PhotoWalk PhotoDay Piaseczno

Spotkania mieszkańców powiatu piaseczyńskiego z aparatem w plenerze.

Moderator: GTW

spacer po Piasecznie

Postautor: Martin » ndz wrz 13, 2009 9:52 am

Martin pisze:Jutro w ramach Jarmarku Piaseczyńskiego, będzie możliwe zwiedzanie Piaseczna z przewodnikiem, który oprowadzi chętnych śladami walk i wojen w naszym mieście. Zbiórka 13 września 2009 roku, pod kościołem św. Anny - godz. 14.00. Zastanawiam się, czy nie wziąć aparatu i nie wybrać się z przewodnikiem i aparatem na spacer po Piasecznie? Może ktoś z Was ma ochotę dołączyć?

szczegóły imprezy: Jarmark Piaseczyński


Amon pisze:Ktoś się wybiera na ten spacer spod św. Anny?

Wybieram się - spróbuję zmierzyć się ze zwiedzaniem Piaseczna z przewodnikiem i fotografowaniem tego co spotkamy na swojej drodze.
Może polegnę ze zdjęciami, ale stwierdziłem, że warto spróbować...

:fotograf:
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: via » ndz wrz 13, 2009 9:54 am

via pisze:nie mam chwilowo aparatu, a i plany na niedzielę mam inne.


Właśnie plany na dzisiejszy dzień przestały obowiązywać, tak więc pojawię się dzisiaj na wycieczce. Choć bez aparatu :lol:
Awatar użytkownika
via
 
Posty: 2194
Rejestracja: pt gru 19, 2008 10:13 am
Lokalizacja: Piaseczno

PhotoWalk PhotoDay Piaseczno

Postautor: Martin » ndz wrz 13, 2009 9:56 am

via pisze:Właśnie plany na dzisiejszy dzień przestały obowiązywać, tak więc pojawię się dzisiaj na wycieczce.

W takim razie do zobaczenia :)
via pisze:Choć bez aparatu

Weź ze sobą telefon, bo z niego również robisz super zdjęcia. A jeżeli chcesz, to pożyczę Ci mój kompakt (noszę go również w torbie) i z niego porobisz zdjęcia. Zapewne dla Ciebie to będzie szok techniczny, ale Ty super zdjęcia robisz z telefonu, więc tym bardziej kompaktem zaszalejesz :mrgreen:
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

PhotoWalk PhotoDay Piaseczno

Postautor: via » ndz wrz 13, 2009 10:02 am

Martin pisze:A jeżeli chcesz, to pożyczę Ci mój kompakt (noszę go również w torbie) i z niego porobisz zdjęcia. Zapewne dla Ciebie to będzie szok techniczny, ale Ty super zdjęcia robisz z telefonu, więc tym bardziej kompaktem zaszalejesz


Może być... damy radę... :mrgreen:
Awatar użytkownika
via
 
Posty: 2194
Rejestracja: pt gru 19, 2008 10:13 am
Lokalizacja: Piaseczno

PhotoWalk PhotoDay Piaseczno

Postautor: Martin » ndz wrz 13, 2009 10:08 am

via pisze:Może być... damy radę...

Kto jak kto, ale Ty dasz radę z każdym sprzętem, który robi zdjęcia :)
Właśnie kończą się ładować akumulatory do kompakta...
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

PhotoWalk PhotoDay Piaseczno

Postautor: Martin » pt wrz 18, 2009 1:44 pm

W związku ze zbliżającym się końcem lata (kalendarzowego) i zbliżającą się wielkimi krokami jesienią, chciałbym zaproponować jesienny spacer fotograficzny w październiku np: pod tytułem: W POSZUKIWANIU JESIENI, lub śLADAMI KOLOROWEJ JESIENI.

Obrazek

Co o tym myślicie i czy macie ochotę wybrać się w październiku na jakiś wspólny jesienny plener fotograficzny?
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

W POSZUKIWANIU JESIENI - śLADAMI KOLOROWEJ JESIENI

Postautor: looky » pt wrz 18, 2009 4:56 pm

Martin pisze:Co o tym myślicie i czy macie ochotę wybrać się w październiku na jakiś wspólny jesienny plener fotograficzny?

Bardzo podoba mi się ten pomysł :good:
Jeżeli tylko będę dysponował czasem to z wielką chęcią wybiorę się z Wami na wspólne focenie.
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

W POSZUKIWANIU JESIENI - śLADAMI KOLOROWEJ JESIENI

Postautor: daro » pt wrz 18, 2009 5:01 pm

looky pisze:
Martin pisze:Co o tym myślicie i czy macie ochotę wybrać się w październiku na jakiś wspólny jesienny plener fotograficzny?

Bardzo podoba mi się ten pomysł :good:
Jeżeli tylko będę dysponował czasem to z wielką chęcią wybiorę się z Wami na wspólne focenie.


W zasadzie wystarczyłoby abym podpisał się pod tym co naskrobał looky.
Gdzie i kiedy?
DaRo (Dariusz Kropacz)

mój FOTOBLOG

Obrazek
Awatar użytkownika
daro
 
Posty: 505
Rejestracja: pn sie 10, 2009 7:56 am
Lokalizacja: Piaseczno

W POSZUKIWANIU JESIENI - śLADAMI KOLOROWEJ JESIENI

Postautor: Martin » pt wrz 18, 2009 5:14 pm

daro pisze:
looky pisze:
Martin pisze:Co o tym myślicie i czy macie ochotę wybrać się w październiku na jakiś wspólny jesienny plener fotograficzny?

Bardzo podoba mi się ten pomysł :good:
Jeżeli tylko będę dysponował czasem to z wielką chęcią wybiorę się z Wami na wspólne focenie.

W zasadzie wystarczyłoby abym podpisał się pod tym co naskrobał looky.
Gdzie i kiedy?

Rzuciłem temat, bo JESIEń to piękna pora roku, kiedy można zrobić naprawdę dużo ciekawych, a przynajmniej BARDZO KOLOROWYCH zdjęć. Napisałem o tym wcześniej, aby zainteresowani mogli się o tym dowiedzieć (ostatnio dostałem informacje mailem, że ktoś chciał przyjść, ale za późno się o tym dowiedział). Ja będę miał czas bardziej od października, a więc mógłby to być pierwszy weekend 3-4 lub kolejny 10-11 października (to tylko propozycja - nie deklaracja). Jednak, warto aby każdy wypowiedział się, czy i kiedy będzie miał czas. W grę wchodzą raczej weekendy, bo dni są krótsze a w nocy po pracy nie zrobimy takich zdjęć, jak w ciągu dnia. Czekam na Wasze uwagi, a z częścią osób będziemy mogli porozmawiać o tym dziś w Zawrotnicy.

:fotograf:
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

W POSZUKIWANIU JESIENI - śLADAMI KOLOROWEJ JESIENI

Postautor: looky » pt wrz 18, 2009 5:17 pm

Martin pisze:mógłby to być pierwszy weekend 3-4 października

I ja się podpisuję pod tym weekendem - w następny mam szkołe, więc odpada :)
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Amon » sob wrz 19, 2009 6:46 am

Jak zwykle - jak czas pozwoli - to zawitam :).
"aparat nie ma znaczenia, każdym jestem w stanie zrobić złe zdjęcie"
Amon
 
Posty: 574
Rejestracja: pn lip 06, 2009 4:22 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Klima » ndz wrz 20, 2009 6:57 pm

czas się wreszcie ogarnąć i ruszyć z Wami w teren :P
świat jest pełen pozytywnych emocji

Piaseczno miasto niemałe,
ze swoją lokomotywą wspaniałe,
gdzie samoloty latają na Okęcie,
a olbrzym obraca się na pięcie.
Franków Szwajcarskich nie mamy,
ale pracę w Piasecznie uwielbiamy.
Wbijamy gwoździe, puszki zbieramy i pożary ugaszamy.
Całe miasto z pochodniami maszeruje,
a higiena się z niczym nie rymuje.
Klima
 
Posty: 19
Rejestracja: śr cze 10, 2009 8:19 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne

Re: plener z modelką

Postautor: Martin » śr wrz 23, 2009 8:17 pm

Odświeżam temat, jaki rzuciłem 7 września:
http://forum.powiat-piaseczynski.info/v ... 4&start=60

Martin pisze:Plener z modelką - czy jest na to szansa?
Korzystając z okazji watka o spotkaniach z aparatami w ręku - chciałbym kiedyś, zmówić się z Wam na sesję fotograficzną z modelką. Jest na forum kilka osób, które lubi i jak widać po zdjęciach potrafi robić takie zdjęcia. Ja wczoraj, trochę bawiłem się z aparatem i zrobiłem trochę zdjęć m.in. dla mojego syna, ale chciałbym trochę lepiej poznać zasady przy zrobieniu portretów. Chciałbym robić lepsze zdjęcia portretowe, a bezpośrednie zabawy z aparatem w ręku oraz trening - pozwalają dowiedzieć się więcej, niż czytanie książek (na które nie zawsze jest czas). Nie wiem, czy osoby które fotografują w taki sposób, chcieliby wspólnie gdzieś wyjść, aby porobić zdjęcia jakiejś modelce (może któraś koleżanka z forum, chciałaby być taką modelką na potrzeby zabawy z aparatem w ręku)?

Czy wśród kobiet udzielających się na forum mieszkańców, jest zainteresowana taką sesją?

Podczas imprezy w Zawrotnicy, rozmawiałem z Joniec (Asią) i wspominała, że jest zainteresowana pozowaniem do naszych zdjęć.
Jeżeli, oprócz mnie są chętni do tego typu zdjęć, to odezwijcie się...

:fotograf:
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: plener z modelką

Postautor: daro » śr wrz 23, 2009 8:30 pm

Martin pisze:Odświeżam temat, jaki rzuciłem 7 września:
http://forum.powiat-piaseczynski.info/v ... 4&start=60

Martin pisze:Plener z modelką - czy jest na to szansa?
Korzystając z okazji watka o spotkaniach z aparatami w ręku - chciałbym kiedyś, zmówić się z Wam na sesję fotograficzną z modelką. Jest na forum kilka osób, które lubi i jak widać po zdjęciach potrafi robić takie zdjęcia. Ja wczoraj, trochę bawiłem się z aparatem i zrobiłem trochę zdjęć m.in. dla mojego syna, ale chciałbym trochę lepiej poznać zasady przy zrobieniu portretów. Chciałbym robić lepsze zdjęcia portretowe, a bezpośrednie zabawy z aparatem w ręku oraz trening - pozwalają dowiedzieć się więcej, niż czytanie książek (na które nie zawsze jest czas). Nie wiem, czy osoby które fotografują w taki sposób, chcieliby wspólnie gdzieś wyjść, aby porobić zdjęcia jakiejś modelce (może któraś koleżanka z forum, chciałaby być taką modelką na potrzeby zabawy z aparatem w ręku)?

Czy wśród kobiet udzielających się na forum mieszkańców, jest zainteresowana taką sesją?

Podczas imprezy w Zawrotnicy, rozmawiałem z Joniec (Asią) i wspominała, że jest zainteresowana pozowaniem do naszych zdjęć.
Jeżeli, oprócz mnie są chętni do tego typu zdjęć, to odezwijcie się...

:fotograf:


odzywam się :D
co prawda do modelki mi daleko, ale w roli fotografa chętnie wystąpię. Jeżeli termin sensowny i znajdzie się jakaś koleżanka, która się zgodzi to możesz mnie dopisywać. Przydałby się ktoś kto zna się na tym od strony warsztatowej. Robiłem kilka sesji portretowych dla znajomych, ale wszystko na zasadzie intuicji i wiedzy własnej. Nie mam wiedzy profesjonalnej i też chętnie posłuchałbym zawodowca.

Marcin - w ogóle jeżeli chodzi o jakiekolwiek wypady związane z fotografią możesz zakładać, że jestem zainteresowany. Jeżeli tylko termin mi podpasuje to piszę się na wszystkie tego typu akcje.
DaRo (Dariusz Kropacz)

mój FOTOBLOG

Obrazek
Awatar użytkownika
daro
 
Posty: 505
Rejestracja: pn sie 10, 2009 7:56 am
Lokalizacja: Piaseczno

plener z modelką

Postautor: Martin » śr wrz 23, 2009 9:10 pm

daro pisze:do modelki mi daleko

Eeeee.... skromny jesteś ;)

daro pisze:Jeżeli termin sensowny i znajdzie się jakaś koleżanka, która się zgodzi to możesz mnie dopisywać.

Koleżanka jedna jest Asia (znana jako Joniec na forum). Jeżeli są jakieś inne koleżanki, które przeczytają wątek, to zachęcam do odezwania się.

daro pisze:Przydałby się ktoś kto zna się na tym od strony warsztatowej.

Nie ukrywam, że również liczę na kogoś takiego, jednak widać, że piaseczyńscy profesjonaliści w dziedzinie fotografii, nie są zbyt chętni do dzielenia się swoją wiedzą i nie pojawiają się na photowalkach. Po cichu liczę na Piotra, Wojtka, Marzenę, Marka i innych... jednak oni nie wiem dlaczego - nie zabierają głosu w tym temacie... :roll:

daro pisze:Robiłem kilka sesji portretowych dla znajomych, ale wszystko na zasadzie intuicji i wiedzy własnej. Nie mam wiedzy profesjonalnej i też chętnie posłuchałbym zawodowca.

Podobnie jak ja... bawię się, jednak brakuje mi informacji od osób z doświadczeniem. Dlatego m.in. chcę zapisać się na lekcje fotografii w Warszawie
31 października 2009 r. godz. 11.00 (plener) -Fotografia człowieka-Portret – Maciej Szal

Jednak w między czasie, może będzie szansa posłuchać i podejrzeć kogoś z piaseczyńskich fotografów? :roll:

Marcin - w ogóle jeżeli chodzi o jakiekolwiek wypady związane z fotografią możesz zakładać, że jestem zainteresowany. Jeżeli tylko termin mi podpasuje to piszę się na wszystkie tego typu akcje.

OK, będę miał to na uwadze. :)
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

PoprzedniaNastępna

Wróć do Spotkania z aparatem w plenerze

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości