Gdzie zamówić meble na wymiar?

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Piaseczno, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

meble na wymiar piaseczno

Postautor: aga77 » ndz mar 14, 2010 6:13 pm

Mnie też robił meble do kuchni i szafę wnękową do przedpokoju jeden pan, który we wtorek i piątek przyjeżdża do Piaseczna na targowisko.
Cała brygada pochodzi ze Skaryszewa-to w okolicach Radomia.Nie przeszkadza im jednak odległość, skoro zaszyli sie aż tutaj.Wybrałam jednak tego gościa, bo poleciła mi go koleżanka, której na Targówku robił meble.Sama bym nie zaryzykowała.W sumie drzwiczki i blaty to zamawiają z BRW, reszta jest ich.Nie są perfekcyjni, ale cenowo, terminowo i wykonanie ogólnie ok.
Słyszeliście o firmie BOG-FRAN?Macie takie meble?
Szkoda, że w okolicach Piaseczna nie ma (chyba) tej firmy, jest ok i tańsza niż BRW, czy Agata.
aga77
 
Posty: 33
Rejestracja: pt mar 12, 2010 8:04 am
Lokalizacja: Piaseczno

meble na wymiar piaseczno

Postautor: aga77 » śr mar 17, 2010 8:11 am

Kolezanka poleciła mi jednego z tych, którzy stoją na targowisku we wtorek i piątek.Jestem zadowolona.Doradzą, są terminowi i prawie idealni w wykonaniu.Oni są ze Skaryszewa (koło Radomia) i pojadą wszędzie-pomierzą, zrobią na miejscu kosztorys.Robią meble kuchenne i szafy wnękowe.Blaty kuchenne i fronty drzwiczek biorą z BRW.
aga77
 
Posty: 33
Rejestracja: pt mar 12, 2010 8:04 am
Lokalizacja: Piaseczno

Meble na wymiar

Postautor: gobus1 » czw wrz 01, 2011 2:22 am

Polecam centrum meblowe. Tam znajdziesz solidnego stolarza, zakład meblowy, który zrobi każde meble na wymiar: meble kuchenne, łazienkowe, pokojowe do biura itd.
Ostatnio zmieniony czw mar 23, 2017 11:24 am przez gobus1, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
gobus1
 
Posty: 6
Rejestracja: śr lut 24, 2010 4:57 am

Gdzie zamówić meble na wymiar?

Postautor: arek112 » czw gru 17, 2015 1:20 pm

ja z żoną meble na wymiar zamawiałem w firmie meblestefanski.pl
arek112
 
Posty: 3
Rejestracja: pt maja 30, 2014 4:31 pm

Gdzie zamówić meble na wymiar?

Postautor: januszpogorzelski0 » czw gru 24, 2015 11:20 am

Obecnie bardzo często miejscem zakupu mebli jest sklep internetowy allemeble.com w sieci jest bardzo bogata oferta mebli do każdego wnętrza. W niektórych przypadkach trzeba kupić meble na wymiar, dzięki czemu są lepiej dopasowane ale trzeba się liczyć z większą ceną.
januszpogorzelski0
 
Posty: 9
Rejestracja: pn cze 02, 2014 2:06 pm

Gdzie zamówić meble na wymiar?

Postautor: małgonia » pn sie 22, 2016 7:27 pm

Polecam wam firmę z pod Piaseczna - Meble Fromex. Świetni fachowcy, dokładni, wykorzystują wysokiej jakości materiały, mają świetne nowoczesne techniki wykonania, moja kuchnia wygląda fenomenalnie i zapłaciłam za nią połowę taniej niż powinnam mówiąc szczerze. Jak szukacie kogoś godnego polecenia do śmiało dzwońcie. Pan właściciel 690-000-262
małgonia
 
Posty: 1
Rejestracja: sob sie 20, 2016 1:11 pm

Gdzie zamówić meble na wymiar?

Postautor: lorien » śr paź 12, 2016 7:29 pm

W Warszawie na Sokołowskiej jest dobre miejsce, gdzie można zamówić meble na wymiar do każdego pomieszczenia. To ArtCore Studio artcorestudio.pl - można też przyjść z własnym projektem i go zrealizują albo po prostu poprosić o projekt w ramach ceny mebli z dowozem i montażem.
lorien
 
Posty: 12
Rejestracja: wt lip 07, 2015 8:44 pm

Gdzie zamówić meble na wymiar?

Postautor: Jaba » wt lip 25, 2017 8:25 am

Na Suflerskiej w Warszawie jest bardzo solidna firma - Mebel Serwis mebelserwis.pl Znajdziesz tam meble na wymiar niemal, do każdego pomieszczenia w mieszkaniu
Jaba
 
Posty: 6
Rejestracja: śr gru 16, 2015 3:54 pm

Gdzie zamówić meble na wymiar?

Postautor: dzessie » śr mar 28, 2018 9:23 am

Najlepiej przejść się po kilku sklepach z meblami na wymiar oraz porównać sobie co mają do zaoferowania. Popytać się również o to jakie systemy w swoich meblach stosują (droższe systemy będą swoje kosztowały...).

Warto jest równiez rozejrzeć się czasami w sklepach internetowych. Może się okazać, że takie sklepy mają wiekszy wybór mebli i o wiele krozystniejsze ceny w tym względzie.
Na przykład ten sklep: meblearkadius.pl
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 689
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Gdzie zamówić meble na wymiar?

Postautor: monika89 » sob cze 23, 2018 10:23 am

A jeżeli chodzi o meble biurowe, na dokumenty i inne tego typu sprawy. Zastanawiamy się nad prawdziwym drewnem. Pytanie, jakie mogą być koszta? Bo drewno chyba nie jest tanie?
Przeglądam jeszcze oferty w popularnych sklepach meblowych np na domar.pl/sklep/aa-mebel-ochmann/
Generalnie twardy orzech do zgryzienia.
monika89
 
Posty: 275
Rejestracja: pn mar 19, 2018 9:28 am

Gdzie zamówić meble na wymiar?

Postautor: guczi » pt sie 31, 2018 6:47 pm

A może lepiej kopic jakieś ładne tutaj masz wiele inspiracji np czerwonamaszyna.pl/blog/japandi/ Styl scandi jest nam doskonale znany - pokochaliśmy jego prostotę i elegancję, która z tej prostoty wynika. Funkcjonalne podejście do życiowej przestrzeni to jego domena, a jasne kolory to znak rozpoznawczy. Skandynawski pragmatyzm przejawia się w ograniczeniu wyposażenia wnętrz do rzeczy o praktycznym zastosowaniu. Skandynawowie chcą się otaczać przedmiotami wygodnymi w użyciu, które przy okazji mają być estetyczne - nie odwrotnie.
guczi
 
Posty: 4
Rejestracja: pt cze 29, 2018 4:15 pm

Gdzie zamówić meble na wymiar?

Postautor: Kozaczek » śr kwie 10, 2019 9:51 am

Meble na wymiar tanie nie są . Obecnie jest bardzo wiele sklepów z meblami, tak wiec czasami lepiej jest zorientowac się jakie są ceny mebli biurowych niż mebli na wymiar. Jest tak dużo pozycji, że czasami bardzo dobrze można je dopasować do wymiarow pomieszczenia. No i plusem tutaj na pewno jest czas.Gotowe meble możemy mieć już za kilka dni, podczas gdy na meble na wymiar będziemy czekali kilka dobrych miesięcy oraz nie będziemy mieli pewności czy na pewno spełnią nasze oczekiwania.
Meble na wymiar polecam zdecydowanie do gastronomiii:
https://biznews.com.pl/biznes/18204-kla ... -na-wymiar
Ostatnio zmieniony czw wrz 26, 2019 6:16 am przez Kozaczek, łącznie zmieniany 1 raz
Kozaczek
 
Posty: 477
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am

Gdzie zamówić meble na wymiar?

Postautor: monika89 » pt lip 26, 2019 10:36 am

Różnice cenowe w meblach na wymiar potrafią być bardzo duże tak więc dobrze porównać sobie oferty cenowe wielu firm, zwróćcie tutaj jednak uwagę nie tylko na cenę ale to jakie zawiasy zastosowali oraz jakiej jakości fronty kuchenne. No i na to czy kuchnia sie Wam podoba bo projekt również ma znaczenie.

Polecam celować głównie w spokojne,neutralne kolory Takie kolory nie powinny wyjść z mody, są zawsze popularne. Jeśli zdecydujecie się na kuchnie przykładowo w kolorze czerwonym to za rok może sie Wam już nie podobać. Świetnie wygląda na przykład ta kuchnia:
http://fronty-skandynawskie.pl
Obrazek
monika89
 
Posty: 275
Rejestracja: pn mar 19, 2018 9:28 am

Re: Gdzie zamówić meble na wymiar?

Postautor: pelek » pt lis 08, 2019 10:20 am

A ja nie wyobrażam sobie w chwili obecnej innych mebli - jak te na wymiar. I powiem wam, że wcale nie wychodzi to dużo więcej (mówię o wersji minimalistycznej) niż meble kupowane w sklepie.
Generalnie fajne jest to, że można je indywidualnie zaprojektować. Mi od zawsze podobały się białe jasne klimaty - coś takiego jak tutaj
Nie lubię ciemnych i jaskrawych kolorów. Biały jest po prostu praktyczniejszy. https://woodworks-studio.pl/
Obrazek
pelek
 
Posty: 316
Rejestracja: pn sie 31, 2015 9:13 am

Poprzednia

Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron