Rozbudowany plac zabaw przy Kusocińskiego w Piasecznie

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Piaseczno, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Rozbudowany plac zabaw przy Kusocińskiego w Piasecznie

Postautor: PESTKA35 » sob lip 21, 2007 11:47 am

"'Mamy dobrą wiadomość dla najmłodszych mieszkańców i ich rodziców. Wyremontowany w zeszłym roku plac zabaw przy ulicy Kusocińskiego zyskał kolejne nowoczesne urządzenia i nową nawierzchnię. W miejscu starego boiska do koszykówki w ogródku jordanowskim przy ul. Kusocińskiego powstało nowe miejsce do zabawy z piaskową nawierzchnią, pełne nowoczesnych i bezpiecznych urządzeń szwedzkiej firmy Hags. Także plac zabaw przy ul. Fabrycznej zyskał nową nawierzchnię sporządzoną ze specjalnego granulatu gumowego, która zapewni bawiącym się maluchom wysoki poziom bezpieczeństwa. Całkowity koszt tych inwestycji wyniósł 290 tys. zł''

Znalazłam tą wiadomość na stronie "Gmina Piaseczna" i muszę potwierdzić ze mojej dziecko jest strasznie zadowolone, tylko siedzimy teraz na tym ogródku jordanowskim. Zrobili frajdę trochę starszym dzieciom nie tylko.....bo plac Danonkowi to bardziej dla tych mniejszych dzieci a tu mogą wyhasać sie i te starsze........
:D :D :D
"Tylko te drzwi pozostaną zamknięte, do których nie pukałeś."
Awatar użytkownika
PESTKA35
 
Posty: 425
Rejestracja: ndz maja 20, 2007 1:07 pm
Lokalizacja: PIASECZNO

Postautor: Martin » sob lip 21, 2007 11:59 am

Wspominał o tym Marcin Kania w poście: plac zabaw przy Alei Róż w Piasecznie, dokładnie w wypowiedzi:
Marcin KANIA pisze:Kilka dni temu tystąpiłem do władz Miasta i Gminy Piaseczno z wnioskiem o budowę nowego placu zabaw. Obecnie we władaniu Piaseczna są 2 place zabaw: przy Fabrycznej i Kusocińskiego. Z uzyskanych informacji z Wydziału Gospodarki Komunalnej w Piasecznie wynika, że w II i III kwartale 2007 r. prowadzone będą prace związane z rozbudową w/w placów.

Teraz mój syn jest na wakacjach u babci i nawet nie chodziłem po placach zabaw. Widziałem, że przy Kusocińskiego trwały prace. Cieszę się, że zakończyły się prace i dzieci mogą korzystać z powiększonego terenu placu zabaw przy Kusocińskiego. Muszę się też przejść na plac zabaw (między blokami) przy Fabrycznej i zobaczę co tam zrobili. Postaram się zrobić kilka zdjęć, aby pozostali również mogli się o tym dowiedzieć i zobaczyć rozbudowany plac zabaw na zdjęciach.

W takim razie podziękowanie pracownikom Urzędu Gminy Piaseczno, którzy przyczynili się do rozbudowy placów zabaw przy Kusocińskiego i Fabrycznej.
:good:
Ostatnio zmieniony ndz lip 22, 2007 10:49 am przez Martin, łącznie zmieniany 1 raz
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: PESTKA35 » sob lip 21, 2007 12:04 pm

BYłam też przy ul.Fabrycznej i też jest super odnowione....taką nawierzchnię jaka tam jest ,to chyba nie ma w Piasecznie :roll: przynajmniej w pobliżu :D i jest bezpiecznie
"Tylko te drzwi pozostaną zamknięte, do których nie pukałeś."
Awatar użytkownika
PESTKA35
 
Posty: 425
Rejestracja: ndz maja 20, 2007 1:07 pm
Lokalizacja: PIASECZNO

Postautor: Marcin KANIA » sob lip 21, 2007 12:09 pm

Super, maluchy mają wielką frajdę :D
Marcin Kania
Dążę do wyznaczonego celu...

Radny Gminy Lesznowola Powiat Piaseczyński Mysiadło

Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin KANIA
 
Posty: 1687
Rejestracja: pt mar 02, 2007 5:30 pm
Lokalizacja: Mysiadło/Gmina Lesznowola

Postautor: Martin » sob lip 21, 2007 12:10 pm

Dzięki za informację! Przejdę się tam i postaram się uwiecznić na zdjęciach te niezwykłe wydarzenie rozbudowy placu zabaw w Piasecznie!

Teraz idąc tym przykładem - Spółdzielnia Jedność powinna całkowicie odnowić plac zabaw przy Alei Róż. Chyba, że spółdzielnia liczy na kolejną akcję mieszkańców Piaseczna i okolic...
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Marcin KANIA » sob lip 21, 2007 12:12 pm

pomożemy :good:
Marcin Kania
Dążę do wyznaczonego celu...

Radny Gminy Lesznowola Powiat Piaseczyński Mysiadło

Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin KANIA
 
Posty: 1687
Rejestracja: pt mar 02, 2007 5:30 pm
Lokalizacja: Mysiadło/Gmina Lesznowola

Postautor: Martin » sob lip 21, 2007 1:14 pm

Patrząc na zapał Spółdzielni Jedność, raczej są marne szanse na odremontowanie całego placu zabaw przy Alei Róż w Piasecznie. Dobrze, że chociaż Gmina Piaseczno pokazała się z dobrej strony i wykonali kawał dobrej roboty, którą na pewno docenią dzieci i ich rodzice.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: lucja » sob lip 21, 2007 6:28 pm

Wspaniała informacja, że również i urząd gminy Piaseczna zadbał o miejsce zabawy dla dzieci!
Pozdrawiam serdecznie
Łucja
Awatar użytkownika
lucja
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz kwie 08, 2007 3:50 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Martin » ndz lip 22, 2007 11:34 am

Tak jak obiecałem przeszedłem się i zrobiłem kilka zdjęć. Zapraszam do obejrzenia: zdjęcia plac zabaw przy Kusocińskiego i przy Fabrycznej w Piasecznie.
:fotograf:

Informacja: plac zabaw przy Kusocińskiego i Fabrycznej

Zapraszam do pisania waszych opinii o rozbudowanych placach zabaw.
:pisze:
Ostatnio zmieniony pn lip 30, 2007 9:25 pm przez Martin, łącznie zmieniany 1 raz
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: lucja » ndz lip 22, 2007 2:11 pm

śliczne wygląda ten plac zabaw przy Kusocińskiego
:good:
Pozdrawiam serdecznie
Łucja
Awatar użytkownika
lucja
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz kwie 08, 2007 3:50 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Jankes » pn lip 23, 2007 10:33 am

Bardzo ładny plac zabaw macie przy ulicy Kusocińskiego w Piasecznie.
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: kameleon » wt lip 24, 2007 7:34 am

Postarała się gmina Piaseczno i fajnie zrobiła wam place zabaw!
:good:
Kameleon
Awatar użytkownika
kameleon
 
Posty: 548
Rejestracja: pn mar 26, 2007 6:05 pm
Lokalizacja: Warszawa (Ursynów)

Postautor: Katrin » sob lip 28, 2007 2:42 pm

Ten plac zabaw jest naprawdę rewelacyjny i przede wszystkim bezpieczny!
Mój synek uwielbia tam brykać i poznawać kolejne koleżanki :) , a ja muszę mieć oczy dookoła głowy...nigdy nie wiadomo co wpadnie do głowy małemu czterolatkowi.
Awatar użytkownika
Katrin
 
Posty: 184
Rejestracja: czw lut 15, 2007 7:49 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: lucja » pn lip 30, 2007 9:41 pm

W weekend przespacerowałam się na Fabryczną i Kusocińskiego i te place zabaw wyglądają SUPER! Już wiem, gdzie kiedyś będę chodziła ze swoim dzieckiem.
Pozdrawiam serdecznie
Łucja
Awatar użytkownika
lucja
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz kwie 08, 2007 3:50 pm
Lokalizacja: Piaseczno


Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości