Tuan Club Józefosław: Tenis Squash Siłownia Fitness Basen

Informacje dotyczące Klubu Sportowego Piaseczno. Zapraszamy wszystkich kibiców KS Piaseczno, do rozmowy na tematy związane z życiem klubu: piłka nożna, koszykówka, lekka atletyka, zapasy, kick boxing, baseball. Forum Sportowe Gminy Piaseczno: KS Piaseczno, GOSiR Piaseczno, KS Grawitacja itp. Zachęcamy mieszkańców do promocji sportu i rekreacji w gminie Piaseczno. Informuj o piaseczyńskich Klubach Sportowych, Fitness itp.

Moderator: GTW

Postautor: wiolettatc » ndz lis 10, 2013 7:29 pm

Siłownia i zajęcia fitness w Tuanie są super ale nie miejsce i sprzęt jest najważniejszy , najważniejsi są ludzie ! a prowadzący i instruktorzy z TuanClub są świetni !!! Z czystym sumieniem polecam ten klub.
Teraz ruszyła już kampania „Odkryj swoją sportową osobowość”. Specjalnie na tę okoliczność przygotowaliśmy darmowe wejściówki dla osób, które jeszcze nie były w Tuan’ie. Gorąco zachęcamy."
Pozdrawiam
mojeodchudzaniewtuanie.blogspot.com
wiolettatc
 
Posty: 5
Rejestracja: śr lip 24, 2013 6:00 pm

Postautor: novvacka » wt sty 21, 2014 5:23 pm

Nie wiem o co Ci chodzi, tyle w temacie.
Ostatnio zmieniony śr lut 19, 2014 10:49 am przez novvacka, łącznie zmieniany 1 raz
novvacka
 
Posty: 2
Rejestracja: wt sty 21, 2014 5:18 pm

Postautor: Tulipano_0602 » śr sty 22, 2014 11:28 am

novvacka pisze:Dla mnie ludzie w Tuan Club są świetni, no i oczywiście kadra na 6. Jestem tam na kursie gry w tenisa i trener jest fantastyczny. Uczy mnie grać od zera :) Ceny w porządku - 400 zł za 6-tygodniowy profesjonalny kurs to według mnie mało.


Litości... rozumiem PR, ale takie reklamowanie swojej firmy udając klienta... żałosne. Nie róbmy z ludzi idiotów. Zakładanie nowych loginów i wrzucanie pieśni pochwalnych na temat firmy. Uczciwie byłoby napisać chociaż że pisze to pracownik czy współwłaściciel.
woolettatc i novvacka to zdaje się ta sama osoba.

Tuan ma wady i zalety, klub jest w porządku, choć dawniej był lepszy. Ale takie peany są przesadzone. Taaak, wszyscy są tam na 6, a ceny za niskie na taką super jakość. Jasne...
Tulipano_0602
 
Posty: 724
Rejestracja: ndz maja 04, 2008 8:29 pm

Postautor: nosleep » sob lut 22, 2014 6:51 pm

heh, a ja własnie szukam opinii o Tuan Clubie, bo chcę wysłac syna na turnus sportowy na ferie klub.tuanclub.pl/obozy/zima-2014
nosleep
 
Posty: 5
Rejestracja: sob lut 22, 2014 6:41 pm

Postautor: anuleksa » sob lut 22, 2014 7:18 pm

Nie polecam Tuana :spammer: .
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: balka33 » czw mar 13, 2014 1:33 am

Ja również szukam opinii o tym klubie, bo zaciekawił mnie kurs tenis Xpress. anuleksa skąd twoja opinia? czemu nie polecasz? Z tego co słyszałam, to nawet Radwańskie tam trenują. Możesz napisać coś więcej? Bo jednak 400zł za kurs 6 tygodniowy wygląda dla mnie zachęcająco? :)
balka33
 
Posty: 2
Rejestracja: czw mar 13, 2014 1:14 am

Postautor: anuleksa » czw mar 13, 2014 8:19 am

balka33 pisze:anuleksa skąd twoja opinia? czemu nie polecasz?


Naprawdę chcesz wiedzieć? Proszę bardzo. Nie cierpię bezczelnej reklamy której autor ma za ciemniaków Forumowiczów. Im więcej jednopostowców "szukających opinii" tym więcej będzie z mojej strony antyreklamy Tuana.
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Upadłość Tuan Club Józefosław

Postautor: Filip » pn sty 23, 2017 7:04 pm

Obrazek

Na bramie klubu Tuan wisi informacja o upadłości. https://www.facebook.com/PrzegladPiasec ... 3787014366
Awatar użytkownika
Filip
 
Posty: 1752
Rejestracja: pt kwie 06, 2012 3:18 pm
Lokalizacja: okolice

Sąd ogłosił upadłość Tuana Józefosław

Postautor: Filip » śr sty 25, 2017 11:21 pm

Obrazek

23 stycznia klienci największego klubu fitness w Piasecznie zastali zamknięte bramy i powieszone na nich kartki z informacjami o upadłości likwidacyjnej.

Tuan Club, jako znajdujący się na nieruchomości należącej do VIETSPORT Minh Tuan Tran, wchodzącej w skład masy upadłościowej Minh Tuan Tran, został przez syndyka zamknięty w poniedziałek, a nieruchomość przy Geodetów 23E została objęta w zarząd przez syndyka, który dokona jej sprzedaży.

Postępowanie jest prowadzone przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, X Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych przy ul. Czerniakowskiej 100 A w Warszawie. Sygnatura akt to X GUp 273/15. Osoby, które wpłaciły np. za karnety, których nie zdążyły wykorzystać, a chcą zwrotu pieniędzy, muszą wystąpić z wnioskiem do wyżej wymienionego Sądu Rejonowego o zgłoszenie wierzytelności. http://www.przegladpiaseczynski.pl/aktu ... losc-tuana
Awatar użytkownika
Filip
 
Posty: 1752
Rejestracja: pt kwie 06, 2012 3:18 pm
Lokalizacja: okolice

Nowe życie Tuana w Jóżefosławiu

Postautor: iza » śr lis 21, 2018 8:50 pm

Obrazek

Nowy inwestor w starym klubie sportowym w Józefosławiu zamierza stworzyć miejsce przyjazne dla całych rodzin.

Zlokalizowany przy ul. Geodetów klub sport&spa działał przez 8 lat. Uznawany za dość luksusowy, stał się w końcu nierentowny i na początku ubiegłego roku zakończył swoją działalność. Budynek wraz z wyposażeniem czekał na nowego inwestora i wreszcie się doczekał.

– Inwestor jest lokalny, z powiatu piaseczyńskiego – mówi Mikołaj Moszyński, prezes spółki Altecomo sp. z o.o., która będzie zarządzać obiektem. Na razie nowi właściciele nie chcą ujawniać zbyt wiele szczegółów. Koncepcja zakłada, że ma to być miejsce, gdzie będzie można przyjść całą rodziną, by miło i aktywnie spędzić czas. Na najwyższym piętrze utrzymana będzie strefa wellness. W nowym klubie na pewno będą się odbywać zajęcia fitness, utrzymana zostanie też siłownia.

–Planujemy ją zdecydowanie powiększyć o sąsiednie sale i zaopatrzyć w nowy sprzęt – mówi prezes. Zniknie za to basen. – Po prostu jest zbyt mały, by mógł być rentowny – tłumaczy. Niewykluczone, że w tym miejscu powstanie bar sportowy. Z pewnością w obiekcie utrzymane zostaną korty, częściowo również te wewnątrz budynku. Pewien obszar bowiem zajmie park aktywności ruchowej dla dzieci i młodzieży. To ma być największa niespodzianka w nowym-starym obiekcie. Nie zapadła jeszcze decyzja dotycząca utrzymania kortów do squasha. Obecnie trwają prace projektowe, w których koncepcja zagospodarowania budynku zostanie dopiero przełożona na inżynieryjne realia. Większość pomieszczeń czeka mniejszy lub większy remont. Nowy inwestor chce też zadbać o modernizację energetyczną obiektu na bardziej przyjazną środowisku.

– Chcielibyśmy wystartować, przynajmniej częściowo, w pierwszym kwartale 2019 roku – zapowiada Mikołaj Moszyński. – Wiele będzie zależało od tego, jak sprawnie będą przebiegały prace modernizacyjne.

Nowy obiekt rekreacyjno-sportowy w założeniu twórców ma być dostępny, również cenowo, dla całej rodziny. https://www.przegladpiaseczynski.pl/akt ... cie-tuana/
iza
 
Posty: 735
Rejestracja: ndz paź 28, 2007 3:22 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Tuan Club Józefosław: Tenis Squash Siłownia Fitness Base

Postautor: ruda08 » śr lis 10, 2021 11:11 am

Świetna inwestycja i świetna wiadomość.
ruda08
 
Posty: 56
Rejestracja: pn maja 19, 2014 10:52 am
Lokalizacja: Ostróda

Poprzednia

Wróć do Sport w Gminie Piaseczno oraz KS Piaseczno, KS Grawitacja, GOSiR Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron