Powstaje 16 piętrowy blok przy Młynarskiej Piaseczno

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Piaseczno, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Postautor: Jakub » pt lip 13, 2007 7:33 pm

Nie znalazłem czasu, żeby zadzwonić ale widzę że na ich stronie pojawiły się już wszystkie informacje o tej inwestycji.
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Martin » pt lip 13, 2007 8:22 pm

Informacje i wizualizacje pojawiły się już na stronie. Cena mieszkań jest zachęcająca: DO KOńCA LIPCA CENA 5.400,00 zł. ZA METR www.artinzki.pl/promocja.html Jednak nie chciałbym mieszkać przy drodze krajowej 79... chociaż domyślam się, że widoki z wyższych pięter będą mieli niezłe.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Jakub » sob lip 14, 2007 11:06 am

Martin pisze:DO KOńCA LIPCA CENA 5.400,00 zł. ZA METR

Korzystna cena. Szkoda, że nie mam oszczędności bo zainwestowałbym w mieszkanko pod wynajem.
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Jankes » pn lip 16, 2007 5:34 pm

To co kupujecie tam mieszkania?
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Martin » pn lip 16, 2007 7:43 pm

Jankes pisze:kupujecie tam mieszkania?

Ja nie kupuję tam mieszkania, ale jeżeli powstanie ten wieżowiec w Piasecznie, to będę chciał wejść na najwyższe piętro, aby obejrzeć panoramę Piaseczna z 16 pietra.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Martin » wt lip 17, 2007 3:31 pm

Pod informacją: szesnastopiętrowy blok w Piasecznie, w komentarzu pojawiła się wypowiedź przedstawiciela firmy Artin.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Jakub » wt lip 17, 2007 7:31 pm

Martin pisze:w komentarzu pojawiła się wypowiedź przedstawiciela firmy Artin

Proszę bardzo i na ten serwis trafili właściciele inwestycji :)
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Jankes » pt lip 20, 2007 8:26 am

Przejeżdżałem obok i widziałem, że już zaczynają grodzić teren. Tak więc prace nad wysokim blokiem - lada dzień się rozpoczną.
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: kameleon » pt lip 20, 2007 3:02 pm

Czytaliście komentarze pod informacją: szesnastopiętrowy blok w Piasecznie? Niezła dyskusja jest pod informacją.
Kameleon
Awatar użytkownika
kameleon
 
Posty: 548
Rejestracja: pn mar 26, 2007 6:05 pm
Lokalizacja: Warszawa (Ursynów)

Postautor: lucja » pt lip 20, 2007 8:14 pm

Czytałam komentarze i muszę wam powiedzieć, że w tym serwisie zrobiliście dużą reklamę dla tej inwestycji, bo sporo osób które znam znalazły tą informację i teraz planują kupić tam mieszkania. Blok mi się podoba na projekcie. Ciekawe jak będzie wyglądał w rzeczywistości po wybudowaniu?
Pozdrawiam serdecznie
Łucja
Awatar użytkownika
lucja
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz kwie 08, 2007 3:50 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Martin » sob lip 21, 2007 9:42 am

lucja pisze:Blok mi się podoba na projekcie.

Blok wygląda atrakcyjnie, ale czy zauważyliście brak balkonów?
http://www.artinzki.pl/wiza.html
Mieszkałem przez 1,5 roku w samym centrum Warszawy na Wspólnej i nie miałem tam balkonu. Była to dla mnie istna męczarnia. Oczywiście dla tych, którzy swoje mieszkanie traktują jako sypialnię, na pewno nie będzie to przeszkadzało. Dla mnie mieszkanie bez balkonu nie ma już takiej wartości.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: lucja » sob lip 21, 2007 6:27 pm

Faktycznie nie zwróciłam uwagi na brak balkonów. Dla mnie brak balkonu to też duży minus :(
Pozdrawiam serdecznie
Łucja
Awatar użytkownika
lucja
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz kwie 08, 2007 3:50 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: żONA » pn lip 23, 2007 6:55 am

Witam!Dawno mnie tu nie było.Najpierw urlop,póżniej nawał obowiązków,ale do rzeczy.Zauważyłam,że owy budynek budzi ogromne kontrowersje!Według mojego skromnego zdania wygląda mi on na biurowiec a nie miejsce do zamieszkania (tym bardziej z dziećmi),aczkolwiek projekt bardzo mi się podoba.tylko lokalizacja zupełnie do niego nie pasuje.Zastanawiam się jak będą wyglądały ściany za parę lat przy takim natężeniu ruchu,zwłaszcza po przebudowie obwodnicy.Urodziłam się w Piasecznie i kiedy wracam pamięcią do lat dziecięcych,to widzę te puste ulice,zabawy dzieciaków na podwórkach bez ogrodzenia itp.Podczas zimy na ul.Kilińskiego jeżdziliśmy na łyżwach!!!Wtedy ulica ta wogóle nie była uczęszczana.A teraz przybyło domów,bloków itp.Osobiście mieszkam w jednym z bloków na kameralnym osiedlu o niskiej zabudowie,gdzie znajduje się palc zabaw,trochę zieleni i gdy wychodzę na balkon czuję się jak na wsi.Cisza,spokój.Podsumowując :budynek ładny,lecz nie widziałabym tam miejsca dla siebie,chyba,że jak już wcześniej wspomniałam przeznaczony byłby jako biurowiec.
Pozdrawiam żONA
żONA
 
Posty: 29
Rejestracja: sob maja 12, 2007 10:35 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: trzyfx » pn lip 23, 2007 10:03 am

A swoją drogą to mogliby trochę bardziej się postarać... nie tak wyglądają strony www apartamentowców.

O ile budynek mi się podoba, to strona www jest do bani, a to wbrew pozorom ma spore znaczenie.

żeby nie było że tylko robimy im reklamę:)
trzyfx
 
Posty: 241
Rejestracja: pn mar 05, 2007 2:14 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Jankes » pn lip 23, 2007 10:30 am

3fx pisze:nie tak wyglądają strony www apartamentowców

Zgadzam się z Tobą. Stronę mają zrobioną po amatorsku :) Reklamę sobie robią, ale powinni się postarać i zrobić wypasioną stronę, która swoim wyglądem przyciągnie klientów. Obecna wersja ich strony skutecznie odstrasza.
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron