Spacer fotograficzny w Warszawie

Spotkania mieszkańców powiatu piaseczyńskiego z aparatem w plenerze.

Moderator: GTW

Spacer fotograficzny w Warszawie

Postautor: Martin » pn cze 13, 2011 10:29 pm

Obrazek

Spacer Fotograficzny to przede wszystkim dobra zabawa i sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu. Nie ma przecież nic lepszego, niż sobota spędzona w plenerze z aparatem w ręku w doborowym towarzystwie. Spacery są okazją, by poznać ciekawych ludzi, wymienić się kontaktami, nauczyć czegoś nowego.

Obrazek

Wyszukujemy nie tylko wyjątkowe miejsca do zdjęć, ale również nietuzinkowe lokale gastronomiczne, by w miłej atmosferze można się było posilić i porozmawiać.Dodatkowo wszystkie wykonane podczas spaceru zdjęcia można umieszczać w specjalnie do tego przygotowanej galerii. Fotografie tam umieszczone można dowolnie oceniać oraz komentować. Impreza przez nas organizowana jest po prostu wyjątkowa. Drugiej takiej nie znajdziecie... Zapraszamy! Więcej informacji na stronie www.spacerfotograficzny.pl

Pozostało wolnych miejsc:124 http://www.spacerfotograficzny.pl/pl/spacer/warszawa
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Spacer fotograficzny w Warszawie

Postautor: Martin » pn cze 27, 2011 6:39 pm

INFORMACJE Z SERWISU SPACERFOTOGRAFICZNY.PL

Tym razem zapraszamy was do Warszawy, stolicy Polski. Spotykamy się na rondzie przy wejściu głównym do Biblioteki Uniwersyteckiej (ulica Dobra 56). Architektonicznie i fotograficznie jeden z najciekawszych obiektów stolicy. Tam też odbędzie się oficjalne przywitanie wszystkich spacerowiczów, pezentacja współorganizatorów i gości. Po części oficjalnej udamy się na mini sesję zdjęciową do ogrodów Biblioteki Uniwersyteckie, która potrwa około godziny. Przyznam szczerze, że ogrody na dachu potrafią urzec swym pięknem i pomysłowością architekta oraz zagospodarowaniem terenu.

Po sesji spotykamy się ponownie przed wejściem do Biblioteki, aby rozpocząć oficjalne Gry i Spacer Fotograficzny. Tym razem będzie to coś zupełnie innego. Dlaczego? Dowiecie się na miejscu, kiedy to rozdamy wam mapki i instrukcje. Więc nie szukajcie mapki na stronie. Radzę zerkać systematycznie na pogodę, ma być ładnie, idealnie pod zdjęcia! Spacer i Gry Fotograficzne przewidziane są na około 5 godzin. W trakcie miła niespodzianka. Jemy gdzie popadnie, gastronomii na trasie nie brakuje.


PROGRAM:
10:00 - 10:30 spotkanie przy Bibliotece Uniwersyteckiej (ulica Dobra 56 - Warszawa)
10:30 - 11:30 Fotografowanie ogrodów Biblioteki Uniwersyteckiej
11:30 - 12:30 Tajemnicza niespodzianka
12:30 - 17:30 Rozpoczęcie spaceru i gier fotograficznych. Tym razem jecie, kiedy zgłodniejecie (na trasie cała masa punktów gastronomicznych)
17:45 - 18:00 Zakończenie spaceru pod Kolumną Zygmunta
Ostatnio zmieniony pn cze 27, 2011 6:42 pm przez Martin, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Konkurs Fotograficzny Gry fotograficzne

Postautor: Martin » pn cze 27, 2011 6:40 pm

Konkurs Fotograficzny "Gry fotograficzne" - Warszawa 2011

Po spacerze zostanie zorganizowany konkurs fotograficzny z wieloma nagrodami dla uczestników konkursu. Zdjęcia robimy w kilku kategoriach:
- Portret
- Krajobraz
- Architektura
Odbędzie się także dodatkowy konkurs fotograficzny pod hasłem: "Odbicie" Nagrody ufundowały firmy: Canon, Lowepro, Foto7, Magazyn Camerapixo, portal Photopixo, Vertis, BlackBook, RCS2
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Spacer fotograficzny w Warszawie

Postautor: Audaux » sob lip 02, 2011 7:35 am

Już się zapisałem więc do zobaczenia pod BUW-em :lol:
Pozdrawiam,
Audaux
FotoBlog
Awatar użytkownika
Audaux
 
Posty: 175
Rejestracja: pt lis 12, 2010 11:28 pm
Lokalizacja: Głosków

Spacer fotograficzny w Warszawie

Postautor: Martin » sob lip 02, 2011 9:29 am

Fajnie, że będzie również Ania. Przydałoby się jeszcze przegonić deszczowe chmury, które krążą nad Warszawą. ;)

Do zobaczenia. :fotograf:
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Spacer fotograficzny w Warszawie

Postautor: Audaux » sob lip 02, 2011 1:21 pm

Ania będzie robiła zdjęcia "dyżurną" małpką - ale tu przecież chodzi o dobrą zabawę. Mam nadzieję, że nie będzie padało :lol:
Pozdrawiam,
Audaux
FotoBlog
Awatar użytkownika
Audaux
 
Posty: 175
Rejestracja: pt lis 12, 2010 11:28 pm
Lokalizacja: Głosków

Spacer fotograficzny w Warszawie

Postautor: Martin » sob lip 02, 2011 1:29 pm

Audaux pisze:Ania będzie robiła zdjęcia "dyżurną" małpką - ale tu przecież chodzi o dobrą zabawę.

I o to chodzi. :)
Audaux pisze:Mam nadzieję, że nie będzie padało

Organizator napisał, że:
Artur Heller pisze:Pracujemy nad pogodą dość intensywnie. (...) Bez względu na pogodę impreza się odbędzie, nawet jeśli trzeba bedzie iść pod parasolami. Spacerowaliśmy już w deszczu, śniegu...

Przy streecie damy radę bez słońca - oby tylko nie padało, ponieważ ciężko robi się zdjęcia z parasolem w ręku.
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Spacer fotograficzny w Warszawie

Postautor: Martin » sob lip 02, 2011 2:15 pm

Organizatorzy spaceru pisze:Witam wszystkich serdecznie.

Chciałbym poinformować, iż spacer fotograficzny odbędzie się planowo bez względu na złe warunki pogodowe (typu deszcz). Spacerowaliśmy już we śniegu, deszczu i nic nas nie powstrzymało. Przygotowaliśmy dla Was miłą niespodziankę tuż przed spacerem i grami fotograficznymi. Proszę sprawdzcie raz jeszcze program, który uległ delikatnie zmianie. Z przyczym technicznych nie będzie Mini Targów Foto. Zabierzcie ze sobą przybory do pisania, będą potrzebne. Jeżeli posiadacie już smycze spacerowe, proszę weźcie je ze sobą. Nie zapomnijcie wydrukować identyfikatorów spacerowych ID. Przyda się parasol i coś ciepłego do ubrania. Weźcie ze soba dużo humoru :)

Ten spacer bęzie inny... a dlaczego? Sami zobaczycie już jutro. Będzie nas bardzo dużo, szacujemy, że około 300 osób się zjawi, dane wg 2 list... :) Pracujemy także intensywnie nad nową odsłoną portalu spacerowego. Jeżeli nie zobaczycie jej zaraz po spacerze, prosze poczekajcie cierpliwie jeszcze 2 dni. O wszystkim powiemy na spacerze: co? gdzie? jak? i dlaczego?

życzymy miłej i spokojnej podróży.
Do zobaczenia na spacerze.


źródło: mail otrzymany od organizatora spaceru fotograficznego.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Spacer fotograficzny w Warszawie

Postautor: Martin » ndz lip 03, 2011 7:45 pm

Wróciłem po 7 godzinach spaceru fotograficznego. Bardzo fajna zabawa (polecam tym, którzy nie byli). Pozdrawiam tych, z którymi poszukiwałem m.in. pieniędzy na ulicy, motyli itp... (trasa green). Podziękowania organizatorom. Udostępniam kilka zdjęć ze spaceru: http://fotoblog.borkowscy.pl/2011/07/10/deszczowy-spacer-fotograficzny-w-warszawie/

Zostałem przyłapany, podczas fotografowania w deszczu. Podręczna parasolka towarzyszyła mi przez 1/3 trasy spaceru fotograficznego + "folia na aparat" (czytaj: reklamówka), później na szczęście przestało padać..., ale na początku spaceru fotograficznego - trzeba było sobie jakoś radzić (więcej napiszę na fotoblogu, po przygotowaniu zdjęć z photo day'a):


Obrazek
Autor zdjęcia: Sylwia Nader www.sylwia-nader.com

Obrazek
Autor zdjęcia: Marek Dawidowicz (mmwarszawa.pl)


p.s. Jest ktoś zainteresowany spacerem fotograficznym po Piasecznie i okolicach: http://forum.powiat-piaseczynski.info/v ... php?t=5546

:fotograf:
Ostatnio zmieniony śr lip 13, 2011 7:37 am przez Martin, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Spacer fotograficzny w Warszawie

Postautor: Martin » ndz lip 03, 2011 9:33 pm

Obrazek


Pierwsze zdjęcia reporterów z serwisu mmwarszawa.pl

Obrazek

Obrazek

Więcej zdjęć: http://www.mmwarszawa.pl/photo/1077932/PhotoDay+11

<object width="640" height="390"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/9eb2Iu-9CeI?version=3&amp;hl=pl_PL&amp;rel=0"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/9eb2Iu-9CeI?version=3&amp;hl=pl_PL&amp;rel=0" type="application/x-shockwave-flash" width="640" height="390" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>

Kilka słów od Marka: http://www.mmwarszawa.pl/377502/2011/7/ ... gory=video

oraz Jarka: http://www.mmwarszawa.pl/377562/2011/7/ ... ory=photos
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Spacer fotograficzny w Warszawie

Postautor: Audaux » pn lip 04, 2011 7:46 pm

Było Super :lol: Naprawdę fajnie spędziliśmy deszczową niedzielę :-) Powtórka w Piasecznie konieczna:-) I znów będziemy szukać Wuja Sama :peace:
Pozdrawiam,
Audaux
FotoBlog
Awatar użytkownika
Audaux
 
Posty: 175
Rejestracja: pt lis 12, 2010 11:28 pm
Lokalizacja: Głosków

Spacer fotograficzny w Warszawie

Postautor: PiTkom » pn lip 04, 2011 9:12 pm

Wspaniała impreza, pogoda mimo że nie najlepsza nie przeszkodziła nam wspaniale się bawić. Jednocześnie miałem okazję poznać innych pasjonatów fotografi, a po częsci użytkowników/site adminów :P tego forum. prawde mówiąc jednego przyłapałem :D

Obrazek

Do nastepnego, oby w Piasecznie. :D

PS. Ja również zostałem przyłapany.

Obrazek

Obrazek


______________________________________________

Moje spojrzenie na spacer i uczestników:
1.
Obrazek

2.
Obrazek

3.
Obrazek

4.
Obrazek

5.
Obrazek

Nie będę was zarzucał większą ilością zdjęć.
Dla chętnych więcej fotek znajduje się pod adresem:
http://ilona-piotr.pl/spacer_foto/index.html

Zapraszam

Pozdrawiam.
Piotr.
PiTkom
 
Posty: 6
Rejestracja: śr cze 01, 2011 1:20 pm
Lokalizacja: Myszyniec/Piaseczno

Postautor: Audaux » śr lip 06, 2011 10:14 pm

Wreszcie i mi udało się troszkę zdjęć przygotować :lol: do obejrzenia pod adersem: http://audaux.cba.pl/?p=406
Pozdrawiam,
Audaux
FotoBlog
Awatar użytkownika
Audaux
 
Posty: 175
Rejestracja: pt lis 12, 2010 11:28 pm
Lokalizacja: Głosków

Spacer fotograficzny po Warszawie

Postautor: Sylwia » czw lip 28, 2011 9:19 pm

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

więcej zdjęć ze spaceru fotograficznego na http://www.sylwia-nader.com/2011/07/28/ ... /#more-840
pozdrawiam
Sylwia

"w życiu piękne są tylko chwile"

zapraszam na mój fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Sylwia
 
Posty: 407
Rejestracja: pt paź 02, 2009 2:08 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne


Wróć do Spotkania z aparatem w plenerze

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości