Tuan Club Józefosław: Tenis Squash Siłownia Fitness Basen

Informacje dotyczące Klubu Sportowego Piaseczno. Zapraszamy wszystkich kibiców KS Piaseczno, do rozmowy na tematy związane z życiem klubu: piłka nożna, koszykówka, lekka atletyka, zapasy, kick boxing, baseball. Forum Sportowe Gminy Piaseczno: KS Piaseczno, GOSiR Piaseczno, KS Grawitacja itp. Zachęcamy mieszkańców do promocji sportu i rekreacji w gminie Piaseczno. Informuj o piaseczyńskich Klubach Sportowych, Fitness itp.

Moderator: GTW

Tuan Club w Józefosławiu

Postautor: Jankes » pn sty 28, 2008 9:21 am

świetna sprawa z tym nowo powstającym klubem.
Będzie można po pracy wstąpić i zrelaksować się!

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Tuan Club w Józefosławiu

Postautor: justynka » pn sty 28, 2008 10:39 am

Artur pisze:Wierzę, że nasz klub zapewni mieszkańcom Piaseczna i okolic możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu, podczas gry w tenisa, squash, lub ćwiczeniach fitness. A wszystko to w atmosferze klubowej.

My również w to wierzymy i będzie okazja się "poruszać" w fajnym miejscu. Szkoda, że dopiero we wrześniu otwarcie, bo do września muszę poszukać jakiegoś alternatywnego miejsca na zrzucenie kilku kilogramów ;)
Justyna
justynka
 
Posty: 1096
Rejestracja: pt sty 18, 2008 11:04 am
Lokalizacja: Piaseczno

Tuan Club

Postautor: kornelia » pn sty 28, 2008 2:02 pm

O tak trochę ruchu nie zaszkodzi.
Ja mam pytanie. Czy będzie tam miejsce gdzie można by zostawić dziecko (sala zabaw czy coś takiego) na czas relaksu lub ciężkiej pracy nad forma i boskim ciałem??
Awatar użytkownika
kornelia
 
Posty: 222
Rejestracja: pn sty 28, 2008 12:09 pm
Lokalizacja: piaseczno

Tuan Club w Józefosławiu

Postautor: Martin » pn sty 28, 2008 2:16 pm

kornelia pisze:Czy będzie tam miejsce gdzie można by zostawić dziecko (sala zabaw czy coś takiego) na czas relaksu

Dobre pytanie, na które sam chciałbym znać odpowiedź. Sporo osób mieszkających w Piasecznie, Józefosławiu i okolicach to młodzi ludzie, którzy nie zawsze mają co zrobić z dziećmi, a tak mogliby zostawić dziecko w sali zabaw a samemu pójść np.: poćwiczyć ;)
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Tuan Club w Józefosławiu

Postautor: Jankes » pn sty 28, 2008 3:08 pm

kornelia pisze:Czy będzie tam miejsce gdzie można by zostawić dziecko (sala zabaw czy coś takiego) na czas relaksu lub ciężkiej pracy nad forma i boskim ciałem??

Bywałem i bywam w klubach sportowych w Warszawie i nie widziałem miejsc, gdzie można zostawić dziecko. Z tego co zaobserwowałem, to z ludzie często przychodzą do takich miejsc z dziećmi, ale razem z nimi spędzają czas np.: na basenie. Jeżeli Tuan Club w Józefosławiu uwzględni takie miejsce w swoich planach budowlanych, to na pewno zdobędą wielu nowych klientów, którzy chcieliby korzystać z usług klubów sportowo rekreacyjnych, ale nie mają z kim zostawić dzieci. Może to dobry moment, aby inwestorzy klubu Tuan Club, wzięli to pod uwagę, kiedy jeszcze trwają prace budowlane :)
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Tuan Club

Postautor: justynka » wt sty 29, 2008 4:29 pm

kornelia pisze:Czy będzie tam miejsce gdzie można by zostawić dziecko (sala zabaw czy coś takiego)

Praktyczne pytanie i mam nadzieję, że Pan Artur udzieli na nie odpowiedzi.
Sama skorzystałabym z takiego rozwiązania.
Justyna
justynka
 
Posty: 1096
Rejestracja: pt sty 18, 2008 11:04 am
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Tuan Club

Postautor: Artur » wt sty 29, 2008 7:10 pm

kornelia pisze:Czy będzie tam miejsce gdzie można by zostawić dziecko (sala zabaw czy coś takiego)


Dziękuję bardzo za pomysł. Niestety w naszym klubie nie przewidujemy sali zabaw. Były takie plany stworzenia kącika dla dzieci, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsca projekt został zaniechany. Myślę, iż temat jest bardzo ciekawy i jeżeli będzie duże zapotrzebowanie na tę usługę to ponownie rozważymy możliwość uruchomienia bawialni. :wink:

Pozdrawiam
Artur
dla ducha, ciała i umysłu
Awatar użytkownika
Artur
 
Posty: 17
Rejestracja: sob sty 26, 2008 6:57 pm

Tuan Club w Józefosławiu

Postautor: Jankes » śr sty 30, 2008 10:20 am

Artur pisze:Myślę, iż temat jest bardzo ciekawy i jeżeli będzie duże zapotrzebowanie na tę usługę to ponownie rozważymy możliwość uruchomienia bawialni.

Temat jest bardzo ciekawy. Już w tym wątku widać, że jest zapotrzebowanie. Wiele osób nawet nie śmiałoby bezpośrednio Was zapytać, dlatego może dołączą jeszcze do forum i wyrażą chęć, aby powstało takie miejsce dla mam, które chcą zadbać o swoją sylwetkę.
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tuan Club w Józefosławiu

Postautor: kornelia » śr sty 30, 2008 2:06 pm

Jankes pisze:Bywałem i bywam w klubach sportowych w Warszawie i nie widziałem miejsc, gdzie można zostawić dziecko.


W Gymnasionie jest :D

U mnie jest sprawa jasna jak nie bedzie takiej sali to do poki moje dziecko nie podrosnie nie mam szansy zeby z mezem sie wybrac do Tuan Club.
Awatar użytkownika
kornelia
 
Posty: 222
Rejestracja: pn sty 28, 2008 12:09 pm
Lokalizacja: piaseczno

Tuan Club w Józefosławiu

Postautor: Jankes » śr sty 30, 2008 2:47 pm

kornelia pisze:W Gymnasionie jest

Dawno w nim nie byłem. Chyba muszę się tam wybrać ;)
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Budują ekskluzywny klub sportowy

Postautor: Jakub » czw lut 07, 2008 6:46 pm

Widzieliście dzisiejszą gazetę Nad Wisłą (nr 3 z 7 lutego 2008)? Przeglądam sobie teraz gazetę i na 7 stronie jest artykuł: Budują ekskluzywny klub sportowy

Nad Wisłą pisze:W Józefosławiu powstaje prywatna hala sportowa z budynkiem klubowym dla: ciała, ducha i umysłu – doniósł portal www.powiat-piaseczynski.info


i dalej są informacje, jakie są również w informacji: klub rekreacyjno sportowy Tuan Club w Józefosławiu
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Budują ekskluzywny klub sportowy

Postautor: Martin » czw lut 07, 2008 7:29 pm

Dopiero zacząłem czytać dzisiejszą gazetę Nad Wisłą.
Dzięki za informację o newsie z 7 strony ;)
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Marcin KANIA » czw lut 07, 2008 7:34 pm

Gratulacje :D :D :D :D :D
Marcin Kania
Dążę do wyznaczonego celu...

Radny Gminy Lesznowola Powiat Piaseczyński Mysiadło

Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin KANIA
 
Posty: 1687
Rejestracja: pt mar 02, 2007 5:30 pm
Lokalizacja: Mysiadło/Gmina Lesznowola

Tuan Club w Józefosławiu

Postautor: lucja » czw lut 07, 2008 7:51 pm

Skoro pojawiła się taka informacja, to znaczy że redaktorzy podwarszawskich gazet zaglądają do serwisu www.powiat-piaseczynski.info
Fajnie! Przy okazji nowo powstający Tuan Club w Józefosławiu zyskał promocję w gazecie Nad Wisłą!
:good:
Pozdrawiam serdecznie
Łucja
Awatar użytkownika
lucja
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz kwie 08, 2007 3:50 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Tuan Club w Józefosławiu

Postautor: Jankes » pt lut 08, 2008 9:21 am

Marcin KANIA pisze:Gratulacje

Czego i komu gratulujesz, bo nie załapałem?
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sport w Gminie Piaseczno oraz KS Piaseczno, KS Grawitacja, GOSiR Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości