Parkingi w Piasecznie

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Piaseczno, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Parkingi w Piasecznie

Postautor: anuleksa » czw kwie 24, 2014 8:10 am

Temat tak rozległy, że ciężko zebrać do kupy. Rozśmieszyło mnie cos ostatnio, więc podzielę się z Państwem najnowszym pomysłem Gminy.
Protokół ze 160 Narady Kierownictwa Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno w dniu 8.04.2014 r.
Ad.2
2.1. Pani E. Woźniak (Dyr. ZEAS) przedstawiła wyniki spotkania w sprawie bezpiecznego parkowania przy Szkole Podstawowej nr 5 w Piasecznie, w którym uczestniczyli p. A. Wiktorzak (Dyr. SP nr 5), p. G. Chrabałowski (Nacz. Wydz. UTP), p. W. Rasiński (Nacz. Wydz. IT), p. A. Juszczyk (Nacz. INW). Pan G. Chrabałowski zaproponował parking należący do Gminy usytuowany przy ul. Jana Pawła II. Chęć skorzystania z miejsc postojowych na tym parkingu zgłosiło 28 nauczycieli.

Informację przyjęto do wiadomości. Polecono p. Wiktorzak (Dyr. SP nr 5) udostępnić miejsca parkingowe przy szkole (wjazd od Wojska Polskiego) zgodnie z pozwoleniem na użytkowanie. Ponadto uzgodniono, że parking przy ul. Jana Pawła II zostanie udostępniony dla pracowników szkoły.

:roll:
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Parkingi w Piasecznie

Postautor: argrabi » czw kwie 24, 2014 8:24 am

A ten parking gminny przy JPII to który?
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Awatar użytkownika
argrabi
 
Posty: 920
Rejestracja: wt paź 25, 2011 7:28 am
Lokalizacja: Piachowo

Parkingi w Piasecznie

Postautor: anuleksa » czw kwie 24, 2014 8:30 am

Też się zastanawiam, ale innego jak ten obok Klinkieru (ten co deweloper pod blok w ciągu 5 lat wykorzysta) chyba nie ma...
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Parkingi w Piasecznie

Postautor: anuleksa » czw kwie 24, 2014 6:45 pm

No i juz się nie zastanawiam, bo spotkałam p.Anię Wiktorzak i zapytałam o co chodzi. Rzeczywiście przy JPII to TEN parking, a dodatkowo Gmina oferuje ogólnodostępny po starej kotłowni. Mam nadzieję, że gdy personel przeniesie auta spod budynku szkoły rodzice (nie klienci bazarku :mrgreen: ) będą mogli wjechać za bramę a nie tarasować chodniki na Szkolnej...
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno


Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości