Przedszkole Taneczne Piruet Piaseczno

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Piaseczno, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Przedszkole Taneczne Piruet Piaseczno

Postautor: Martin » ndz lip 08, 2007 10:04 am

Już we wrześniu 2007 nastąpi otwarcie nowego przedszkola, które zlokalizowane będzie przy ulicy Nadarzyńskiej 54 w Piasecznie (...)

więcej: Przedszkole Taneczne Piruet w Piasecznie

W naszym mieście jest zapotrzebowanie na żłobki i przedszkola. Nowe przedszkole Piruet opisujemy powyżej, a o nowym żłobku pisaliśmy w informacji: żłobek w Piasecznie. Zapraszam Was do rozmowy.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: kameleon » pn lip 09, 2007 12:10 pm

Twoja informacja Martin wygląda lepiej niż ich strona internetowa. Oprócz tego na ich stronie jest sporo literówek. Może zaproponuj Martin im swoje usługi webmasterskie?
Kameleon
Awatar użytkownika
kameleon
 
Posty: 548
Rejestracja: pn mar 26, 2007 6:05 pm
Lokalizacja: Warszawa (Ursynów)

Postautor: Jankes » wt lip 10, 2007 9:37 am

Kiedyś wspominaliście, że przybywa mieszkańców w Piasecznie a nie ma żłobków i przedszkoli. Teraz widzę otwierane są przedszkola i żłobki. Super.
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Przedszkole Taneczne Piruet w Piasecznie

Postautor: Jakub » sob wrz 08, 2007 8:32 am

Przedszkole Taneczne Piruet w Piasecznie było budowane bardzo szybkim tempem i co się okazało? Wczoraj sąsiadka mówiła mi, że w przedszkolu pękła ściana? Gratuluję wykonawcy budynku i dyrekcji, że chciała bardzo szybko wybudować budynek przedszkola. Czy tak szybko powinno się budować budynki przedszkola???? SZOK!!!!

ANTYREKLAMA PRZEDSZKOLA PIRUET!
:klotnia:

Budynek przedszkolny powinien być budowany powoli i dokładnie, bo to przecież małe dzieci korzystają z tego budynku. Ludzie zastanawiają się teraz, co mają robić z dziećmi, bo skoro teraz pękła ściana, to zaraz zawali się dach!!! Nie postarali się niestety, aby budynek spełniał wszystkie normy bezpieczeństwa :(
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Przedszkole Taneczne Piruet

Postautor: Martin » sob wrz 08, 2007 8:56 am

Jakub pisze:w przedszkolu pękła ściana

Przed chwilą przeczytałem o tym na forum Piaseczna na gazeta.pl, tak więc chyba coś w tym musi być. Sam nie widziałem tego, tak więc nie komentuję.
Jakub pisze:Budynek przedszkolny powinien być budowany powoli i dokładnie, bo to przecież małe dzieci korzystają z tego budynku.

Tutaj masz całkowitą rację. Ten budynek przedszkola był budowany bardzo szybko. Oby nic więcej nie stało się w tym budynku.
Jakub pisze:Ludzie zastanawiają się teraz, co mają robić z dziećmi, bo skoro teraz pękła ściana, to zaraz zawali się dach!

Wcale się nie dziwię, że ludzie się zastanawiają, bo pęknięta ściana może pociągnąć za sobą również inne uszkodzenia. Zależy w jaki sposób pękła i jak szybko uda się im to naprawić?
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Przedszkole Taneczne Piruet Piaseczno

Postautor: Jakub » sob wrz 08, 2007 8:59 am

Martin pisze:Przed chwilą przeczytałem o tym na forum Piaseczna na gazeta.pl

Wlazłem sobie na forum gazeta.pl i według informacji podanych na tamtym forum wychodzi, że przedszkole było budowane przez PIEKUT. Oni budują również bloki mieszkalne! Czyżby PIEKUT szedł w ślady Multi Hekk? Tylko wybudowali a już pękają ściany? Szkoda, żeby budynek przedszkola Piruet powtórzył losy Tytanika!
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Przedszkole Taneczne Piruet w Piasecznie

Postautor: Jankes » pn wrz 10, 2007 9:21 am

Odnalazłem forum na gazeta.pl i tam właścicielka przedszkola informuje, że:
przedszkole.piruet pisze:Budynek ma się bardzo dobrze. Chętnie oprowadzę po obiekcie i mam nadzieję, że szybko sprostuje rozsiewane tu plotki o rzekomych pęknięciach.
Pan Marcin Wojtecki jest solidnym wykonawcą naszego pomysłu. Budowa
została przeprowadzona sprawnie i na czas, za co mogę mu tylko podziękować.

Mimo wszystko uważam, że chyba za szybko budowali ten budynek i zapomnieli, że z budynku będą korzystać dzieci!!!
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości