Sypie się budynek mieszkalny Tytanik w Piasecznie

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Piaseczno, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Sypie się budynek mieszkalny Tytanik w Piasecznie

Postautor: Martin » śr mar 07, 2007 2:53 pm

Wczoraj na podjeździe dla wózków przed blokiem Tytanik bawiły się dzieci 6 - 9 lat. Cała środkowa część muru runęła, i tylko jakiś cud sprawił, że żadnemu z dzieci nic się nie stało. Jedno z rodziców wezwało policję, wezwano pracowników spółdzielni, aby zabezpieczyć miejsce.

czytaj więcej i zobacz zdjęcia: sypie się budynek mieszkalny Tytanik w Piasecznie

Co jeszcze runie, nim ktoś coś zrobi z tym rozsypującym się blokiem? A może ktoś musi zginąć? Czekamy na Wasze komentarze.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Katrin » czw mar 08, 2007 3:45 pm

Strach przechodzić obok tego budynku, a co mówiąc w nim mieszkać :?
Awatar użytkownika
Katrin
 
Posty: 184
Rejestracja: czw lut 15, 2007 7:49 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: grejf » czw mar 08, 2007 4:51 pm

No właśnie dlaczego musi dojść do tragedji, aby gmina dostała "cugu" na regulowanie rzeczy takich niebezpiecznych kamienic, domów dopiero jak się komuś "Nie Daj Boże" coś stanie uwijają się jak "sportowcy", żeby nie stracić stanowiska i rozbierają na raz 5 budynków zagrożonych pozostawiając 5 rodzin bez dachu nad głowa z dnia na dzień ! :? Polityka i zarządanie pewnych ludzi jest głupotą, aż dziw bierze, że nie maja wyrzutów sumienia, wstydu n/c
- pozycjonowanie stron - witam Serdecznie :)
- Serwis powiat piaseczyński - zaprasza Serdecznie do umieszczania darmowych ogłoszeń
- Zareklamuj się w serwisie - więcej informacji na Reklama w Serwisie Powiat Piaseczyński - Zapraszamy.
Awatar użytkownika
grejf
 
Posty: 186
Rejestracja: sob lut 24, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Konstancin Jeziorna

Postautor: Martin » czw mar 08, 2007 6:59 pm

Najgorsze jest to, że sprawa bloku mieszkalnego Tytanik w Piasecznie była już poruszana w wielu programach telewizyjnych oraz prasie. BEZ EFEKTU. Co mają zrobić mieszkańcy?
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Jakub » czw mar 08, 2007 7:26 pm

Sporo słyszałem o tym bloku, aż dzisiaj z ciekawości wybrałem się na ulicę Sikorskiego. Zobaczyłem ten rozwalony murek i jestem w szoku!!! Ten blok jest cały obdrapany... wygląda jak slams w centrum Piaseczna.. SZOK
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Martin » czw mar 08, 2007 8:53 pm

Dokładnie. Nie wygląda to za ciekawie. Dość często tamtędy przechodzę... Ta sprawa nadaje się do programu UWAGA w TVN http://uwaga.onet.pl ale nie mam na razie czasu, żeby do nich napisać w tej sprawie...
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Martin » pt mar 16, 2007 3:09 pm

Całą sprawę opisana została dzisiaj w Gazeta.pl. Zainteresowane osoby zapraszam do przeczytania informacji: sypiący się Tytanik w Piasecznie został opisany na Gazeta.pl

Rozbawiły mnie opisane wypowiedzi pracowników firmy Multi Hekk:
Nic nam nie wiadomo o murku. To nie jest nasz budynek

Rewelacyjna jest odpowiedź spółdzielni Jedność:
Budynek nie jest w tak złym stanie, jak wygląda. Po prostu tynk z niego schodzi. (...) murek przewrócił się, bo ktoś go kopnął.

Chciałbym poznać tego, który kopnięciem rozwalił ten murek :lol:

Zapraszam do komentowania i rozmowy.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Loonna » pt mar 16, 2007 3:27 pm

Najwidoczniej w Piasecznie zamieszkał Chuck Norris i potraktował go z półobrotu ;-)
Awatar użytkownika
Loonna
 
Posty: 327
Rejestracja: wt mar 13, 2007 11:53 am
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Martin » pt mar 16, 2007 3:32 pm

Loonna pisze:w Piasecznie zamieszkał Chuck Norris

Rozmawialiśmy o tym w firmie, a w międzyczasie pojawił się o tym również komentarz bezpośrednio pod informacją napisany przez Michała z Piaseczna. Jak widać skojarzenia o Chucku Norrisie nasuwają się wszystkim czytającym tą informację.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: grejf » pt mar 16, 2007 3:33 pm

Hahaha Martin jakie cytaty :good: , tez trzeba niec zdolnosci, aby tak odpowiadac.. wyzsza szkola
- pozycjonowanie stron - witam Serdecznie :)
- Serwis powiat piaseczyński - zaprasza Serdecznie do umieszczania darmowych ogłoszeń
- Zareklamuj się w serwisie - więcej informacji na Reklama w Serwisie Powiat Piaseczyński - Zapraszamy.
Awatar użytkownika
grejf
 
Posty: 186
Rejestracja: sob lut 24, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Konstancin Jeziorna

Postautor: Loonna » pt mar 16, 2007 3:35 pm

Martin ma wprawę, jest w tym mistrzem :)
Awatar użytkownika
Loonna
 
Posty: 327
Rejestracja: wt mar 13, 2007 11:53 am
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Martin » pt mar 16, 2007 3:38 pm

Udzielam się na kilkunastu forach dyskusyjnych, z czego na dwóch jestem administratorem - tak więc mam wprawę.

Powróćmy jednak do tematu związanego z Tytanikiem. Zastanawiam się co można zrobić, żeby tematem zainteresował się ktoś wpływowy i zrobił porządek z tym tonącym blokiem... w Piasecznie.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Loonna » pt mar 16, 2007 3:43 pm

Nie mam pojęcia... wydaje mi się, że w 'Sprawie dla Reportera' Jaworowicz już poruszała ten temat, nawet były chyba ze 2 programy i co... nic sie nie zmieniło... może faktycznie 'Uwaga' coś by pomogła... aż dziwne, że mieszkańcy tego bloku nie szukają nigdzie pomocy... a może juz nie mają najzwyczajniej nie mają już siły walczyć...

Moim zdaniem Multi Hekk powinien wybudowac nowe mieszkania i przesiedlić nieodpłatnie tych ludzi. Teraz nie mają nawet sznsy na sprzedanie tych walących się mieszkań....
Awatar użytkownika
Loonna
 
Posty: 327
Rejestracja: wt mar 13, 2007 11:53 am
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Jakub » pt mar 16, 2007 11:17 pm

Martin pisze:Chciałbym poznać tego, który kopnięciem rozwalił ten murek

Tylko Chuck Norris mógł to zrobić, bo nie wyobrażam sobie przy tym zwykłego kowalskiego spacerującego przez Piaseczno.
Loonna pisze:może faktycznie 'Uwaga' coś by pomogła...

Myślę, że to jedyny program w telewizji, który ma szanse odnieść jakiś sukces w tej sprawie.
Loonna pisze:mieszkańcy tego bloku nie szukają nigdzie pomocy... a może juz nie mają najzwyczajniej nie mają już siły walczyć...

Chyba już stracili nadzieję na szansę poprawy sytuacji.
Loonna pisze:Moim zdaniem Multi Hekk powinien wybudowac nowe mieszkania i przesiedlić nieodpłatnie tych ludzi.

Rewelacyjny pomysł. Może niech przesiedlą ich do kolejnej inwestycji, którą budują: Ośmiopiętrowe bloki Multi-Hekk w Józefosławiu
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości