę iTV Piseczno. Na początku zamiast dźwięku fontanny, który wszystko zagłusza, lepiej było dać jakąś ścieżkę dźwiękową. Szum fontanny brzmi jak zakłócenia na filmie. Za dużo materiału z malowania graffiti. Zabrakło mi w filmie wywiadu z Piotrem Kandybą, oraz z innymi radnymi po zakończeniu gry, żeby był ich komentarz na gorąco. Zdjęcie pokazuje, że takie wywiady były przeprowadzone.
woytazo pisze:Obrazek
Awatar użytkownika
Kacperek
 
Posty: 1734
Rejestracja: śr maja 13, 2009 5:48 am
Lokalizacja: Powiat Piaseczyński

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości