Piaseczno: prywatne żłobki i przedszkola w Piasecznie

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Piaseczno, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Piaseczno: prywatne żłobki i przedszkola w Piasecznie

Postautor: Roza Azabea » pn sty 11, 2010 12:25 pm

Witam,

chcę się dowiedzieć, do którego z prywatnych żłobków lub przedszkoli (klubów) najlepiej posłać dwulatka?
Może Wasze dzieci uczęszczają do takich placówek, co polecacie?
Roza Azabea
 
Posty: 1
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:17 pm

prywatne żłobki i przedszkola w Piasecznie

Postautor: kinga » pn sty 11, 2010 12:32 pm

Dobre opinie słyszałam na temat Brzdąca
www.brzdac.com.pl

Zapoznaj się z ich ofertą i przejdź się tam osobiście ze swoim Brzdącem. :)
Awatar użytkownika
kinga
 
Posty: 146
Rejestracja: czw lip 05, 2007 10:38 am
Lokalizacja: Józefosław

prywatne żłobki i przedszkola w Piasecznie

Postautor: kornelia » pn sty 11, 2010 8:38 pm

Jeśli chodzi o Brzdąca to mam mieszane uczucia. Moja córka miała tam chodzić, tez słyszałam o tym miejscu dobre opinie. Wysłałam jednak córkę do przedszkola Panda i jestem bardzo zadowolona z wyboru. Później słyszałam niezbyt pochlebne opinie od moich sąsiadek wiec teraz bardzo się ciesze ze jednak nie posłałam tam córki.
Awatar użytkownika
kornelia
 
Posty: 222
Rejestracja: pn sty 28, 2008 12:09 pm
Lokalizacja: piaseczno

prywatne żłobki i przedszkola w Piasecznie

Postautor: Ivona » wt sty 12, 2010 3:05 pm

Polecam Brzdąca z Piaseczna.
Awatar użytkownika
Ivona
 
Posty: 466
Rejestracja: wt sty 12, 2010 2:59 pm
Lokalizacja: Piaseczno

żłobek piaseczno

Postautor: Tulipano_0602 » czw sty 14, 2010 9:32 am

"Nibylandia" w okolicach ulicy Puławskiej/Geodetów.
Kupę zalet, ale też ceny niewąskie. Drogo, naprawdę drogo.

http://www.nibylandia.com/
Tulipano_0602
 
Posty: 724
Rejestracja: ndz maja 04, 2008 8:29 pm

Zapraszam do domowego mini żłobka Bajkowe Nutki

Postautor: bajkowe nutki » śr lut 10, 2010 4:59 pm

Zapraszamy do Bajkowych Nutek, fachowa opieka dla maluszków, ciekawe zajęcia edukacyjne, gimnastyka z fizjoterapeutą, stała opieka logopedy, porady psychologa. W naszej Akademii mamy miejsce dla dwadzieściorga maluszków, którymi opiekuje się pięć cioć z wykształceniem medycznym lub pedagogicznym. Gwarantujemy ciepłą, rodzinną, domową atmosferę i indywidualne podejście do każdego dziecka. Do dyspozycji naszych podopiecznych jest duża sala zabaw, sypialnia, pokój dla maluszków i ogródek.
Zapraszamy serdecznie.
Dla chętnych zapisujących się w lutym rabat na wpisowe 25 %
Dominika Chylińska 504 057 529
www.bajkowenutki.pl
info@bajkowenutki.pl
bajkowe nutki
 
Posty: 24
Rejestracja: pn lis 03, 2008 10:05 pm

żłobek piaseczno

Postautor: Filipeciek » pt mar 05, 2010 1:01 pm

Witam!
Mój synek chodzi od roku do Ali i Kota na ul. Zgoda. jestem Bardzo zadowolona. Dodatkowym atutem są kamery, dzięki którym mogę w ciągu dnia obserwować swoje dziecko i partrzeć jak się bawi i czy zjadł obiadek. Taka możliwość jest naprawę super.
Filipeciek
 
Posty: 1
Rejestracja: wt lis 17, 2009 10:05 am

Zapraszamy do odwiedzenia Przedszkola Tęczowa Kraina

Postautor: teczowa kraina » czw kwie 01, 2010 2:32 pm

Witam,

Zapraszamy do odwiedzin w naszym kameralnym przedszkolu Tęczowa Kraina. Przyjmujemy dzieci od 2,5 lat, więc warto sprawdzić naszą ofertę :D
Mieścimy się w centrum Piaseczna przy Warszawskiej 30. Dysponujemy miejscami w dwóch grupach po max 15 dzieci i maluszki czują się u nas bardzo bezpieczne.

pozdrawiamy

Teczowa Kraina
Warszawska 30
05-500 Piaseczno
tel 0501 105 413
www. teczowakraina-przedszkole.pl
teczowa kraina
 
Posty: 2
Rejestracja: czw kwie 01, 2010 2:19 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: bajkowe nutki » wt kwie 13, 2010 3:43 pm

Zapraszam wszystkich do zapoznania się z ofertą Bajkowych Nutek, oprócz grupy żłobkowej mamy również grupę przedszkolną dla maluchów od 2,5 r
Zapraszamy do naszej nowej kolorowej siedziby przy ul. Dzikiej Róży 25, Józefosław. Mamy jedną grupę żłobkową max 8 dzieci i jedną przedszkolną max 12 dzieci. Jesteśmy w trakcie rejestracji jako punkt przedszkolny, realizujemy program men. Stała opieka pielęgniarki, fizjoterapeuty i psychologa. Dla chętnych monitoring. Zapraszamy!
504 057 529 Dominika Chylińska
www.bajkowenutki.pl
bajkowe nutki
 
Posty: 24
Rejestracja: pn lis 03, 2008 10:05 pm

Przedszkole Blue Bell w Konstancinie

Postautor: Blue Bell » czw maja 20, 2010 10:38 am

Zapraszam bardzo serdecznie do odwiedzenia Przedszkola Blue Bell.

W przestronnym budynku (450 mk) przygotowaliśmy dla dzieci kolorowe i funkcjonalne sale.

Gotujemy we własnej kuchni zdrowe i pyszne posiłki, które nasi podopieczni zjadają ze smakiem w specjalnie urządzonej do tego celu jadalni.

Możemy się pochwalić wspaniałym ogrodem (ponad 1500 mk), w którym jest dużo bezpiecznych zabawek dla dzieci.

W niepogodę dzieci mogą się "wyszaleć" w sali sportowej i baletowej.

Profesjonalna kadra dba o rozwój każdego dziecka.

Przyjmujemy od 2,5 do 6 lat.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na zajęcia adaptacyjne w Poniedziałki od 16-tej do 18- tej. Prosimy o zgłoszenia telefoniczne.

Gorąco polecam i zachęcam!

Joanna Gilewska-Turska +48 609-446-131
www.przedszkole-bluebell.pl
Blue Bell
 
Posty: 2
Rejestracja: czw maja 20, 2010 10:20 am

nowe przedszkole KOALA w Piasecznie

Postautor: przedszkole Koala » pt maja 21, 2010 2:30 pm

Punkt przedszkolny i sala zabaw KOALA będą działały od września 2010 jako przedszkole KOALA w godz. 7-18. Przedszkole znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji w centrum Piaseczna a jednocześnie w kameralnym, zielonym zakątku parku miejskiego. Zainteresowanych rodziców zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedszkola na www.koala.com.pl. Zapisy już trwają!

Anna Malec
605 343 858
przedszkole Koala
 
Posty: 3
Rejestracja: pt maja 21, 2010 2:26 pm

żłobek piaseczno

Postautor: Loxia » wt lip 13, 2010 6:15 pm

wyciągam bo być może niedługo będę się interesować mocniej :)
szukam opinii nt. żłobków w Piasecznie.
ktoś coś wie nt żłobka Ala i Kot na Zgoda?
czy do żłobka można zapisać dziecko w trakcie roku? czy jak w szkole obowiązuje rok szkolny?
Magda
+ bąble
Awatar użytkownika
Loxia
 
Posty: 134
Rejestracja: pt mar 05, 2010 2:18 pm

Bajkowe Nutki- żłobek-Piaseczno

Postautor: bajkowenutki » wt gru 28, 2010 12:38 pm

Witam serdecznie Zapraszam Panstwa do naszej nowej placowki " Bajkowe Nutki". Działamy z powodzeniem już prawie rok. Nasze dzieciaczki spędzają miło i kreatywnie swój czas w obecnosci wykwalifikowanych opiekunek. Dysponujemy wspanialymi zabawkami, ogródkiem i duzym placem zabaw, w którym dzieci spędzają dużo czasu. Prowadzimy zajęcia muzyczne, odwiedzają nas teatrzyki, tańczymy, śpiewamy i dobrze się bawimy. Dbamy o dobro naszych dzieci.
Zapraszam na naszą stronę internetową:
www.bajkowenutki.pl
bajkowenutki
 
Posty: 1
Rejestracja: wt gru 28, 2010 12:14 pm

żłobek piaseczno

Postautor: rozowe okulary » pn sty 03, 2011 11:34 am

polecam Pandę z autopsji:)))) w sensie moj synek tam chodzi juz 4 rok. i jestesmy baardzo zadowoleni ( oczywiscie oprocz wysokosci czesnego, ale tak to chyba wszyscy mają:)))) :fala: a jezeli chodzi o zlobki to Brzdąca. właścicielką jest pani Małgosia żero, swietny rehabilitant ( włascicielka tez poradni psychologicznej na Pawiej- ktorą tez z czystym sumieniem mogę polecic!!!) :good:
Prywatna świetlica Różowe Okulary
www.rozoweokulary.com
Awatar użytkownika
rozowe okulary
 
Posty: 123
Rejestracja: ndz maja 17, 2009 6:48 pm
Lokalizacja: Piaseczno

żłobek piaseczno

Postautor: rozowe okulary » pn sty 03, 2011 11:37 am

"czy do żłobka można zapisać dziecko w trakcie roku? czy jak w szkole obowiązuje rok szkolny?"

jezeli jest taka potrzeba to zawsze mozesz zapisac dziecko do żłobka, przedszkola czy szkoły. w prywatnych instytucjach wogole nie ma problemu, ale mysle,ze i w państwowych tez nie! ( to jedynie dla dziecka moze byc baardzo stresujące, jak kazda zmiana, jak mi powiedziała znajoma pani psycholog!)
Prywatna świetlica Różowe Okulary
www.rozoweokulary.com
Awatar użytkownika
rozowe okulary
 
Posty: 123
Rejestracja: ndz maja 17, 2009 6:48 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Następna

Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości