Strona 1 z 8

Tuan Club Józefosław: Tenis Squash Siłownia Fitness Basen

Post: sob lis 24, 2007 3:20 pm
autor: Jakub
Przy Geodetów w Józefosławiu budują halę sportową z budynkiem klubowym. Jest to jakaś nowa inwestycja firmy Vietsport Tran Minh Tuan. Otwarcie obiektu przewidziane jest na wrzesień 2008 roku.

Planują zrobić tam: galerię urody (kosmetyka, dermatologia i medycyna estetyczna, fryzjer), basen, SPA & Welness (sauny, jacuzzi, łaźnie parowe, solaria, masaże), fitness i szkoła tańca, siłownia, korty squash, korty tenisowe.

CZY KTOś Z WAS WIE COś WIęCEJ NA TEMAT TEJ INWESTYCJI?

Hala Sportowa z Budynkiem Klubowym Józefosław

Post: sob lis 24, 2007 3:25 pm
autor: lucja
Przy Geodetów w Józefosławiu budują halę sportową z budynkiem klubowym.

Super informacja! Będzie to super alternatywa dla Centrum Fitness i Rozrywki Cent-Room w Piasecznie, które stanęło pod znakiem zapytania.
:good:

Post: czw lis 29, 2007 10:56 pm
autor: looky
Info na temat inwestycji na Geodetów (przepisane z bannerów wiszących na płocie).

NOWA INWESTYCJA DLA CIA£A, DUCHA, UMYS£U. OTWARCIE OBIEKTU JUż IX 2008 r.

Galeria urody:
- kosmetyka
- dermatologia i medycyna estetyczna
- fryzjer

Basen, SPA & Welness:
- sauny
- jacuzzi
- łaźnie parowe
- solaria
- masaże

Fitness i szkoła tańca - 2 sale 360 m2

Siłownia - 186 m2

Korty squash:
- 2 korty McWil Courtwall - Certyfikat WSF

Korty tenisowe:
- 3 korty w hali + 3 korty zewnętrzne - Certyfikat ITA

Jest to "Budowa Hali Sportowej z Budynkiem Klubowym"
Inwestor: Tran Minh Tuan - Vietsport
Projektant: Janusz Klikowicz - www.klikowicz.ovh.org

To wszystko co w obecnej chwili udało mi się znaleźć. W Googlach znalazłem jedynie decyzję o przyłączeniu prądu do tej działki; )
Po informacjach widać, że inwestor jest z dalekiego wschodu. Mam tylko nadzieję, że jakość wykonania nie będzie taka jaką mają chińskie rzeczy :D

Budowa Hali Sportowej z Budynkiem Klubowym Józefosław

Post: pt lis 30, 2007 9:37 am
autor: Jankes
Szkoda, że nie będzie tam pubów, restauracji, kręgielni, kina itp.
Tego właśnie brakuje w Piasecznie i okolicach.

Post: pt lis 30, 2007 11:30 am
autor: PESTKA35
masz racje Jankes :(

Hala Sportowa z Budynkiem Klubowym Józefosław

Post: sob sty 26, 2008 7:36 pm
autor: Jakub
Będzie to Club Tuan: tuan.pl Jak dowiadujemy się ze strony, projekt inwestycyjny zakłada uruchomienie ekskluzywnego klubu rekreacyjno-sportowego wraz z pełną gamą usług towarzyszących do których należeć będą między innymi: tenis, squash, siłownia, fitness i taniec, basen i SPA, galeria urody, zaplecze ośrodka.

Club Tuan, składać się będzie z czterech części:
1. Budynku klubowego o łącznej powierzchni 2.714,6m2
2. Nowoczesnej hali do tenisa o konstrukcji drewnianej pokrywającej trzy korty, łącznie o powierzchni 1.731 m2
3. Zewnętrzne 3 korty otwarte o nawierzchni sztucznej, które na czas zimowy będą pokryte zadaszeniem
4. Parkingu dla gości klubu

Wejdźcie na stronę www.tuan.pl i tam przeczytacie więcej informacji na ten temat!

Hala Sportowa z Budynkiem Klubowym Józefosław

Post: sob sty 26, 2008 9:17 pm
autor: Martin
Jakub pisze:Będzie to Club Tuan: tuan.pl

Ciekawa informacja. Fajnie będzie jak się otworzą, bo niestety cisza jest w temacie: Centrum Fitness i Rozrywki Cent-Room w Piasecznie. Miejmy nadzieję, to z tym obiektem będzie inaczej. Trzymam kciuki!

TUAN CLUB

Post: sob sty 26, 2008 9:55 pm
autor: Artur
Do budowy przygotowywaliśmy się ponad rok, każdy element jest dokładnie przemyślany. Jako pełnomocnik inwestora zapewniam, że obiekt będzie bardzo nowoczesny a poziom oferowanych usług również będzie na najwyższym poziomie. O "chińszczyźnie" nie ma mowy!!

Dla ścisłości – klub nazywać się będzie "TUAN CLUB"

Wierzę, że nasz klub zapewni mieszkańcom Piaseczna i okolic możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu, podczas gry w tenisa, squash, lub ćwiczeniach fitness. A wszystko to w atmosferze klubowej.

Pozdrawiam Artur

TUAN CLUB

Post: sob sty 26, 2008 10:08 pm
autor: lucja
Muszę przyznać, że cieszy mnie widok pełnomocnika inwestora tej inwestycji na forum. Czy budowa hali sportowej z budynkiem klubowym idzie zgodnie z planem i na jesień 2008, będziemy mogli rozpocząć korzystać z atrakcji przygotowanych w klubie?

TUAN CLUB to chyba typowo chińska nazwa, a przynajmniej pierwszy jego człon. Czy słowo TUAN coś oznacza?

TUAN CLUB

Post: sob sty 26, 2008 10:55 pm
autor: Artur
Według harmonogramu mamy drobny poślizg czasowy, ale wszystko w ramach bezpiecznych terminów. £agodna zima sprzyja nam i w krótkim terminie nadrobimy drobne opóźnienia.
Nazwa „TUAN” pochodzi od imienia inwestora. CLUB- ponieważ chcemy prowadzić obiekt w charakterze klubowym (liczymy że będzie to 80% klubowiczów a pozostałe 20% klienci indywidualni).

Kampania reklamowa rozpocznie się dopiero w połowie marca, strona internetowa jeszcze jest nieskończona, jestem pełen podziwu dla Pana Jakuba za zdobyte informacje na temat naszego klubu. Do tej pory adres strony znały tylko trzy osoby?!! To oznacza, że mamy przeciek. :D :shock:
Bardzo dziękuję za wasze zainteresowanie.
Pragnę was wszystkich uspokoić, że inwestycja zakończy się sukcesem informacja – razem z inwestorem jesteśmy mieszkańcami okolic Piaseczna i tą inwestycję traktujemy nie tylko biznesowo, ale sami też gramy w tenisa i czujemy presję szybkiego uruchomienia klubu.

TUAN CLUB JÓZEFOS£AW PIASECZNO

Post: sob sty 26, 2008 11:06 pm
autor: lucja
Pani Arturze, dziękuję za wyjaśnienie pierwszego członu nazwy Klubu i proszę pozdrowić Pana Tuan. Co do naszego zainteresowania, to proszę się nie dziwić że mieszkańcy interesują się każdą nowo powstającą inwestycją w Piasecznie. Do tej pory słychać tylko o kolejnych blokach, a o tego typu inwestycjach od razu informacje rozchodzą się jak świeże bułeczki. Brakuje tego typu miejsc w naszym regionie, dlatego od razu można być pewnym, że będzie to sukces, który spotka się z ogromnym zainteresowaniem mieszkańców. życzę powodzenia w nadrabianiu terminów.

TUAN CLUB JÓZEFOS£AW PIASECZNO

Post: sob sty 26, 2008 11:39 pm
autor: Jakub
Artur pisze:jestem pełen podziwu dla Pana Jakuba za zdobyte informacje na temat naszego klubu. Do tej pory adres strony znały tylko trzy osoby?!! To oznacza, że mamy przeciek.

Panie Arturze, proszę się nie martwić - nie ma przecieku! Proszę zauważyć, że dołączył Pan do forum dzisiaj i dziś napisałem tą informację. Wszedłem na nasze forum i na stronie głównej w stopce jest tabelka z informacją: ostatnio zarejestrował się. Spojrzałem, że dołączył Artur - wszedłem na profil: Artur i zobaczyłem Strona WWW: http://tuan.pl Należę do ciekawskich, tak więc kliknąłem i zobaczyłem co też kryje się pod tym adresem. Połączyłem informacje na stronie z informacjami w tym wątku i napisałem - to co napisałem.
Artur pisze:Bardzo dziękuję za wasze zainteresowanie.

Panie Arturze, z dnia na dzień zainteresowanie będzie jeszcze większe. Już się mówi o Państwa inwestycji na forach, a będzie mówiło się jeszcze więcej, bo jest tak jak wspomniała £ucja - brakuje nam tego typu obiektów w Piasecznie i okolicach. Powodzenia w budowie i będziemy wdzięczni za informowanie nas o postępie prac przy inwestycji.

TUAN CLUB JÓZEFOS£AW PIASECZNO

Post: ndz sty 27, 2008 1:08 am
autor: Martin
Artur pisze:Kampania reklamowa rozpocznie się dopiero w połowie marca

My już zaczynamy promować to miejsce, bo mieszkańcy Gminy Piaseczno potrzebują tego typu miejsc! W związku z tym, oprócz informacji na forum e-mieszkańców, napisałem krótką informację o inwestycji Tuan Club w serwisie informacyjnym (...)

:arrow: klub rekreacyjno sportowy Tuan Club w Józefosławiu

TUAN CLUB JÓZEFOS£AW

Post: ndz sty 27, 2008 12:38 pm
autor: Kinga Panasiuk
Do tej pory jedynie czytałam ten serwis, ale po przeczytaniu informacji o powstającym Tuan Club w Józefosławiu, postanowiłam zarejestrować się i dołączyć do rozmowy.

Mam pytanie do Pana Artura: czy są robione jakieś przymiarki do rekrutacji pracowników, którzy będą pracować w klubie rekreacyjno sportowym? Pracuję w jednym z warszawskich klubów fitness i nie ukrywam, że byłabym zainteresowana zmianą pracy na klub fitness, znajdujący się bliżej mojego miejsca zamieszkania.

Domyślam się, że rekrutacja ekipy będzie robiona bliżej terminu otwarcia, ale może będziecie robić wcześniej selekcję chętnych do pracy w Państwa klubie? Prawie codziennie zaglądam do tego serwisu, tak więc będę wdzięczna za poinformowanie na łamach tego serwisu i forum o rekrutacji.

Dziękuję i pozdrawiam Pana oraz mieszkańców Piaseczna.

Tuan Club w Józefosławiu

Post: ndz sty 27, 2008 9:20 pm
autor: Artur
Kinga Panasiuk pisze:Domyślam się, że rekrutacja ekipy będzie robiona bliżej terminu otwarcia


Tak, rzeczywiście rekrutację personelu rozpoczniemy w połowie czerwca. Niemniej jednak wszystkie wcześniejsze zgłoszenia będziemy przyjmować i weryfikować. Może okazać się, że do czerwca będzie więcej takich osób jak Pani które zgłoszą swój akces. I jeżeli z tych osób stworzymy zgrany i profesjonalny zespół na miarę tego klubu, to oficjalna rekrutacja może się nie odbyć. Dlatego też już teraz zapraszam do złożenia listu motywacyjnego, lub intencyjnego, oraz CV. Zgłoszenie proszę przesłać na adres mailowy club@tuan.pl

Już niedługo przedstawię pełną listę stanowisk pracy wraz z wymaganiami na stronie klubowej www.tuan.pl

Pozdrawiam Artur