Piotr Siegoczyński nowym prezesem KS Piaseczno

Informacje dotyczące Klubu Sportowego Piaseczno. Zapraszamy wszystkich kibiców KS Piaseczno, do rozmowy na tematy związane z życiem klubu: piłka nożna, koszykówka, lekka atletyka, zapasy, kick boxing, baseball. Forum Sportowe Gminy Piaseczno: KS Piaseczno, GOSiR Piaseczno, KS Grawitacja itp. Zachęcamy mieszkańców do promocji sportu i rekreacji w gminie Piaseczno. Informuj o piaseczyńskich Klubach Sportowych, Fitness itp.

Moderator: GTW

Piotr Siegoczyński nowym prezesem KS Piaseczno

Postautor: Redakcja » pt maja 17, 2013 3:19 pm

Obrazek

W poniedziałek, 29 kwietnia zmienił się zarząd Klubu Sportowego Piaseczno. Nowym prezesem stowarzyszenia został utytułowany kickbokser, Piotr Siegoczyński. W poprzedniej kadencji prezesem klubu był Krzysztof Krakowiak, który jednak w ostatnich wyborach nie kandydował. - Kiedy wygrywałem wybory 4 lata temu zadeklarowałem, że będę prezesem tylko przez jedną kadencję – mówi. - To są konsekwencje tamtej decyzji. Cele, które miałem do zrealizowania, zrealizowałem w 100 procentach.

Nowe władze, nowe pomysły

W poniedziałek, 29 kwietnia został wyłoniony nowy zarząd klubu. Prezesem został Piotr Siegoczyński, wiceprezes w poprzedniej kadencji. W zarządzie klubu zasiądą Piotr Rudnicki (wiceprezes), Krzysztof żychliński (wiceprezes), a także Mariusz Niziołek i Wojciech Makowski. - Wybory przebiegały w miłej atmosferze, nie było żadnych tarć – mówi Piotr Siegoczyński. - W przyszłym tygodniu odbędzie się pierwsze spotkanie zarządu, na którym będziemy rozmawiać o planach na najbliższe cztery lata. Uważam, że ostatnia kadencja została przez poprzedni zarząd dobrze wykorzystana, doszło do podpisania porozumienia z gminą i przekazania jej części terenu. Teraz jednak trzeba zrobić krok naprzód, unormować stosunki z gminą, położyć nacisk na promocję sportu w całym Piasecznie. Piotr Siegoczyński deklaruje, że stowarzyszenie chce wypracować nową formułę działalności sportowej, a chęć współpracy z gminą – która ostatnimi czasy układała się różnie – zadeklarowało podczas ostatniego spotkania z komisją sportu.

KS Piaseczno ma już 90 lat

- Myślimy o założeniu nowych sekcji, odzyskaniu świetności sportowej. Jednak na mówienie o konkretach jest jeszcze zbyt wcześnie – mówi Piotr Siegoczyński. - Działalność promocyjna będzie polegać nie tylko na organizowaniu wydarzeń sportowych, ale także na zacieśnieniu współpracy z sekcjami, które wydzieliły się z KS-u.
W tej chwili w ramach KS-u funkcjonują koszykówka młodzieżowa i seniorska oraz lekka atletyka. To niewiele, biorąc pod uwagę, że w tym roku klub będzie obchodził swoje 90-lecie. Niewielka uroczystość rocznicowa zostanie zorganizowana prawdopodobnie we wrześniu. Być może uda się połączyć ją z imprezą sportową.

źródło Kurier Południowy http://kurierpoludniowy.pl/archiwalne/p ... zno484.pdf
Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11350
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński

Wróć do Sport w Gminie Piaseczno oraz KS Piaseczno, KS Grawitacja, GOSiR Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości

cron