Konkurs fotograficzny - Moje biuro w obiektywie

Wskazówki, opinie w temacie zdjęć, aparatów fotograficznych, sposobie fotografowania, książki fotograficzne itp. Wszystko co jest związane z teorią fotografii.

Moderator: GTW

Konkurs fotograficzny - Moje biuro w obiektywie

Postautor: michal_g » ndz lut 10, 2013 11:32 pm

Obrazek

Minimum 8 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu.. tyle czasu poświęcamy pracy zawodowej. Bez względu na to czy spędzamy go przed komputerem w dwuosobowym pokoju czy na open spacie w otoczeniu nieustannie dzwoniących telefonów, biuro staje się naszym drugim domem. Tym samym stwarza wiele niepowtarzalnych sytuacji do zrobienia wyjątkowych zdjęć, nawet telefonem komórkowym! Rozejrzyj się dookoła, weź aparat do ręki, zrób wyjątkowe zdjęcie i zgłoś je w konkursie fotograficznym "Moje biuro w obiektywie".

Zdjęcie możesz wykonać w jednej z czterech kategorii:
1. Architektura, czyli biuro z zewnątrz. W tej kategorii możesz zrobić zdjęcie każdemu budynkowi-nowemu, luksusowemu bądź o niższym standardzie, zbudowanym jako biurowiec lub takiemu, który pełni tę funkcję tymczasowo.
2. Miejsce pracy, czyli moje biuro od środka. Zdjęcia w tej kategorii mają zobrazować charakterystyczną aranżację miejsca pracy - dekoracje, sprzęty, a przede wszystkim ludzi: współpracowników, przyjaciół w miejscu pracy, ciekawe osoby.
3. Identyfikacja z firmą, czyli wszelkie działania, które wykonywane są z konieczności lub własnej potrzeby identyfikacji z miejscem pracy.
4. Moje biuro w obiektywie telefonu komórkowego, czyli nic innego jak zdjęcie szeroko pojętego otoczenia pracy zrobione telefonem komórkowym.

Informacja: http://www.officedays.pl/konkursy
Regulamin: http://www.officedays.pl/materialy/regu ... onkurs.pdf
Awatar użytkownika
michal_g
 
Posty: 305
Rejestracja: pt lut 19, 2010 10:00 pm
Lokalizacja: Warszawa

Wróć do Wskazówki, opinie, inne konkursy i newsy z branży foto

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron