Pytania odnośnie spotkania 23 maja.

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców Sołectwa żabieniec, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania. Podforum moderuje Sołtys Wsi Żabieniec. Zapraszamy mieszkańców żabieńca.

Moderatorzy: adam, GTW

Pytania odnośnie spotkania 23 maja.

Postautor: amasoft » sob cze 02, 2012 10:40 pm

Witam!
Czy mógłby ktoś napisać w skrócie co zostało powiedziane na spotkaniu 23 maja? Niestety nie mogłem w nim uczestniczyć. Konkretnie mnie interesują punkty:

"-Planowana budowa drogi łączącą Jesówkę z żabieńcem;
- Drogi (remonty)"

Czy coś się ruszy w związku z budową drogi do Jesówki ?
Co z remontami ulic w żabieńcu?

Pozdrawiam i dziękuję z góry za odpowiedź.
Moje GG: 8932250.
Awatar użytkownika
amasoft
 
Posty: 201
Rejestracja: śr mar 03, 2010 1:21 am
Lokalizacja: żabieniec

Postautor: sobek » ndz lip 15, 2012 8:13 am

Ile udzielonych odpowiedzi ;-)
sobek
 
Posty: 106
Rejestracja: śr wrz 10, 2008 3:13 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: amasoft » ndz lip 15, 2012 3:58 pm

Ano, tłumy :D
Moje GG: 8932250.
Awatar użytkownika
amasoft
 
Posty: 201
Rejestracja: śr mar 03, 2010 1:21 am
Lokalizacja: żabieniec

Postautor: malarczyk » ndz lip 15, 2012 9:46 pm

W najbliższym czasie będzie remont mostu przy stawach IRS.
Planowana jest budowa Rybackiej do świętojańskiej.
malarczyk
 
Posty: 141
Rejestracja: czw sty 14, 2010 6:50 pm

Postautor: amasoft » pn lip 16, 2012 7:13 am

Dzięki za odpowiedź.
Może się w końcu doczekamy remontu tego odcinka od końca asfaltu w żabieńcu do Jesówki, na tych kocich łbach można wątrobę wypluć. A przydała by się ta droga, bo jadąc np. do Grójca można sporo sobie skrócić.
Moje GG: 8932250.
Awatar użytkownika
amasoft
 
Posty: 201
Rejestracja: śr mar 03, 2010 1:21 am
Lokalizacja: żabieniec

Postautor: Jacenty » pn lip 16, 2012 6:06 pm

amasoft pisze:Może się w końcu doczekamy remontu tego odcinka od końca asfaltu w żabieńcu do Jesówki, na tych kocich łbach można wątrobę wypluć. A przydała by się ta droga, bo jadąc np. do Grójca można sporo sobie skrócić.


Dokładnie.
W piątek z ciekawości pojechałem z Piaseczna przez Siedliska i żabieniec zobaczyć jak wygląda ruch na tej niebezpiecznej drodze przez Siedliska.

Na odcinku Chylice-Siedliska minęło mnie może z 4-5 samochodów(gdzie jest asfalt) a na odcinku żabieniec-Jesówka...10.
Droga tam jest potrzebna pilnie.

Jedyny problem jaki widzę to wąskie gardło w żabieńcu.Jak już poprawiona zostanie droga od Jesówki do żabieńca to się wszystko przytka na wąskich drogach żabieńca.
Chyba że zostanie zmieniona organizacja ruchu i na przykład Główna stanie się drogą jednokierunkową :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Postautor: amasoft » wt lip 17, 2012 7:40 am

Poszerzenie Głównej nie wchodzi w grę bo nie ma miejsca. Jednokierunkowa - to dobry pomysł. Polna byłaby powrotną. Albo i odwrotnie. Chociaż jeśli zbudowanoby drogę od Rybackiej do świętojańskiej (jak biegnie chodnik) to najprawdopodobniej większość ruchu przeniosłaby się tam i nie trzebaby wprowadzać dróg jednokierunkowych itp. :)
Moje GG: 8932250.
Awatar użytkownika
amasoft
 
Posty: 201
Rejestracja: śr mar 03, 2010 1:21 am
Lokalizacja: żabieniec

Postautor: Radow » wt lip 17, 2012 7:59 am

amasoft pisze: Chociaż jeśli zbudowanoby drogę od Rybackiej do świętojańskiej (jak biegnie chodnik) to najprawdopodobniej większość ruchu przeniosłaby się tam i nie trzebaby wprowadzać dróg jednokierunkowych itp. :)


Nierealne. Wymagałoby to budowy jakiegoś mostu a nie wierzę, żeby gminę / powiat byłoby stać na taki wydatek
Radow
 
Posty: 116
Rejestracja: czw cze 04, 2009 9:36 pm

Postautor: sobek » śr lip 18, 2012 7:31 am

Wszystkie inwestycje o których mówicie to jakieś 10 lat .
sobek
 
Posty: 106
Rejestracja: śr wrz 10, 2008 3:13 pm
Lokalizacja: Piaseczno


Wróć do Podforum Żabieniec

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron