Powstaje 16 piętrowy blok przy Młynarskiej Piaseczno

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Piaseczno, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Postautor: Misiulka » wt lut 05, 2008 9:14 pm

Witam

właśnie widziałam reklamę, szkoda, że nie pokazali sznurka samochodów jadących obwodnicą
:)

teraz chyba już nie da się nic zrobić, robota wre, chłopaki doszli już do parteru - a pomysł byl głupi i niebezpieczny, bo to stwarza precedens dla innych tego typu inwestycji...
Misiulka
 
Posty: 4
Rejestracja: pt lis 09, 2007 9:18 am

16 piętrowy blok przy Młynarskiej Piaseczno

Postautor: Jankes » śr lut 06, 2008 8:58 am

Filmik Apartamenty SAND CITY TOWER Piaseczno:
http://www.youtube.com/watch?v=FCFO9LjGZmE

Filmik niezły, jednak warto żeby każdy przed zakupem tam mieszkania przejechał się na miejsce, bo tego typu filmy w zetknięciu z rzeczywistością mogą tylko rozczarować.
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

16 piętrowy blok przy Młynarskiej Piaseczno

Postautor: justynka » śr lut 06, 2008 3:01 pm

Jestem ciekawa, kto wprowadzając się z Warszawy będzie chciał zamieszkać w piaseczyńskim wieżowcu?
Chociaż, na pewno widoki będą niezłe z 16 piętra. ;)
Justyna
justynka
 
Posty: 1096
Rejestracja: pt sty 18, 2008 11:04 am
Lokalizacja: Piaseczno

16 piętrowy blok przy Młynarskiej

Postautor: Jakub » śr lut 06, 2008 6:53 pm

justynka pisze:Jestem ciekawa, kto wprowadzając się z Warszawy będzie chciał zamieszkać w piaseczyńskim wieżowcu?

Justynka, ludzie uciekają z Warszawy i decydują się na zakup mieszkania m.in. w Piasecznie ze względu na cenę. Mało kto patrzy na plan zagospodarowania przestrzennego, rozrywkę i całą okolicę. Piaseczno cały czas spełnia rolę tylko i wyłącznie noclegowni dla ludzi pracujących w Warszawie. CCC CENA CZYNI CUDA i ludzie kupują mieszkania w piaseczyńskich mrówkowcach.
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

16 piętrowy blok przy Młynarskiej

Postautor: justynka » czw lut 07, 2008 10:01 am

Jakub pisze:ludzie uciekają z Warszawy i decydują się na zakup mieszkania m.in. w Piasecznie ze względu na cenę.

Zgadzam się, że w Piasecznie kusi cena mieszkań, ale ja wolałam niskie budownictwo niż wieżowce, których miałam dosyć po kilku latach mieszkania w Warszawie. Czy ta firma chce z Piaseczna zrobić drugi Ursynów?
Justyna
justynka
 
Posty: 1096
Rejestracja: pt sty 18, 2008 11:04 am
Lokalizacja: Piaseczno

16 piętrowy blok przy Młynarskiej

Postautor: Jankes » czw lut 07, 2008 10:14 am

Zgadzam się, że w Piasecznie kusi cena mieszkań

Mnie jeszcze Piaseczno nie skusiło. ;)
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

16 piętrowy blok przy Młynarskiej

Postautor: kameleon » czw lut 07, 2008 11:58 am

Jakub pisze:CCC CENA CZYNI CUDA

CCC zawsze mi się kojarzyło z butami, ale faktycznie hasło też pasuje do sytuacji cen mieszkań w Piasecznie i kusząco niskich cen :)
Kameleon
Awatar użytkownika
kameleon
 
Posty: 548
Rejestracja: pn mar 26, 2007 6:05 pm
Lokalizacja: Warszawa (Ursynów)

Postautor: Invidia » czw lut 07, 2008 9:56 pm

Popatrzcie na zabudowę sprzed kilku/kilkunastu lat w Piasecznie...
Osiedle Lech mogłoby być wzorem do naśladowania, dobrze rozplanowane, solidnie zbudowane, parkingi, dobra droga dojazdowa...

A tu przyszedł taki Multi Hekk i zaczął stawiać buble - najpierw "Titanic", potem całe osiedle "Słowicza", i na tym nie koniec, zaczyna brakować miejsca w okolicy więc budują jak najwyżej bo liczy się jak największy metraż(bo 1m mieszkania to ok. 4 - 7tys.) więc każde dodatkowe pięterko jest w cenie :evil:
Invidia
 
Posty: 106
Rejestracja: czw lut 07, 2008 4:57 pm
Lokalizacja: Piaseczno

SAND CITY TOWER Piaseczno

Postautor: Jankes » pn lut 11, 2008 1:27 pm

Invidia pisze:Osiedle Lech mogłoby być wzorem do naśladowania, dobrze rozplanowane, solidnie zbudowane, parkingi, dobra droga dojazdowa...

No właśnie Osiedle Lech mogło być wzorem do naśladowania, ale to właśnie firma która wybudowała Osiedle Lech teraz obok buduje ten 16 piętrowy blok tzw. SAND CITY TOWER To przecież, jedna i ta sama firma....
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Invidia » ndz lut 17, 2008 10:45 pm

No cóż, możemy się pocieszać, że przynajmniej nie zacznie się sypać jak bloki Multi Hekk-a 8)

A swoją drogą to pracuję na wysokościach więc może będę miał coś do roboty przy tym wieżowcu, jakieś mycie i te sprawy... :lol: więc powodów do narzekań nie mam. Problemem będą pewnie korki bo tuż przy obwodnicy stoi a tam już jest ciaśniutko...
Invidia
 
Posty: 106
Rejestracja: czw lut 07, 2008 4:57 pm
Lokalizacja: Piaseczno

SAND CITY TOWER Piaseczno

Postautor: justynka » pn lut 18, 2008 9:50 am

Invidia pisze:możemy się pocieszać, że przynajmniej nie zacznie się sypać jak bloki Multi Hekk-a

Ostatnio jakość budowanych bloków przez Multi Hekk jest lepsza. Jestem ciekawa jak poradzi sobie ta firma, która do tej pory budowała niskie budownictwo (Osiedle Lech), a teraz rzucili się na najwyższy budynek w Piasecznie (SAND CITY TOWER).
Justyna
justynka
 
Posty: 1096
Rejestracja: pt sty 18, 2008 11:04 am
Lokalizacja: Piaseczno

Powstaje 16 piętrowy blok przy Młynarskiej Piaseczno

Postautor: teresa » sob maja 17, 2008 7:44 am

Przejeżdżałam dziś obok budującego się bloku i widziałam ogromny bilbord, że sprzedają mieszkania w niewiarygodnie niskich cenach. Chyba nie mają chętnych na mieszkania w najwyższym bloku w Piasecznie ;)
Teresa
teresa
 
Posty: 1076
Rejestracja: wt lis 06, 2007 11:32 am
Lokalizacja: Piaseczno

Powstaje 16 piętrowy blok przy Młynarskiej Piaseczno

Postautor: Jakub » sob maja 17, 2008 3:41 pm

Blok zaczął powstawać w wielkim bumie na mieszkania. Teraz sytuacja ustabilizowała się i deweloperzy ponownie muszą robić promocje, aby zachęcić kogoś do zakupu mieszkania.
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Tulipano_0602 » pn maja 19, 2008 9:55 am

Jeśli kupować w tym wieżowcu to na jak najwyższych piętrach.
Jeśli spotka go los Titanika (przecież jest większy i cięższy, więc i większy nacisk na podłoże) to parter i pierwsze piętro zostanąpiwnicą, 2 sutereną, a 3 parterem. Perspektywicznie trzeba brać od 4 piętra...

:lol:
Tulipano_0602
 
Posty: 724
Rejestracja: ndz maja 04, 2008 8:29 pm

Powstaje 16 piętrowy blok przy Młynarskiej Piaseczno

Postautor: justynka » pn maja 19, 2008 10:02 am

Do odważnych świat należy, ale ja nie kupiłabym mieszkania w tym 16 piętrowym bloku.
Justyna
justynka
 
Posty: 1096
Rejestracja: pt sty 18, 2008 11:04 am
Lokalizacja: Piaseczno

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

cron