EMPiK PIASECZNO Puławska 46

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Piaseczno, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Postautor: Martin » ndz sie 12, 2007 10:44 pm

Funkadelic pisze:Otwieramy 16 sierpnia w czwartek

Nareszcie! Miejmy nadzieję, że "chyba" z Twojego postu okaże się w rzeczywistości: NA PEWNO! :)
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Jankes » pn sie 13, 2007 10:39 am

Funkadelic pisze:Otwieramy 16 sierpnia w czwartek

Super news. Czekam z niecierpliwością na czwartek :)
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Martin » czw sie 16, 2007 7:57 pm

Podobno EMPiK w Piasecznie został otwarty, ale nie miałem czasu przejść się i sprawdzić.
Postaram się jutro zobaczyć.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: lucja » czw sie 16, 2007 8:15 pm

Trzeba będzie wybrać się do EMPiKu podczas sobotnich zakupów w Auchan Piaseczno :)
Pozdrawiam serdecznie
Łucja
Awatar użytkownika
lucja
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz kwie 08, 2007 3:50 pm
Lokalizacja: Piaseczno

EMPiK w Piasecznie

Postautor: Jakub » czw sie 16, 2007 9:56 pm

Miałem podjechać do Auchan, ale niestety szef mnie przytrzymał w robocie. To już pewne, że otworzyli EMPiK w Piasecznie?
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Jankes » pt sie 17, 2007 8:39 am

Martin pisze:Podobno EMPiK w Piasecznie został otwarty

To już pewne na 100%?
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

EMPiK w Piasecznie

Postautor: Martin » sob sie 18, 2007 12:16 pm

Ci co lubią takie okazje oraz promocje, powinni udać się do piaseczyńskiego EMPiKu w następny weekend.

W dniach: 25 i 26 sierpnia będzie tam wyjątkowa promocja: kupując 3 produkty z oferty EMPiKu zapłacisz za 2! Szczegóły w EMPiKu.

p.s. źródło informacji: reklama EMPiKu w Kurierze Południowym nr 31.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: michalpias » sob sie 18, 2007 5:39 pm

Witam, :D
Nie to żebym miał coś przeciw EMPiK-owi, ale skąd u Was takie "ciśnienie"? ;) Przeca w Fashion House jest Traffic, więc nie trzeba za książkami ganiać po Wawie. Ich oferta jest raczej porównywalna... no chyba że w Traffic-u pozycje też są na zasadach "outletowych" :>

Pozdrawiam
Pozdrawiam
Michał
michalpias
 
Posty: 29
Rejestracja: pt sie 17, 2007 2:00 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: sharmlover » sob sie 18, 2007 6:30 pm

Ja na przyklad poszukuje biezacej prasy dotyczacej rynku chemicznego oraz naftowego itp, a wydawcy oglaszaja jako miejsce gdzie mozna zakupic tyt., ktore mnie interesuja wlasnie EMPiK :( tak wiec chociaz bardzo bym chciala kupic to, co mnie interesuje w lokalnym sklepie bez wycieczki :wink: do Auchan - niestety bede musiala sie wyrwac z domowych pieleszy. :x
Michalpias - witej na forum. :piwko:
Awatar użytkownika
sharmlover
 
Posty: 636
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 5:40 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

EMPIK kontra Traffic

Postautor: Martin » sob sie 18, 2007 8:12 pm

Witam serdecznie michalpias na prywatnym forum powiatu.
michalpias pisze:w Fashion House jest Traffic

Dzięki temu, mamy teraz możliwość porównania oferty obu sklepów: EMPIK i Traffic. Dobrze, że Auchan w którym jest Empik, jest blisko Fashion House w którym jest Traffic. Mam w planach zakup kilku rzeczy i porównam sobie ofertę cenową. EMPIK kontra Traffic. Im większa konkurencja na rynku, tym lepiej dla klientów (dla nas).
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

EMPiK w Piasecznie konta Auchan Piaseczno

Postautor: Katrin » ndz sie 19, 2007 1:31 pm

Dziś chciałam kupić najnowszą płytę: Anna Maria Jopek - Id. Sprawdziłam cenę w piaseczyńskim Empiku i na dziale płyt w Auchan Piaseczno. Jak się okazało ta sama płyta w Empiku kosztuje ~43 zł, a obok w Auchan cena ~37 zł. Różnica 6 zł na płycie CD, to według mnie duża różnica cenowa. Oczywiście płytę kupiłam w Auchan.

Patrzyłam również ceny innych płyt np: Justyny Steczkowskiej i tutaj również ceny różnią się około 6 zł na korzyść Auchan. Wydawało mi się, że przy otwarciu Empik będzie miał konkurencyjne ceny. Niestety nie postarali się... Nie są konkurencyjni... Może wydaje im się, że nikt nie zwraca uwagę na ceny?
Awatar użytkownika
Katrin
 
Posty: 184
Rejestracja: czw lut 15, 2007 7:49 pm
Lokalizacja: Piaseczno

EMPiK w Piasecznie

Postautor: Jankes » ndz sie 19, 2007 2:44 pm

michalpias pisze:w Fashion House jest Traffic

Nie jestem z Piaseczna i nie wiedziałem, że w Outlecie jest Traffic.
Katrin pisze:Wydawało mi się, że przy otwarciu Empik będzie miał konkurencyjne ceny.

Byłem po pracy w piątek w Empiku i niestety nic sobie nie kupiłem. W internecie są tańsze produkty niż w Empiku. Do Empiku lubię chodzić tylko przejrzeć książki lub posłuchać płyt, które później kupuję w sklepach internetowych.
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: EMPiK w Piasecznie konta Auchan Piaseczno

Postautor: Funkadelic » pn sie 20, 2007 3:26 am

Katrin pisze:Dziś chciałam kupić najnowszą płytę: Anna Maria Jopek - Id. Sprawdziłam cenę w piaseczyńskim Empiku i na dziale płyt w Auchan Piaseczno. Jak się okazało ta sama płyta w Empiku kosztuje ~43 zł, a obok w Auchan cena ~37 zł. Różnica 6 zł na płycie CD, to według mnie duża różnica cenowa. Oczywiście płytę kupiłam w Auchan.

Patrzyłam również ceny innych płyt np: Justyny Steczkowskiej i tutaj również ceny różnią się około 6 zł na korzyść Auchan. Wydawało mi się, że przy otwarciu Empik będzie miał konkurencyjne ceny. Niestety nie postarali się... Nie są konkurencyjni... Może wydaje im się, że nikt nie zwraca uwagę na ceny?


EMPiK to sklep/salon a Auchan to market.
Porównaj sobie ceny w jakimkolwiek sklepie odzieżowym/spożywczym/chemicznym z cenami w pierwszym lepszym markecie. W marketach zawsze będzie taniej.
Awatar użytkownika
Funkadelic
 
Posty: 9
Rejestracja: pt sie 03, 2007 7:19 pm

EMPiK w Piasecznie

Postautor: kameleon » pn sie 20, 2007 7:19 am

Chociażby na bliskie sąsiedztwo hipermarketu Auchan i tego, że to otwarcie Empiku w Piasecznie mogliby handlowcy zrobić jakieś promocje. Sporo sklepów przy otwarciu oferuje wielkie obniżki, żeby przyciągnąć kupujących a potem powracają do normalnej ceny.

Jak otwierali po drugiej stronie centrum handlowego Auchan w Piasecznie, w galerii handlowej sklepy odzieżowe np: H&M - to były duże obniżki. Myślałem, że przy otwarciu Empiku również będą jakieś promocje? Chyba, że Empik planuje jakieś akcje promocyjne, w związku ze swoim nowym punktem sprzedaży w Piasecznie?
Martin pisze:W dniach: 25 i 26 sierpnia będzie tam wyjątkowa promocja: kupując 3 produkty z oferty EMPiKu zapłacisz za 2!

Na jakich zasadach będzie ta promocja? Mogę sobie pójść do Empiku kupić kredki i gazetę, a grę komputerową dostanę gratis? Może ktoś zna zasady planowanej akcji weekendowej?
Kameleon
Awatar użytkownika
kameleon
 
Posty: 548
Rejestracja: pn mar 26, 2007 6:05 pm
Lokalizacja: Warszawa (Ursynów)

Re: EMPiK w Piasecznie

Postautor: kasias » pn sie 20, 2007 8:54 am

kameleon pisze: Mogę sobie pójść do Empiku kupić kredki i gazetę, a grę komputerową dostanę gratis?

tak to każdy by chciał 8)
z wymienionych rzeczy to raczej gratis byłyby kredki, albo gazeta
kasias
 
Posty: 26
Rejestracja: wt mar 13, 2007 10:07 pm
Lokalizacja: Piaseczno

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości